2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhabalar hayırlı olsun benim de 3 gün emriyomun 7 günü göğüs ağrım var sizin ağrınız karnınızın altında mı yumurtalık tarafında mı oldu acaba benim sol tarafımda 10 dakikada giren bir batma olup gidiyor merak ettim durumu yaşayan var mı

Günaydın kızlar Bugün transferimin 6. Günü ve bildiğiniz adet sancısı çeliyorum belim kasıklarım karnım dayanamadım parol içtim böyle ağrı yaşayan var mı korktum biraz

Günaydın kızlar Bugün transferimin 6. Günü ve bildiğiniz adet sancısı çeliyorum belim kasıklarım karnım dayanamadım parol içtim böyle ağrı yaşayan var mı korktum biraz
Evet çok normaldir.brnde yaşıyorum hatta negatif olan tüp bebeğim de kesin hamileyim dedim

Sok tarafta canım saniyede girip çıkıyor bide göğüs ağrım var .

O kadar erken uyuyakalmışım ki şimdi gördüm mesajınızı :) evet aynı dediğiniz gibi yumurtalıklarıma doğru bir yerde hep aynı noktada bazen 10 dk bazen yarım saatte bir batan hafif ağrı oldu. Benim 5. Gün embriyosuydu, 2. Günden 4. Güne kadar devam etti. Bir de transfer edilirken sağ tarafıma doğru bir noktada olduğunu biliyordum. O kısma yakın bir yerdi. Belki tesadüf ama böyleydi:)

Evet çok normaldir.brnde yaşıyorum hatta negatif olan tüp bebeğim de kesin hamileyim dedim
Yaaa benim hiç ağrım olmamıştı diğer transferde ilk üç gün oldu geçti şimdi ilk üç gün hiçbir şey yoktu yeni ağrıyor adet olacağım sandım valla ne düşüneceğimizi şaşırdık strese ve ilaçlara bağlıyorum artık

Benimde normalde adet tarihim bugün aynı sizin gibi hissediyorum. Baş ağrım olur hep öncesinde dün vardı bugünde karnım ağrıyor gibi. O yüzden merak ediyorum acaba bu süreçte adet görüyor muyuz yoksa belirtiler benzer mi?

Belirtiler çok benzer. Benim şu an transferin 14. Günü ve adet tarihin dündü. Dün gece ve önceki gün geldi gelecek gibi ağrısı vardı. Bugün hiçbişeyim yok. İlaçları kesmeden adet görmezsiniz merak etmeyin

Teşekkür ederim inşallah bunlar tutunma ağrısıdır o zaman :) Bugün progestan dex göbek derime geçmedi bir türlü oturup ağlayacaktım en son bacaktan vurdum.

Teşekkür ederim inşallah bunlar tutunma ağrısıdır o zaman :) Bugün progestan dex göbek derime geçmedi bir türlü oturup ağlayacaktım en son bacaktan vurdum.
İğne vurmak artık büyük sorun haline geldi. Yer kalmadı göbeğimde her yerim mosmor. İnş hayırlı sonuçlarla zamanında kesersiniz iğneleri de

adet tarihime 1 hafta var parol içtim belim kasıklarım çok ağrıdı inş bir şey olmaz aslında hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz belki de psikolojik bilmiyorum ama hepimizin sonucu pozitif olsun sağlıkla alalım miniklerimizi kucağımıza

Amiiin Ben pozitif sonucunu aldıktan sonra sinüzit ve faranjit oldum. Baş ağrısından geniz akıntısından mahvoldum hala da tam iyileşmiş değilim. İlk dönemlerde mümkün olduğunca ilaç içmeyin, dayanamayacak gibi olursanız parol içebilirsiniz dediler. O yüzden dayanabildiğiniz yere kadar ilaç içmeyin, tabi doktorunuz farklı bişey söylediyse o ayrı

Evet maalesef kişisine göre değişiyor ben Mart ayındaki transferimde bütün belirtileri yaşadığım sırt ağrısı bel ağrısı göğüs ağrısı kasık ağrısı karın ağrısı daha önce 3 tane tüp bebeğim var düşük Bir de normal gebeliğim de olmuştu o yüzden kesin tuttu dedim ama negatif oldu bugün transferimiz 8 günü sadece sol kasığım ağrıyor Bir de göğüslerimde ağrı var yani sürekli değişen bir ağrı durumu sanırım bu

Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah bugün kaçıncı gününüz? Benim 10 saniyede bir gelen ağrım var sol yumurtalarımda şu an sağda hiçbir şey yok Ama şu bir gerçek bunlar da ilaçlardan oluyor Mart ayında da ben transfer yaptırdım o zaman tek taraflı ağrım yoktu her yerde ağrı vardı ama sanırım değişebilen bir durum bu

14. Günüm bugün. Pazartesi günü kese randevum var benim daha önce negatifle sonuçlanan bir denemem daha vardı. Onda kendimi çok sakındım çok korktum. Ağrılarım vardı ama tarifi zor belirli bir ağrı yoktu. Bu kez çok rahattım rahat da atlatıyorum şükür. Her gebelik farklı, çok kıyaslamamak gerek ama o kadar çok istiyoruz ve korkuyoruz ki başka hiçbir şey düşünemiyor insan. İnş güzel haberler alırız hep birlikte

Sanırım sürekli vücudumuzu dinlediğimiz için birşey arıyoruz normalde bütün bunları günlük yaşamda zaten yaşıyoruz birde ilaçların etkisi de olunca illaki birşey arıyoruz. Dilerim Allah'tan burdaki herkes en kısa zamanda pozitif olur

Merhabalar,

Kısaca hikayemi yazmak ve negatif sonuç alanlara umut olmak istedim. 4 Mayıs'ta 9. embriyo transferimi oldum, çok şükür cumartesi günü keseyi ve kalp atışını gördük, umarım herşey yolunda ilerler ve sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi. 11 yıldır evliyiz, 9 yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz. 9 embriyo transferi, 9 OPU, 60 embriyo için PGT, 2 histeroskopi bir laparoskopi, 6 rahim filmi, sayısız kan tahlili, tüp kapatma, rahme çizik atma, intralipid serumlar, sayısını bilemediğim iğneler, uykusuz geçen geceler ve ağlamaktan yorgun düşmüş bir beden... İnanın yaşadıklarımız hiç kolay değildi ama o minik kalp atışını gördüğüm anda bütün üzüntülerim geçti gitti. Tüp bebek süreçleri gerçekten çok zor, anne olmak için emek veren dua eden herkesin en kısa sürede pozitif haberler almasını dilerim. Sizleri çok iyi anlıyorum ve inanın hepiniz için dua ediyorum. Sizlerden tek istediğim moralinizi bozmamanız ve elinizden gelenin fazlasını yapmanız. Biz elimizden geleni yapacağız sonrası tevekkül, rabim ol dediği anda önüne hiçbir şey geçemiyor, siz yeter ki umudunuzu kaybetmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…