2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok geçmiş olsun. İşte herşeyin bi vakti zamanı var demekten başka bişe diyemiyorum nasip. Benmde tüplerin yok alındı zaten ondan girdim bu sürece. Era testi hiç duymadım doktorlarda bişe demedi. Bizim yaptırmadgmız sadece sperm DNA hasarı kaldı doktor onu önerdi bize embriyo lar ilerlemiyor hücresi gününden geride kalıyor diye onı yapacaz

Her şeyin bir vakti var ama Allah güç sabır versin bizlere de zorlanıyoruz ama sonucu güzel olur umarım bana da o testi önerdi onun dışında yapacak bir şeyimiz kalmadı sizin için dedi

Kahramanmaşın ilçesindeyim küçük bi yer zaten bura köy gibi yani ilçe bile demiyorlar yasadıkları yere o derece küçük ve gelişmemiş bi yer. Aynen işte gelip boş boş konuşup gidiyorlar ister istemez stres oluyor insan Allâh hepimizin yardımcısı olsun gerçekten çok zor bi süreç insanlarda cabası

Her şeyin bir vakti var ama Allah güç sabır versin bizlere de zorlanıyoruz ama sonucu güzel olur umarım bana da o testi önerdi onun dışında yapacak bir şeyimiz kalmadı sizin için dedi
Rabbim inşallah bu yolda kucağınızı boş Bırakmasın arkadşaım emeklerinizin karşılığını alın umarım Bundan sonra ki süreç sizin için en hayırlısı olandır

Ruzgarruya canım senin içinde aynı duygular içerisindyim ne olursa olsun lütfen moralini bozma çok haksızlık etmişler ediyorlarda anladığım kadarı ile ama malesef bu iş tek taraflı olmuyor eşine kızdım hatta bu şekilde olan tüm eşlere kızıyorum ama malesef yapılacak birşey yok. Geçmiş olsuna gelmek durumu hoşuma gitmedi açıkcası üzdü beni bu durum Rabbim yolunuzu açık etsin en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Maşallah hayırlı olsun herhangi belirtiniz var mıydı bugün benim de 9. Günüm ama test yaptırmaya korkuyorum
Merhabalar, benim kasık ağrım çok oldu adet olacakmışım gibi hissediyordum sürekli. Onun dışında hiç bir şey hissetmedim. Ama herkeste belirti olacak diye bi zorunluluk yok bence kendinizi böyle üzmeyin, kan testi gününüzü bekleyin hakkınızda hayırlısı inşallah güzel haberler alırsınız.

Beni de doktorum aradı her şeyin iyi her şeyin normal ama nedense tutunmuyor embriyoların dedi. 2 başarısız denemeden sonra histeroskopi ve rahime çizik atma yapalım dedi. Eğer o da olmazsa en son genetiğe bakarız dedi. Ama genetik bir sorun görmediğini çünkü sağlıklı bir gebeliğim ve çocuğum olduğunu belki istersem bunu bir yıl sonra yapabiliriz dedi. Klinikte bu ücret oldukça yüksek bende ikilem de kaldım yaptırıp başarılı sonuç elde eden var mı?

İçine sinmeyeb birşeyler varsa doktor arayışına gir bence canım. Ben ücretler çok yüksek olduğu için operasyonun farklı bir hastanede olmuştum doktorumda yapabilirsin demişti zaten araştırsan senden maddi olarak çok zor çünkü haklısın

Bende öyle düşünüyorum. Operasyonu kesinlikle başka bir yerde yaptıracağım. Üniversite hastanesinde de doktorum vardı polip ameliyatını o yapmıştı. Şimdi ne yazık ki o da özel kliniğe geçmiş. Sağlık sigortam karşılıyorsa zaten hemen doktor arayışına başlayacağım.

Türkiye de var yani. Bi tanıdığım var da onun için soruyorum kusura bakmayın ama onun hiç yumurtalıkları yok. Sizinde mi o şekildeydi yoksa rezervleriniz felan mı bitmişti. Sizi bu tedaviye yönlendiren neydi yani.

Amin inşallah darısı sizin başınıza olsun inşallah hayırlı sağlıklı evlat nasip nasip etsin inşallah Rabbim

Kızlar merhabalar, beta ya bakılırken transferden sonra ilk bi kan veriyorsun, sonra 2 günde 1 yine kan testi yapılıyor sanırım. Bu kontrol kaç gün sürüyor?

Canim bu donasyon sadece Kıbrıs'ta yapılan bir tedavi yok sorun değil canım benimde yumurtalıklarım Yok gibi bişey o yüzden bu şekilde bir tedavi oldu bende normal tüp bebek aşılama yada normal hamile kalamiyorum malesef ilaçla adet görüyorum zaten bu şekilde çok doktora gittim çözüm buydu malesef başka çarem yoktu yani

Amin inşallah Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…