2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Malesef aşırı kanamam oldu şuan hastanede gözlem altındayım kanamayı durdurmaya çalışıyolar. Keseyi de göremediler. Düşük yaptım malesef. Sağlıklı gebelik değilmiş
İnsan çok üzülüyor biliyorum. Ama sağlıklı olmadığı için olmadı. O yüzden kendinize odaklanın. En kısa zamanda atlatacaksınız inşallah 🙏

Malesef aşırı kanamam oldu şuan hastanede gözlem altındayım kanamayı durdurmaya çalışıyolar. Keseyi de göremediler. Düşük yaptım malesef. Sağlıklı gebelik değilmiş
Çok geçmiş olsun 🥹 bugün arkadaşımın bebeğinin engelli olduğunu ve vücudunun alt kısmının gelişemediğini söylediler 4 aylık şu an bebek en azından başında böyle oldu zor ama allah daha güzelini verecek inşallah 🤲🏻🧡🌸

Canım benim çok çok geçmiş olsun hayırlısı insan üzülüyor elde değil ama hakkında en hayırlısı olduğuna inanıyorum sağlıksız olup sonradan üzüleceğine başında olması senin için daha iyi lütfen içini ferah tut bir an önce düzelirsin inşallah 🙏

Herkese merhaba, transferden sonra 12. Gün 20 çıkan Beta hcg değerim şu an 33 çıktı normalde düşmesi gerekiyordu ilaçları yarıya indir demişti doktor 20 çok düşük değer kimyasal bu umutlanma düşecek demişti 33 e çıktı. Artış oranı çok az tabi ki ama şimdi yine 2 gün daha izle dediler kafam karıştı gerçekten sizce umut var mı? Lütfen yazabilir misiniz?
ben gecenlerde bir doktorun profilinde şöyle bir şey gördüm "hastamızın betası 25'lerdeydi çok yavaş yükseliyordu çok üzülüyordum ama bu kızimiz doğdu" diyordu, yanlış bir yorum yapmak istemem ama böyle bir şey görünce yazmak istedim. doktorunuz şu son sonuca ne dedi ki?

Canım benim çok çok geçmiş olsun hayırlısı insan üzülüyor elde değil ama hakkında en hayırlısı olduğuna inanıyorum sağlıksız olup sonradan üzüleceğine başında olması senin için daha iyi lütfen içini ferah tut bir an önce düzelirsin inşallah 🙏
Aynen ilk gebelikte normalmiş nasip kısmet önümüze bakacaz artık. İçerde 1 embiriyo daha var o olur belki nasip

Merhaba kızlarr ☺ 24 mayısta 3. Gün çift embriyo transferi olmuştum. 6. Günüm bugün 🥲

Eklentiler

• IMG_20240530_163549_794.jpg
    IMG_20240530_163549_794.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 36
kizlar transferin 13. günü İzmir'den İstanbul'a geldim uçakla şimdi ilk randevu için en azından İzmir'deki doktoruma görünmek istedim, bu arada duyunca kızdı bana uçak yolculuğu yaptığın icin ama şimdi bir şey olmaz dedi, içime kurt düştü aynı gün git gel yapacagim, aranızda böyle uçak yolculuğu yapan oldu mu? dönüş uçağı da gece bulamadim en kotu havaalanında uzanan tiplerden okurum diyorum, ama çok mu yorucu olur, of doktora vefadan gidiyorum sırf, bana akıl verin🫣

Merhaba kızlarr ☺ 24 mayısta 3. Gün çift embriyo transferi olmuştum. 6. Günüm bugün 🥲
Merhaba canım yaa çok iyi hayırlı olsun canım benimde 27 Mayıs'ta transfer oldum 4.gunum bugün insalalh 😍🤲Bize de nasip eder ama sen test gününü bekle derim

• Amin
Reactions: dhn
Merhaba canım yaa çok iyi hayırlı olsun canım benimde 27 Mayıs'ta transfer oldum 4.gunum bugün insalalh 😍🤲Bize de nasip eder ama sen test gününü bekle derim
Allah inşallah hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın 🙏 çok teşekkür ederim inşallah saglıkla ilerler 🙏 kan testi günüm çarsamba, o güne kadar kan vermeyi düşünmüyorum , evde test ile takip ederim diye düşündüm, hayat bu belli mi olur 🙂

X