2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kizlar transferin 13. günü İzmir'den İstanbul'a geldim uçakla şimdi ilk randevu için en azından İzmir'deki doktoruma görünmek istedim, bu arada duyunca kızdı bana uçak yolculuğu yaptığın icin ama şimdi bir şey olmaz dedi, içime kurt düştü aynı gün git gel yapacagim, aranızda böyle uçak yolculuğu yapan oldu mu? dönüş uçağı da gece bulamadim en kotu havaalanında uzanan tiplerden okurum diyorum, ama çok mu yorucu olur, of doktora vefadan gidiyorum sırf, bana akıl verin🫣
Neden vefadan gidiyorsunuz? Hiç gerek yok. Bende farklı şehirde tedavi gördüm ama kendi olduğum yerde yaptırıyorum kontrollerimi, muayenelerimi. Asla kendinizi zorlamayın. Uçak yolculuğu uçakla bitmiyor ki. Havaalanına git. Uçağı 1 saat bekle. 1 saat uçakta geçir. İnince evine ulaşmaya çalış. En az 4-5 saatiniz yolda olacak demektir. Ben sizin yerinizde olsam gitmezdim. Benim doktorum arabayla 3.5-4 saat uzakta ama gidemem yani

Geçen sene de yaptırmıştım ben transfer bu şekilde değildi bide ikizdi şimdi tek koyuldu endişeleniyorum biraz sadece bel ağrım var hiç ağrım lekelenmem yok belki daha erken diye olabilir mi bilmiyorum canım da bişey istemiyor ole normal sanki hiç transfer olmamışım gibi anlamadım tabiki herkeste farklı oluyor belirti olmayan ağrı olmayanlar da varmış ama ne bilim miğde yanmam bile yok yani o derece bugün 4 günüm ama hayırlısı
İlk 1 hafta benimde hiçbirşeyim yoktu. Öyle düşünme zaten çok erken daha. Hep pozitif düşün lütfen 🥰🤍

Ben transfer gününden itibaren bel ve karın agrısı cekıyorum canım. Dün bel agrım hafifledi ama adet olcakmısım gibi bir karın agrım mevcut. 6. Günde şuan silik ama belli olarak gördüm. Ben de bunun için endişeliyim. 3. Gün embriyosu için biraz erken değil mi 6. Günde idrar testinde çıkması.Bilgim olmadıgı ıcın soruyorum bıleniniz varsa yardımcı olabilir mısınız?
Aynen transferden beri bel ağrısı var ama öğle karın ağrısı yoktu iki günlük başladı bakalım sonucu acayip merak ediyorum erken yapmakta istemiyorum benimki 5.gun emriyosu bence erken diye düşünüyorum 3.gun emriyosu için 6 gün test tarihin ne zaman senin canım

İlk 1 hafta benimde hiçbirşeyim yoktu. Öyle düşünme zaten çok erken daha. Hep pozitif düşün lütfen 🥰🤍
İnşallah pozitif düşünmeye çalıyorum unutmaya çalışıyorum ama geçen sene bide ikizleri kaybedince korkuyorum biraz ya olmazsa diye inşallah dediğin gibi olur canım umarım erkendir♥️

İnşallah pozitif düşünmeye çalıyorum unutmaya çalışıyorum ama geçen sene bide ikizleri kaybedince korkuyorum biraz ya olmazsa diye inşallah dediğin gibi olur canım umarım erkendir♥️
Geçenki transferimde benim göğüslerim çok sızlıyordu. Uykumda üstüne yatsam kalkıyordum. Belim ağrıyordu. Sancılar zaten en başında vardı. Bu transferimde belim birkaç gün ağrıdı. Göğüslerim çoooook hafif dokunursam o da yeni yeni. Öyle halsiz de değilim. Yani arada unutuyorum transfer olduğumu falan 😂 sende hiç öyle düşünme. İlaç kullanıyor olmasaydık, spontane bir hamilelik olsaydı, şu an hiçbir şey bilmiyor olacaktık. Ne ağrı ne sızı.. o belirtileri hep ilaçlar yapıyor. O yüzden neden belirtim yok deme hep olumlu düşün. Dua et. Bence kendini hazırla 😊

Aynen transferden beri bel ağrısı var ama öğle karın ağrısı yoktu iki günlük başladı bakalım sonucu acayip merak ediyorum erken yapmakta istemiyorum benimki 5.gun emriyosu bence erken diye düşünüyorum 3.gun emriyosu için 6 gün test tarihin ne zaman senin canım
5 hazıran canım. Bana da çok erken geldi dıye birden fazla yaptım testi kaset test dahil. Hepsi aynı silik çıkıyor belirgin şekilde. Erken olanda predictor. Anlamadım valla işte hayırlısı olsun :)

Neden vefadan gidiyorsunuz? Hiç gerek yok. Bende farklı şehirde tedavi gördüm ama kendi olduğum yerde yaptırıyorum kontrollerimi, muayenelerimi. Asla kendinizi zorlamayın. Uçak yolculuğu uçakla bitmiyor ki. Havaalanına git. Uçağı 1 saat bekle. 1 saat uçakta geçir. İnince evine ulaşmaya çalış. En az 4-5 saatiniz yolda olacak demektir. Ben sizin yerinizde olsam gitmezdim. Benim doktorum arabayla 3.5-4 saat uzakta ama gidemem yani
biz İstanbul'a geri tasinacagimizi söylemiştik, bir de hangi ilaçlara devam edeceğim, durum ne diye bir baksın istedim ama dediğiniz de doğru beklemesi vs. havas'i vs.si off çok kafam karışık ama bilet de aldık bu seferlik gideceğim galiba, teşekkür ederim önerinizi de düşünüyorum ama 😍

5 hazıran canım. Bana da çok erken geldi dıye birden fazla yaptım testi kaset test dahil. Hepsi aynı silik çıkıyor belirgin şekilde. Erken olanda predictor. Anlamadım valla işte hayırlısı olsun :)
Aramızda bişey yok az varmış 😚Gün olarak benim de 7 Haziran evet fazla yapmamak lazım canım iyi de değilmiş galiba doktorlarda önermiyor yanlış olduğunu söylüyor aslında hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲🙏 Rabbim nasip etsin pozitif görmeyi

• Amin
Reactions: dhn
Geçen sene de yaptırmıştım ben transfer bu şekilde değildi bide ikizdi şimdi tek koyuldu endişeleniyorum biraz sadece bel ağrım var hiç ağrım lekelenmem yok belki daha erken diye olabilir mi bilmiyorum canım da bişey istemiyor ole normal sanki hiç transfer olmamışım gibi anlamadım tabiki herkeste farklı oluyor belirti olmayan ağrı olmayanlar da varmış ama ne bilim miğde yanmam bile yok yani o derece bugün 4 günüm ama hayırlısı
Ben o saydıklarını hiç yaşamadım :) 18. Günümdeyim. Göğüslerimin ağrısı bile gitmişti tamamen bugün yeniden başladı. Her gebelik farklı. Annem bende deli gibi kusarken kardeşimde 3. Ayda farketmişti hamileliğini. O yüzden hiç germe kendini rahat rahat keyfini çıkar 💛

Kızlar 5. Gün embriyosu transferin 8. Günü test yaptım normal kaset testlerden negatif çıktı akşam yaptım ilk idrar değik ama olsa çıkardı dimi 🥹

Ben o saydıklarını hiç yaşamadım :) 18. Günümdeyim. Göğüslerimin ağrısı bile gitmişti tamamen bugün yeniden başladı. Her gebelik farklı. Annem bende deli gibi kusarken kardeşimde 3. Ayda farketmişti hamileliğini. O yüzden hiç germe kendini rahat rahat keyfini çıkar 💛
Şu an da öyle yapıyorum zaten başka yapicak bişey yok dua ediyorum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 pozitifi görürüz 🙏

Yaaa öyle mi akşam yaptım ben ve baya sıvı tüketmiştim adet olacak gibi kramp girince dedim yine negatif bir güzel ağladım siz kaçıncı gün öğrenmiştiniz ☺️

Kizlarrr bnde 24may transfer oldum herhangi bi belirtim yok korkuyorum bugün 5.gun bı tüp bebek basarisligim var belirtisiz pozitif gören varmı bide emb kaliteniz neydi
Merhaba bende 23 mayısta transfer oldum 3.denemem 2 embriyo transfer edildi,2 haziranda test için gidecem hastaneye benim kasık ağrılarım sancılarım var ama şiddetli değil öyle

Size karından mı baktılar ben geçen cumartesi gittiğimde 5.5 haftalık dedi karından baktı yolk sac görünmedi ertesi gün lekelenmeden dolayı acile gittim vajinal bakıldı yolk sac oluşmuş dediler
Lekelenmesin devam ediyor mu acaba? Bende de iki defa oldu lekelenme olayı birincisi iki gün sürdü diğeri de dün başladı ikisinde de doktorun ekstra üç iğne vurulmamı istedi bu durum beni çok tedirgin ediyor siz şu an kaçıncı haftadasınız? Bu arada umarım kalp atışını duyarsınız 🌸

Yaaa öyle mi akşam yaptım ben ve baya sıvı tüketmiştim adet olacak gibi kramp girince dedim yine negatif bir güzel ağladım siz kaçıncı gün öğrenmiştiniz ☺️
10. Gün kan testiyle öğrendim ben. Çok su içerseniz de idrar seyrelir. Hiç su içmeden sabah idrarıyla yapılmalı ama dediğim gibi hem sizin için erken hemde kaset testte çıkmayabilir 😊

Hanimlar birsey sormak istiyorum opu sırasında mi eşten sperm alınıyor yoksa 1 2 saat gibi öncesinde mi? Yani aynı anda mı oluyor iki işlem de🧐

Merhabalar yarın tahlil günüm bana dua edin lütfen inşallah pozitifi görim artık. 6. Denemem 20 mayısta transfer oldum 3.gün dondurulmuş çift embriyo biri bile saglıkla tutsa razıyım. Rabbim kimsenin kucagnı boş bırakmasın isteyen herkese bu yolda çaba harcayan yorulan herkesin son denemesi olsun inşallah 🤲🌸 aslında heyecanım yok bunda ama tedirginim biraz var mı yok mu varsa mucizem olacak yoksa gene herşey baştan başlıcak inşallah vardır inşallah😥🍀🤲

X