2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

6+4 üm benle aynı olan ya da benden ileri de olan arkadaşlarım hala karın ağrısı yaşıyorum gece mesela bir anda ağrı ile uyanıyorum yaşayan var mıdır ? Sol tarafımda özellikle
Canım 6+6 dayım transfer günüm dahil olmak üzere hiç geçmedi ağrım artık normal olduğunu düşünüyorum bende, ara ara lekelenmelerim de oldu ekstra iğne oldum o kadar. Benim de Kasik ağrılarım genelde solda oluyor uykudan uyandıracak derece de olmadı hiç ama 24 saat geçmeden sürüyor.

Prog Están fitil kullanan arkadaşlar için soruyorum bir parmak ileriye götürecek şekilde yapıyorum üzerine dinleniyorum ama illaki idrara çıktığımda beyaz kalıntılar geliyor bu olması gerektiği gibi mi sizlerde nasıl oluyor acaba

Prog Están fitil kullanan arkadaşlar için soruyorum bir parmak ileriye götürecek şekilde yapıyorum üzerine dinleniyorum ama illaki idrara çıktığımda beyaz kalıntılar geliyor bu olması gerektiği gibi mi sizlerde nasıl oluyor acaba
Bende progestan fitil kullanıyorum bende de durum aynı illa dışarı çıkıyor bazen iç çamaşıra bile geliyor ne kadar yatsamda üstüne dışarı çıkıyor Bi kısmı ☺️☺️

Evet canım doğru o oluyor kalintilar bende kullanıyorum tuvalete çıktığımda geliyor normal yani merak etme

X