2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar acil yardım beynimi yedim durdum. 5. Gün embriyosu transfer yapıldı ve dün 7. Günüm dayanamayıp kan verdim beta 5.17 çıktı! Bu kadar düşük beta ile testlerim şişlikte olsa görünür 2. Çizgi var.
7.2 yazan dün beta 5.17 çıktığında yaptığım.
8.2 yazan bugün yaptığım yani transferimin 8. Günü. Sizce ne düşünmeliyim.
9F95D417-8A36-4109-89FF-85C2F7AF098A.jpeg

Merhaba ben de bi şey sorabilir miyim konu açtım ama kimse görmese diye buraya da yazayım dedim beta hcg 10.gün 339 12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bi rakam sizce sorun olur mu 🫶🏻 4 Haziran da kese görmeye gideceğiz çok korkuyorum aksi bi şey olacak diye çünkü şu an inanamıyorum hayal gibi bu sonuçlar benim için
Benim de 10 ve 12. Günler aynı senin gibi doktor çok iyi dedi merak etme 🧿 hayırlı olsun

Eklentiler

• 2157BE72-130D-4C92-A9BA-AF0BAED7F50F.jpeg
    2157BE72-130D-4C92-A9BA-AF0BAED7F50F.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 47
Merhabalar,

Kısaca hikayemi yazmak ve negatif sonuç alanlara umut olmak istedim. 4 Mayıs'ta 9. embriyo transferimi oldum, çok şükür cumartesi günü keseyi ve kalp atışını gördük, umarım herşey yolunda ilerler ve sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi. 11 yıldır evliyiz, 9 yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz. 9 embriyo transferi, 9 OPU, 60 embriyo için PGT, 2 histeroskopi bir laparoskopi, 6 rahim filmi, sayısız kan tahlili, tüp kapatma, rahme çizik atma, intralipid serumlar, sayısını bilemediğim iğneler, uykusuz geçen geceler ve ağlamaktan yorgun düşmüş bir beden... İnanın yaşadıklarımız hiç kolay değildi ama o minik kalp atışını gördüğüm anda bütün üzüntülerim geçti gitti. Tüp bebek süreçleri gerçekten çok zor, anne olmak için emek veren dua eden herkesin en kısa sürede pozitif haberler almasını dilerim. Sizleri çok iyi anlıyorum ve inanın hepiniz için dua ediyorum. Sizlerden tek istediğim moralinizi bozmamanız ve elinizden gelenin fazlasını yapmanız. Biz elimizden geleni yapacağız sonrası tevekkül, rabim ol dediği anda önüne hiçbir şey geçemiyor, siz yeter ki umudunuzu kaybetmeyin :KK200:
Gözünüz aydın çok sevindim ya yaşadıklarınız kolay anlatılıyor ama düşününce bile ne kadar zor olduğu anlaşılıyor ama inanıyorum ki yaşadığınız her olumsuz deneyiminiz size çok tarifsiz güçler kattı sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰

Arkadaşlar acil yardım beynimi yedim durdum. 5. Gün embriyosu transfer yapıldı ve dün 7. Günüm dayanamayıp kan verdim beta 5.17 çıktı! Bu kadar düşük beta ile testlerim şişlikte olsa görünür 2. Çizgi var.
7.2 yazan dün beta 5.17 çıktığında yaptığım.
8.2 yazan bugün yaptığım yani transferimin 8. Günü. Sizce ne düşünmeliyim.
Eki Görüntüle 3433749
Taze transfer mi dondurulmuş mu

Yaa inş öyle olur biraz korktum ben
İlk tüp bebek denemem inş olur ya çok zor gerçekten transferi ne zaman yapacaklar onu da bilmiyorum yarın sorcm çünkü taze yapılmayacak genetiğe gidecek
İnşallah olur ama küçük bi tavsiye kendinizi be kadar rahatlatıp teslim olursanız o kadar iyi, ve başarılı geçiyor 💕🌸

Merhaba yanlış anlamadıysam 6+1 I’m diyorsunuz ama yerleşme kanaması olabilme ihtimalini konuşmuşsunuz doktorunuzla. Zaten yerleşmiş ki 6+1 olmuşsunuz. Kanamanız başka sebepten olabilir mi. Acil doktorları pek bu konularda tam donanımlı olmuyorda. Kaldıki tüp bebek doktorları bile yeri geldiğinde aynı konu üzerinde farklı yorumlar yapabiliyor. Anlamadım yani. Benim yerleşme kanamam transferin ilk haftası olmuştu mesela.
Yerleşme 8. Haftaya kadar devam eden bir süreç 😊 kullanılan ilaçlar da çok etkiliyor tabi ama kahverengi lekelenme korkulacak bir duruma işaret etmiyor genel anlamıyla

4 mayis transfer oldum dün keseyi gordum iki hafta sonra kalp atisina gidicez insallah umut olsun sizlere 9 senelik bekleyis amh 0.1 ilk denemede gebe kaldim iki embriyo transfer edildi suan belli degil tekmi ikizmi ama gebe kalmam bile mucize sabir edin isyan etmeyin imkansiz diye birsey yok buna inanin…
kün fe yekun🤲

Canım başka idrar testiyle de yapabilirsin görünüşe göre gebelik var kan testi için acele etme iki gün sonra tekrar ver
Başka testlerde denedim silikte olsa çıkıyor 2. Çizgi zaten beta 5.17 onu anlamadım. 7. Gün ve 5.17 beta çok aşırı düşük değil mi? Beta bu kadar düşükken nasıl testlerde silik çizgiyi görüyorum. Formu okuya okuya hatim ettim benim gibi bir örnekte yok. Kafam allak bullak oldu dayanamıyorum ki sakince

Bende hatta lekelelenleri görünce bende neden olmadı diyodum🥹 şuan 6+5 im leke görüncede korkuyorum çok değişik😁
Bende de aynısı başta leke bekledim sonradan görünce de insan çekiniyor ama 8. Haftaya kadar implantasyon devam ediyormuş hanımlar bende bilmiyordum tabi tüp bebek olunca ekstra yatkınlık söz konusu 🌸

Ay inşallah canım inşallah normaldir kan sulandırıcı yapıyormuş saatlerdir okuyorum ister istemez korkuyor insan beni bırakıp gitmesin inşallah sağlıkla büyüsün hepimizinki canım
Evet bende senin gibi panik oldum ama genel olarak kahverengi lekelenmeden korkmuyor drlar önceki içeride kalmış kanda dışarı çıkabiliyormuş kese etrafı kanama vs olmadığı sürece bir sıkıntı olmaz Allahın izniyle siz kesenizi gördünüz mü

Merhaba ben de bi şey sorabilir miyim konu açtım ama kimse görmese diye buraya da yazayım dedim beta hcg 10.gün 339 12.gün 811 çıktı
İkiye katlamasından fazla bi rakam sizce sorun olur mu 🫶🏻 4 Haziran da kese görmeye gideceğiz çok korkuyorum aksi bi şey olacak diye çünkü şu an inanamıyorum hayal gibi bu sonuçlar benim için
gayet güzel artmış tebrikler Allah tamamına erdirsin inşallah 🙏

X