2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bende yarın yumurta toplama yaptırcm işten izin de alamadım işlem bittikten hemen sonra işe gitcem çok korkuyorum bişy olur mu yumurta toplama nasıl bi işlem

Merhaba ben de bi şey sorabilir miyim konu açtım ama kimse görmese diye buraya da yazayım dedim beta hcg 10.gün 339 12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bi rakam sizce sorun olur mu 🫶🏻 4 Haziran da kese görmeye gideceğiz çok korkuyorum aksi bi şey olacak diye çünkü şu an inanamıyorum hayal gibi bu sonuçlar benim için

Kızlar bende yarın yumurta toplama yaptırcm işten izin de alamadım işlem bittikten hemen sonra işe gitcem çok korkuyorum bişy olur mu yumurta toplama nasıl bi işlem
Hiç korkulacak bir işlem değil zaten anestezi altında yapılıyor uyanınca her şey bitmiş oluyor sersemliği atınca en heyecanlı kısım kaç tane toplandığını öğrenmek ve sağlıklı olsunlar diye dua etmek 🥹🌸

Hiç korkulacak bir işlem değil zaten anestezi altında yapılıyor uyanınca her şey bitmiş oluyor sersemliği atınca en heyecanlı kısım kaç tane toplandığını öğrenmek ve sağlıklı olsunlar diye dua etmek 🥹🌸
Yaa inş öyle olur biraz korktum ben
İlk tüp bebek denemem inş olur ya çok zor gerçekten transferi ne zaman yapacaklar onu da bilmiyorum yarın sorcm çünkü taze yapılmayacak genetiğe gidecek

Doktorun rapor yazsın hem dinlenirsin zaten anestezi kendine gel filan derken gün biter bu iş verenler de ne nankör sanki bir gün gitmesen batacak şirket.

Evet canım gündüz bende de pek olmuyor özellikle sırt üstü falan yatınca çok batıyor akşam daha yoğundu şu an aralıklarla gelip gidiyor
Kist olsa devamlı ağrır herhalde ☺️ Hadi bakalım ateşte günümüz seninle aynıydı galiba hayırlı haberlere vesile olur inş bu yaşadıklarımız

Doktorun rapor yazsın hem dinlenirsin zaten anestezi kendine gel filan derken gün biter bu iş verenler de ne nankör sanki bir gün gitmesen batacak şirket.
Aynen öyle denetim olacak o yüzden izin veremem dedi ancak öğleden sonra gitmeme izin verdi rapor da yazdıramıyorum tüp bebekten iş yerinde kimsenin haberi yok

Kist olsa devamlı ağrır herhalde ☺️ Hadi bakalım ateşte günümüz seninle aynıydı galiba hayırlı haberlere vesile olur inş bu yaşadıklarımız
İnşallah kuzun3.test günün? Ben Mart ayındaki transferimi erken kan testi yapmıştım negatif olunca ilaçları bıraktım zaten hastaneye gidip kan vermem gerektiği gün dedi adet olmuştum

Yaa inş öyle olur biraz korktum ben
İlk tüp bebek denemem inş olur ya çok zor gerçekten transferi ne zaman yapacaklar onu da bilmiyorum yarın sorcm çünkü taze yapılmayacak genetiğe gidecek
İnan ki transfer islemi hiç birşeymiş hiç korkmana gerek yok çok kısa sürdüğü için. sonraki süreç kan tahlilleri kese görme kalp atışını duyma gibi süreçler daha stressli. Sonraki süreçler için enerji topla işlem sırasında derin nefes al doktorun ne derse onu yap hayırlısıyla güzel olacak inş 🙏🙏🙏

İnan ki transfer islemi hiç birşeymiş hiç korkmana gerek yok çok kısa sürdüğü için. sonraki süreç kan tahlilleri kese görme kalp atışını duyma gibi süreçler daha stressli. Sonraki süreçler için enerji topla işlem sırasında derin nefes al doktorun ne derse onu yap hayırlısıyla güzel olacak inş 🙏🙏🙏
Sizin genetik teste gitti mi ne kadar sürede geldi ben haziran adetini olacak mıyım yoksa ilaçları kullandığım sürece olamam merak ediyorum bunu

Canım hiç korkma aynı durumdayız bugün 6+1 Pazar günü kahverengi lekelenme geldi bende panik oldum acile gittim alttan muayene yaptı Dr başka bir cihazla kontrol etti kanama yok dedi yerleşme kanaması olabilir dedi ilaçlarda yapabilir hatta sordum yerleşme kanaması bu haftalarda oluyor mu tabi ki dedi devam eden bir süreç iki gündür hala peçeteye az az geliyor ama endişem geçti benim sende rahat ol kırmızıya dönerse hemen ya acile git ya da Dr unla irtibata geç sana ne yapman gerektiğini söyler ama normal ♥️
Ay inşallah canım inşallah normaldir kan sulandırıcı yapıyormuş saatlerdir okuyorum ister istemez korkuyor insan beni bırakıp gitmesin inşallah sağlıkla büyüsün hepimizinki canım

İnşallah kuzun3.test günün? Ben Mart ayındaki transferimi erken kan testi yapmıştım negatif olunca ilaçları bıraktım zaten hastaneye gidip kan vermem gerektiği gün dedi adet olmuştum
3 Haziran bende erken kan vermiştim ilaçları bıraktım kafama göre kimyasal oldu sonra bir sürü sıkıntı en iyisi beklemek az kaldı

3 Haziran bende erken kan vermiştim ilaçları bıraktım kafama göre kimyasal oldu sonra bir sürü sıkıntı en iyisi beklemek az kaldı
Haklısın benim de 3 Haziran hayırlısı olsun Ama boşu boşuna daha hormon ilaçları almak istemiyorum artık şişkinlikten yatamıyorum yani özellikle göğüslerim

X