2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi geceler arkadaşlar. Özel olarak Tüp bebek ücreti ne kadar ödediniz yumurta toplama dondurma transfer. Ve Ankara’da önerebileceğiniz doktor
Ben de Kayseri’de özel bir hastanede yaptırdım. İlaçlar hariç 50 bin verdik. 4000 gibi sanırım dondurma transfere de 29 bin dediler. Ama ben taze transfer oldum. Muhtemelen o ücrette artar.

Kızlar merhaba öncelikle negatif sonuçlanan arkadaşlar dualarım hepinizle 7. Denemesi olan ve 7. De mucizesine kavusan biri olarak umutlarınızı yitirmeyin belki de umudunuzn bittiği yerde çiçek açarsınız geçmiş olsun diyorum. Allahim maddi manevi kolaylıklar versin ki tekrar size şifa olacak kişiler ile vesilenin. Mayıs 2024 Pozitif olan arkadaşlar sizleri de tebrik ederim hep birlikte sağ salim sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım. Haziran ayına da girdigimize göre acaba tekrar bir konu başlığı mi açılsa gidisatimizi pozitifler olarak orada paylaşsak . Mayıs sonu transferi pozitif olanlarda başlığımıza katılırlar.

6+4 üm benle aynı olan ya da benden ileri de olan arkadaşlarım hala karın ağrısı yaşıyorum gece mesela bir anda ağrı ile uyanıyorum yaşayan var mıdır ? Sol tarafımda özellikle

Kızlar göğüslerim şişti el değdiremiyordum karnım şişti bugün hepsi geçmiş yarın test günüm ve adet tarihim yine olmadı gibi hissediyorum tüm belirtilerim yok oldu 🥹

Amin insalalh canım 🙏🤲😘 günde 3 defa sabah öğle akşam alıyorum can

Kızlar göğüslerim şişti el değdiremiyordum karnım şişti bugün hepsi geçmiş yarın test günüm ve adet tarihim yine olmadı gibi hissediyorum tüm belirtilerim yok oldu 🥹
Benim de olmadı diye düşünüyorum regl olacakmışım gibi kasık ağrılarım var ama umarım pozitif döner hepimizin🙏

Arkadaşlar bugün 5. Güne girdim ama doğru düzgün belirtim gerçekten yok. Yani 2. Gün çok az batmalar oluştu ama hafif ve azdı onun haricin de dün akşam ve bugün sabah çok çok as kaşık ağrısı gibi bir şey yaşadım ama tam da değil gibiydi. Acaba tutmadı mı diye telaş yaptırıyor bana böyle belirtisiz gebelik haberi alan arkadaşlar hana bilgi verir misiniz ? Normal bir durum mudur bu ?

Merhabalar cuma günü 1.98 ile negatifi almıstım doktor ilaçları bırak dedi bıraktım ben diğer beş tedavimde taze transferdi ve bırakır bırakmaz lekelenme arkasında kanamam baslamıstı. Ama bu doğal siklus transfer dondurulmustu hala ne leke ne kanama gelmedi bunun pozitife dönme şansı olamaz dimi ilaçta kullanmıyorum zaten😥 herşeyden bir umut bekliyorum ya şuan acaba iğneleri devam etseydim diye bile düşünüyorum

Benimde aynısı oldu dondurulmuş transferdi hepsinde ilaçları bırakınca 10-15 gün içerisinde olmuştum malesef pozitife dönmüyor😢 inşalah diğer tedavilerinize sağlıkla hayırlısıyla güzel pozitif sonuçlar alırsınız🙏🙏

QUOTE="zeyze, post: 77448369, member: 1128745"]
Ben şimdi verdim pozitif 336 kan değerim inşalah güzel sonuçlar alırsınız sizde🙏
[/QUOTE]
Yaaa çok güzel kaçıncı gunundu senin tebrik ederim canım inşallah 🤲 🙏 💙 ♥️ 🌸

Benimde aynısı oldu dondurulmuş transferdi hepsinde ilaçları bırakınca 10-15 gün içerisinde olmuştum malesef pozitife dönmüyor😢 inşalah diğer tedavilerinize sağlıkla hayırlısıyla güzel pozitif sonuçlar alırsınız🙏🙏
Yok benm 10 15 gün hiç sürmedi iki günde leke arkasına hemen kanama olurdu da bunda olmadı daha adet belirtim bile yok

Arkadaşlar bugün 5. Güne girdim ama doğru düzgün belirtim gerçekten yok. Yani 2. Gün çok az batmalar oluştu ama hafif ve azdı onun haricin de dün akşam ve bugün sabah çok çok as kaşık ağrısı gibi bir şey yaşadım ama tam da değil gibiydi. Acaba tutmadı mı diye telaş yaptırıyor bana böyle belirtisiz gebelik haberi alan arkadaşlar hana bilgi verir misiniz ? Normal bir durum mudur bu ?
Canım meraba benimde bugün 7.gunum ama bende de hala belirti yok

X