2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aynen canım ona yapicak bişey yok malesef benimde öyle 😘😘
Malesef öyle çok rahatsız edici ama mecbur kullanmaya devam bakalım kaç haftaya kadar kullandıracak doktor
Aynen canım mecbur bel8rli zamandan sonra kesicektir diye düşünüyorum ama ne zaman keser bende bilmiyorum 😘😚Bana sürekli kullanicagimi söyledi ama senin belli oldu mu ?
Bana 11 12 haftaya kadar kullanırsın dedi canım ama tabi duruma göre uzatadabilir 😁😁

Malesef öyle çok rahatsız edici ama mecbur kullanmaya devam bakalım kaç haftaya kadar kullandıracak doktor

Bana 11 12 haftaya kadar kullanırsın dedi canım ama tabi duruma göre uzatadabilir 😁😁
Bana hiç öyle demedi galiba daha belli olmadı ya sonuç ondan olabilir şu anda sürekli kullanıcam bişey demedi inşallah pozitif çıkar 😚

Prog Están fitil kullanan arkadaşlar için soruyorum bir parmak ileriye götürecek şekilde yapıyorum üzerine dinleniyorum ama illaki idrara çıktığımda beyaz kalıntılar geliyor bu olması gerektiği gibi mi sizlerde nasıl oluyor acaba
Aynen bende de o şekilde. İlacın fazlası atılıyor diye okumuştum bir yerde

Canım 6+6 dayım transfer günüm dahil olmak üzere hiç geçmedi ağrım artık normal olduğunu düşünüyorum bende, ara ara lekelenmelerim de oldu ekstra iğne oldum o kadar. Benim de Kasik ağrılarım genelde solda oluyor uykudan uyandıracak derece de olmadı hiç ama 24 saat geçmeden sürüyor.
Sol taraf ağrısı büyümeye işaret diye okudum canım sağ da olmadığı sürece tedirgin olmayalım inşaallah

Prog Están fitil kullanan arkadaşlar için soruyorum bir parmak ileriye götürecek şekilde yapıyorum üzerine dinleniyorum ama illaki idrara çıktığımda beyaz kalıntılar geliyor bu olması gerektiği gibi mi sizlerde nasıl oluyor acaba
aynı şekilde, sanırım kalıntıların gelmesi kacinilmaz, ben de ittirebildigim kadar bir parmak derine bırakıyorum, ağızdan alınsa yan etkisi aşırı fazla oluyormuş zaten, böyle etkisi de daha iyi, rahmi gevsetmek açısından, kalintiyi dert etmeyin, bazen külotta da oluyor, yapacak bir şey yok🫣

Kızlar 4. Günü bitirdim 5. Güne girdim.
İlk defa bugün sağ kaşık ağrısı orta düzeyde ve onunla beraber sağ bacağım sızlamaya başladı kaşık hafifti bacak ağrısı daha şiddetli idi .
İnşallah adet belirtisi değildir bunlar 🥹🥹🥹

X