2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende kan vermeye gidiyorun yeniden artışa bakmak için ama sabah idrar testi yaptım iki çizgide neredeyse aynı renk olmuştu. Aşırı adet ağrısı çekiyorum ama bugün malesef 😒

Bende kan verdim 8. Günüm bugün bakalım kaç çıkacak en azından negatif ise ilaçları bırakırım

Hanımlar size bir önerim asla belirti aramayın çünkü kesinlikle herkesin vücudu farklı tepki veriyor. Birde sonuna kadar bekleyebiliyorsaniz bekleyin. Olduda 5.gun ovulasyon yada idararda baktınız çıkmadı vazgeçin belki öyle değil bu kişi de böyle şöyle oldu diye kendinizi yipratmayin olsa çıkıyor. İnşallah hepimizin hayırlı evlatlari olur. Burdaki belirtilerin çoğu vardı ama asla gebeliğe işaret değildir
Kesinlikle canım belirti aramaktan da değilde önceki transferlere bakarak olup olmaması da endişelendiriyor aslında rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🙏 güzel dusenelim güzel olsun rabbim nasip etsin inşallah 😍♥️ dua etmekten başka bişey yapamıyoruz çünkü

Merhaba ben yeni doğal siklus yaptım dün transfer oldum. Sıfır ilaç. 29nda adet imin 3. Günü gittim ultrason dan rahim kalınlıgına ve yumurtaya baktı sonra ayın sekizinde tekrar bakalım dedi aynı işlem oldu sekizinde sonra iki güne bir takip etti yumurta gelişimini en son 17sınde gittim ve yumurta catlamıs dedi. Embriyom üçüncü gün olduğu içinde çatlama dan sonra üçüncü gün yani dün transferim oldu. İlaç olarakta bana sadece çor aspirin ve Protestan fitil verdi önce sonra diğer tedaviden kalan Protestan dex ve oksapar ı'm vardı ozaman bunları kullan dedi başka bişe kullanmıyorum
Merhaba doktorum az önce bana da adetli iken gel ve birkaç siklus tedaviye başlayalım dedi. Sanırım ilaçsız tüp bebek gibi bi şeymiş, çok bilgim yok bu konuda. Ne kadar bi maliyeti oluyor bilgi verebilir misiniz

Merhaba doktorum az önce bana da adetli iken gel ve birkaç siklus tedaviye başlayalım dedi. Sanırım ilaçsız tüp bebek gibi bi şeymiş, çok bilgim yok bu konuda. Ne kadar bi maliyeti oluyor bilgi verebilir misiniz
Yani benmkiyle sizinki aynı şey mi bilemedim suan. Ben Şubat'ta normal tüp bebek tedavisi gördüm rahatsızlamdgm için embriyolar donduruldu. Sonra transfer için doğal siklus oldum ben yani tedavi olarak ilaçsız değildi benim transfer ilaçsızdı

Arkadaşlar benim de 3 gündür devam eden koyu lekelenmem kanamaya dönüştü hekimim az önce kontrol etti kese duruyor ama tekrar betahcg verdim 24 saat sonra tekrar verecem sağlıklı mı değil mi bakacaz. Sancılarım da yoğunlaştı. Sağlıksızsa malesef benim de gebeliğim sonlanacak 😟
rabbim bebegini saglikla sana kavustursun canim 🤲

Malesef aşırı kanamam oldu şuan hastanede gözlem altındayım kanamayı durdurmaya çalışıyolar. Keseyi de göremediler. Düşük yaptım malesef. Sağlıklı gebelik değilmiş
Cok cok uzgunum canim seni cok iyi anliyorm daha onceki kimyasl oldugunda ☹ rabbim seni oyle mucizeleriyle mukafatlandirsin ki bu acini unuttursun 🙁

X