2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

5 yıllık evliyim,32 yaşındayım.ve evlendiğimden beri hiç korunmadım.ankarada cok doktora gittim hiçbir sebep yok ne bende ne eşimde tamamen strese bağladı ve olmaması için hiçbir sebep yok dedi tüm doktorlar ve 2020 yılında doğal gebelik oluştuğu için gittiğim dr demekki anne olabiliyormuşun sorun yokmuş dedi.tüp bebekten önce aşılama yaptırdım tutmadı ve tüp bebeğe başladım ve Hep aynı dokturuma gittim, değiştirmedim.negatif çıksa bile dr arayışına hiç girmedim herkes bana 3.transferin doktor değiştir dedi ama ben dr arayışına bile girmedim.benim ki tutuyor ama devamı gelmiyor dr dışardan yabancı madde kabul etmiyor toksin olarak algılıyor ve savaşıyor dedi biz devam ettikçe zamanla vücudun alışacak dedi nisan-2024 rahim çizdirdik başarıyı artıyormuş transfer işleminden sonrada intralipid serum takıldı buda başarıyı etkiliyormuş,hep verirsede kabulumuz vermezsede kabulumuz dedik.
Rabbimin hazinesi genis, bize saglikli cocuklar hibe etsin versin 💕❤️

Rabbim hepimizin kucagini doldursun❤️ dun transfer oldum Ben de her namazdan sonra sizzler aklima geliyorsunuz bu yollar kolay yol degil Rabbim yine bir kolaylik veriyo ama yine de cokca dua ediyorum 💕 siz de unutmayin
Herkese bol bol dua ediyorum bizlerin yolu yorucu, yıpratıcı Allah gönlümüzdekileri hayırlı bir şekilde versin hepimize❤

Ayy inşallah Rabbim inşallahhhh ❤❤
Hiç korkmayın ben doktorumu aramıştım endişelenmeyin beklediğimiz şikayetler dedi,rengi değişir ve artarsa haberleşelim dedi uzanıp dinlenin bol su için.yine gelir ama az gelir idrardan sonra gelebilir peçeteyle sildikçe az gelir.benim öyle olmuştu bidahada gelmedi.🙏

Hiç korkmayın ben doktorumu aramıştım endişelenmeyin beklediğimiz şikayetler dedi,rengi değişir ve artarsa haberleşelim dedi uzanıp dinlenin bol su için.yine gelir ama az gelir idrardan sonra gelebilir peçeteyle sildikçe az gelir.benim öyle olmuştu bidahada gelmedi.🙏
Anladım adet ağrısı gibi ağrılarım çok oluyo tutunma belirtisi midir acaba ağrılar da?

5 yıllık evliyim,32 yaşındayım.ve evlendiğimden beri hiç korunmadım.ankarada cok doktora gittim hiçbir sebep yok ne bende ne eşimde tamamen strese bağladı ve olmaması için hiçbir sebep yok dedi tüm doktorlar ve 2020 yılında doğal gebelik oluştuğu için gittiğim dr demekki anne olabiliyormuşun sorun yokmuş dedi.tüp bebekten önce aşılama yaptırdım tutmadı ve tüp bebeğe başladım ve Hep aynı dokturuma gittim, değiştirmedim.negatif çıksa bile dr arayışına hiç girmedim herkes bana 3.transferin doktor değiştir dedi ama ben dr arayışına bile girmedim.benim ki tutuyor ama devamı gelmiyor dr dışardan yabancı madde kabul etmiyor toksin olarak algılıyor ve savaşıyor dedi biz devam ettikçe zamanla vücudun alışacak dedi nisan-2024 rahim çizdirdik başarıyı artıyormuş transfer işleminden sonrada intralipid serum takıldı buda başarıyı etkiliyormuş,hep verirsede kabulumuz vermezsede kabulumuz dedik.
Ne güzel ciddi bir durumunuz yok Hakkınızda en güzeli olsun şanslısınız vücut embriyoyu tanıyor olur Allah’ın izniyle 🤲🏻

Anladım adet ağrısı gibi ağrılarım çok oluyo tutunma belirtisi midir acaba ağrılar da?
Benim 2.transferimde aşırı sancım ağrım oldu işlemden cıkıp nasıl eve geldiysem test gününe kadar sürekli sancım oldu,yine pozitifti ama kimyasal gebelikle sonuçlandı.Bu 3.transferimde yine ağrılarım sancılarım oldu ama 2.transferim kadar değil beni yormadı uzun süreli değildi,şiddetli değildi dinlenince geçiyordu.

Kızlar, iyi akşamlar. Benim bugün 9. Günüm ve gün içerisinde kasık ağrılarım oldu hep. Başına gelen var mı? Tam adet sancısı gibi de değil.

Kızlar, iyi akşamlar. Benim bugün 9. Günüm ve gün içerisinde kasık ağrılarım oldu hep. Başına gelen var mı? Tam adet sancısı gibi de değil.
Kasık ağrısı bende transfer gününden itibaren hep vardı ama kişiden kişiye değişiyor belirtiler o yüzden çok da belirti arama herkesin vücudu verdiği tepki farklı oluyor inşallah pozitifle sonuçlanır ☺️☺️

Merhaba ben de bi şey sorabilir miyim konu açtım ama kimse görmese diye buraya da yazayım dedim beta hcg 10.gün 339 12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bi rakam sizce sorun olur mu 🫶🏻 4 Haziran da kese görmeye gideceğiz çok korkuyorum aksi bi şey olacak diye çünkü şu an inanamıyorum hayal gibi bu sonuçlar benim için
Merhaba bende 4 nde gidicem kontrole ha gerçi ilk gebelik ilk kontrol çok heyecanlıyım bende

Merhaba kızlar, benim için endişe aşamaları başladı :) Bugün yolk sac tespit edildi (çok şükür!), sanırım 5 hafta oluyor (4 haftada henüz görülmez bu arada, hatta beşin başlarında da nadir görülür, henüz görülmeyenler hiç endişelenmesin). Karnımdaki hafif kramplar tamamen yok oldu ama. Pozitif sonuç görüp de hiç krampı olmayan, hiçbir şey hissetmeyen var mı acaba? Geçmiş tecrübeden dolayı biraz endişeli başlıyoruz bazılarımız. Kramp olsa bir türlü olmasa bir türlü. Ya da acaba rahim genişletme operasyonu olduğum için mi hissetmiyorum bir şey? Sizde durum ne?
Bende henüz kese için bekliyorum sadece bir kere midem bulandı pozitif öğrendikten sonra göğüslerimde biraz sancı oldu daha sonra göğüs sancıları da bitti göğüslerimde ama şişlik var uyuduğum için mi yoksa ilaçlardan mı tabii onu bilmiyorum şu an hiçbir belirti yok bütün belirtilerim kayboldu ilk olduğu için ben de heyecanla bekliyorum ☺️ hatta sabahları uyandığımda karnım dümdüz bir şekilde oluyor yemek yiyince ilaçları kullanınca çok hafif bir şişiyor karnımın inmesi bile beni telaşlandırıyor yani🥹

Bana da Salı gününe verdiler, evet çok zor hep ya bi sorun olursa diyorum ailelerimiz test tarihini bildikleri için söyledik inşallah böyle ilerler de söylediğimiz kişilere de açıklama yapmak zorunda kalmayız diyorum hep 🤲🏻 beni de haberdar edersiniz pazartesi günü.
Ben en çok ilaç kullanımı devam edecek mi onu merak ediyorum
Ben de salı günü gideceğim ama ilaç olarak ne kullanıyorsunuz bir de tahminen Salı günü sizin kaç haftalık oluyor

X