2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim üç gündür ağrımaya başkadı şiş ve ağrıyor öncesinde bir şey yoktu adetim yaklaşıyor ondan mı diye korkmaya başladım.

Aynısını bizde düşündük ama doktorum normal hayatına dön dedi bir şey olsa evde kal derdi diye düşünüyorum benimde ikinci denemem inşallah pozitif olur hepimiz çok zor bir süreç maddi manevi duygusal 🥹🧡
Aynen ya bana da doktorum dedi eşimin yanında 3 gün dinlen ondan sonra normal hayatına geri dönebilirsin dedi ağır kaldırma dikkat et dedi o kadar bizimki eve kapattı resmen tuvaletten tuvalete arada bir odaları geziyorum kalkıp yoruyor tabiki hem maddi hem manevî olarak ama napalim inşallah pozitiftir belirtimde yok zaten illa belirti aramak istemiyorum ama umarım pozitiftir 🤲😘

Kesinlikle hiç bir farkı yok tuttuktan sonra herkes Gibiyiz gebeyiz 🤗
Kızımın doğumunu ve takibi yapan doktoruma ilk gittiğimde tüp bebekle hamile kaldım dedim o zaman yalan olmasın işte 10 haftalık falandım herhalde dedi ki ne fark eder ki benim için gebersin beni aşırı rahatlattı ve hamilelik boyunca harika geçirdim her muayeneyi 🤗 şimdi yine ona gitmeyi düşünüyorum 🤗
Evet doğru demiş hatta ben transferden sonra bazı sorular sordum sen artık hamile olarak devam edeceksin o şekilde dusunuceksin demişti bu saatten sonra dikkat ediceksin bazı şeylere demişti tutsunda bir güzel bir doktor araştırması yapacağım inşallah 🤲🙏💙♥️🌸

Aynen ya bana da doktorum dedi eşimin yanında 3 gün dinlen ondan sonra normal hayatına geri dönebilirsin dedi ağır kaldırma dikkat et dedi o kadar bizimki eve kapattı resmen tuvaletten tuvalete arada bir odaları geziyorum kalkıp yoruyor tabiki hem maddi hem manevî olarak ama napalim inşallah pozitiftir belirtimde yok zaten illa belirti aramak istemiyorum ama umarım pozitiftir 🤲😘
Bende 5 gün evden çıkmadım baktım kafamda kurup duruyorum sonra çıktım 😂 dikkat ettim tabi uzanmadım ağır kaldırmadım ama hava almış oldum bende üç gün adet sancısı çektim geçti şimdi şiştim davul gibi ama ben günde 5 estrofem kullanıyorum o yapıyor diye düşünüyorum

Yok hala tık yok bende biraz önce çok ama çok hafif böyle iğne batması gibi küçük bir an yaşandı sonra geçti bugün 6 günüm
Benim 9. Günüm başladı adet şeysi mi diye düşünmeye başladım öncesi yoktu belirti bilmiyorum yaaa bence hepsi ilaç etkisi öncesinde de hamile kalmadım ondan bilmiyorum açıkçası

Bende 5 gün evden çıkmadım baktım kafamda kurup duruyorum sonra çıktım 😂 dikkat ettim tabi uzanmadım ağır kaldırmadım ama hava almış oldum bende üç gün adet sancısı çektim geçti şimdi şiştim davul gibi ama ben günde 5 estrofem kullanıyorum o yapıyor diye düşünüyorum
Benim bugün 6 gün yarın 7 günüm olucak ve ben büyük ihtimalle teste kadar evden çikmicam gibi cikamicam gibi 😪Ben hiç bişey yapmıyorum vala eşim yapiyir herşeyi kayinvalidemde bakıyor kaldirmiyolar af edersin çişten çişe kalkıyorum yani.Aynen sana iyi gelmiştir yatmakta yorulyor insanı yok ya benim hiç öyle bir ağrım olmadı çok şükür acaba dedim doğum yaptım geçen sene ondan mı ağrım yok diye de düşünmedim değil olabilir mi acaba bilemedim belirtim yok oo sende çok aliyosun neden o kadar fazla aliyosun ben günde 3 defa alıyorum başka ilaçlarında var tabi ignem falan ama senin çökmüş

Benim 9. Günüm başladı adet şeysi mi diye düşünmeye başladım öncesi yoktu belirti bilmiyorum yaaa bence hepsi ilaç etkisi öncesinde de hamile kalmadım ondan bilmiyorum açıkçası
Hee olabilr canım bakalım bende bekliyecegim belki olur belki geç tutunuyodur belki sonradan belirtiler başlar bende bilmiyorum şimdiye kadar azda olsa başlaması gerekirdi normal sarrta diye düşünüyorum ama Rabbim neyi nasip ettiyse o şekilde hayırlısı olsun inşallah ♥️♥️♥️ Evet büyük ihtimal ilaçlardan oluyordur umarım pozitif sonuç alırız 😍🤲

Hee olabilr canım bakalım bende bekliyecegim belki olur belki geç tutunuyodur belki sonradan belirtiler başlar bende bilmiyorum şimdiye kadar azda olsa başlaması gerekirdi normal sarrta diye düşünüyorum ama Rabbim neyi nasip ettiyse o şekilde hayırlısı olsun inşallah ♥️♥️♥️ Evet büyük ihtimal ilaçlardan oluyordur umarım pozitif sonuç alırız 😍🤲
Benim arkadaşım tüp bebekle hamile kaldı ve hiç belirtisi yoktu olmazmış öyle dedi bilmiyorum inş Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın 🤲🏻🧡🌸 birde estrofem kaç tane kullanıyorsun

Benim üç gündür ağrımaya başkadı şiş ve ağrıyor öncesinde bir şey yoktu adetim yaklaşıyor ondan mı diye korkmaya başladım.
Ben de aynı durumdayım adet belirtisi mi diye korkuyorum erken gebelik testi de yaptım 5. günüm negatif çıktı daha çok moralim bozuldu. İnşallah pozitif olur hepimizin🙏

Yok canım kimi hamilelikte olmuyormus hiç belirti 😚 ama en azından kendini biraz belli eder diye düşünüyorum ama bende bel ağrısı dışında bişey yok belki de çok yatmaktan oluyor ne miğde bulantısı ne lekelenmem ne kasık ağrısı hiç bişey hayırlısıbilsun inşallah ♥️☘️🤲 ama ne bilim bu sefer böyle bişey oldu hayirlara vesile olsun rabbim nasip eder inşallah pozitifi bende korkuyorum çünkü sonuctan
Beklemek
Yok canım kimi hamilelikte olmuyormus hiç belirti 😚 ama en azından kendini biraz belli eder diye düşünüyorum ama bende bel ağrısı dışında bişey yok belki de çok yatmaktan oluyor ne miğde bulantısı ne lekelenmem ne kasık ağrısı hiç bişey hayırlısıbilsun inşallah ♥️☘️🤲 ama ne bilim bu sefer böyle bişey oldu hayirlara vesile olsun rabbim nasip eder inşallah pozitifi bende korkuyorum çünkü sonuctan
Çok yatmakta agrı yapiyor. Agrim var diye aradıgımda hemsire hanimin bana ilk sordugu sey cok yatiyor musun oldu. Hepimiz icin hayırlisi olsun. 7 haziranı şafak sayar gibi bekliyoruz 😂

Beklemek

Çok yatmakta agrı yapiyor. Agrim var diye aradıgımda hemsire hanimin bana ilk sordugu sey cok yatiyor musun oldu. Hepimiz icin hayırlisi olsun. 7 haziranı şafak sayar gibi bekliyoruz 😂
Amin inşallah evet çok yatmakta yoruyor ağrıtıyor arada kalkıyorum 😚😂Ay evet ya şafak yarını saymazsak 5 gün kaldı ♥️

X