2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar selam.. Bugün transferimin 7. günü ve dayanamayıp evde test yaptım. Dualarınıza ihtiyacım var. Kan testine 3 gün var. İnşallah gebeyimdir
Maşallah pozitif görünüyor sağlıcakla gelsin miniğim sizde de lekelenme oldu mu?

Transferin 5. Günü sadece kasık ve göğüs ayrım var herhangi bir lekelenme yok kızımda ve oğlumda lekelenmelerim olmuştu.

Merhabalar bende 22 mayısta transfer oldum aynı gün olmuşuz ama benim test günüm 3 Haziran doktora göre farklılık gösteriyor galiba Test için erken davranmışsın sanki ben yapmadım çıkmamasıda çok normal değil mi bu arada sıcak basması banada oluyor ama ben stresten olduğunu düşünüyorum

Maşallah pozitif görünüyor sağlıcakla gelsin miniğim sizde de lekelenme oldu mu?
Lekenlenmem olmadı. Pazar günü mide bulantısı ile adet olacakmışım gibi bir karın, kasık ağrım başladı. Bugün elim sürekli karnımdaydı. Göğüs hassasiyetim başladı. Bugün bel ağrısı var. Ben bu belirtileri hep adet öncesi yaşardım. O yüzden çok ciddiye almadım. Sonra dayanamadım ve test yaptım

Benim de aynı belirtiler

adetin kaçıncı günü transfer oldunuz acaba bende bugün adet oldum acaba bayramımı mi denk gelecek merak ettim

Merhaba kızlar tekrar benn.. 6+4üm şuan. Sabah doktora gittim kalp atışını dinledik çok şükür herşey yolunda dedi doktorum. Akşama doğru kahverengi lekelenmem geldi doktor devam ederse hastaneye geç gelirim olmazsada yarın sabah gel kontrol edelim dedi devam etmedi ama aklıma takıldı sizce neden olur?

Benim birde sadece arada midem de yanma oluyordu bulantı değil yanma ama. İnşallah bekliyoruz güzel haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…