2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar selam pozitifi gördük ama stres bitmiyor gerçekten 7 Haziran ilk randevu verdi doktor bugün 6+2 1 Mayıs transfer ama kahverengi lekelenme oldu ilkkez günlük pedi yarısı dolmuştu çok korktum böyle yaşayan var mı aranızda aradım hemşiresi doktorun 12. Haftaya kadar olur artarsa haber verin dediler ama korkuyorum kan sulandırıcı yapıyor dedi daha hiç ultrason ile baktırmadık acaba başka bi kadın doğuma gitsem mi diyorum farklı şehirde doktorum ondan sanırım biraz uzak bi tarihe randevu verdi 8. Hafta neredeyse olmuş oluyor ne yapcam bilemedim 😥

Günaydın herkese 21 mayıs trasfer olmuştum dün 6.gün sabah ilk idrar ile test yaptım negatifi gördüm aşırı moralim bozuldu eşime sarılıp ağladım eşim daha çok erken ağlama dedi ama ne fayda dün akşam bel ağrısı göğüs ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım dedim ki herhalde adet olucam ilaçları bıraksam mı sonrada forumlarda okudum kan değeri 200 olupta idrarda tek çizgi çıkanlar varmış devam edeyim dedim bugün sabah yaptığım testte pozitif gördüm kahvaltıdan sonra kan testi vericem 7.gün bugün 🤗🤲fotoğraf ekliyorum inşallah kanda da çıkar bebeğim 🤲🤲 isteyen herkes görsün bu iki çizgiyi amiiinnn🤲🤲

Eklentiler

• IMG_20240528_100431.jpg
    IMG_20240528_100431.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20240528_100409.jpg
    IMG_20240528_100409.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 34
Günaydın herkese 21 mayıs trasfer olmuştum dün 6.gün sabah ilk idrar ile test yaptım negatifi gördüm aşırı moralim bozuldu eşime sarılıp ağladım eşim daha çok erken ağlama dedi ama ne fayda dün akşam bel ağrısı göğüs ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım dedim ki herhalde adet olucam ilaçları bıraksam mı sonrada forumlarda okudum kan değeri 200 olupta idrarda tek çizgi çıkanlar varmış devam edeyim dedim bugün sabah yaptığım testte pozitif gördüm kahvaltıdan sonra kan testi vericem 7.gün bugün 🤗🤲fotoğraf ekliyorum inşallah kanda da çıkar bebeğim 🤲🤲 isteyen herkes görsün bu iki çizgiyi amiiinnn🤲🤲
Bende 20sinde transfer oldum aynı adet olacakmışım gibi şimdi ama umut oldu sizin yaşadıklarınız çok benzer benle. Testiniz pozitif görünüyor hayırlı olsun gayet net ben kan testini bekleyeceğim yine de.

Kizlar bişey sorucam size transferden sonra lekelenme kanamam olmadı hiç bugün 2 gün normal mi
İlla öyle bişe olacak değil ki yani bu herkeste olan bişe değil zaten kimisinde olur kimisinde olmaz sizin dediniz yerleşme kanaması sanırım da o olsa bile erken takılmayım böyle şeylere bence daha ikinci günden kafanızı yormayın düşünmeyin hep olumlu düşünmeye çalışın 🤲😇

Bende 20sinde transfer oldum aynı adet olacakmışım gibi şimdi ama umut oldu sizin yaşadıklarınız çok benzer benle. Testiniz pozitif görünüyor hayırlı olsun gayet net ben kan testini bekleyeceğim yine de.
Merhaba hayırlı olsun ınsallah pozitif sonuçlansın bende 20 sinde transfer oldum. Bende kan testini bekliyorum 31nde insaşşah güzel sonuçlar alırız

K Kubra Avci canım trasfer sonrası ola bilir diyorlar ama bende de olmadı 2 kez trasfer oldum ikisinde de gayet normal geçti sadece kızımda 5.günden sonra lekemle oldu o da tutunma içinmiş bunda bir leke olmadı mesela 7.güm bugün

Merhaba hayırlı olsun ınsallah pozitif sonuçlansın bende 20 sinde transfer oldum. Bende kan testini bekliyorum 31nde insaşşah güzel sonuçlar alırız
İnşallah sizin de pozitif sonuçlanır benim de ve bekleyen herkesinki de. Benimki de 1 Haziran kan testinden önce kaset test yapmayı düşünmüyorum

İnşallah sizin de pozitif sonuçlanır benim de ve bekleyen herkesinki de. Benimki de 1 Haziran kan testinden önce kaset test yapmayı düşünmüyorum
Benimkide 1 Haziran'da aslında hafta sonu diye cuma yap dediler. Bende yapmıcam aynen direk kana gıdecem kaset test beni çok daha fazla strese sokuyor

Benimkide 1 Haziran'da aslında hafta sonu diye cuma yap dediler. Bende yapmıcam aynen direk kana gıdecem kaset test beni çok daha fazla strese sokuyor
Anladım. Bizimkiler öyle bir şey demedi ve acilde bir saatte sonuç çıkıyor o yüzden cumartesi veririm.. O testlerde çok negatif gördüm hiç elime almak istemiyorum.

Anladım. Bizimkiler öyle bir şey demedi ve acilde bir saatte sonuç çıkıyor o yüzden cumartesi veririm.. O testlerde çok negatif gördüm hiç elime almak istemiyorum.
Çok haklısınız inşallah kanda pozitifi görürüz. Bizim gibi bekleyen herkese vee bizlere de pozitif haber almak nasip olsuun inşallah. Bende o yüzden yapmıyorrum kaseet testte pozitif görüp kanda negatif ollunca çook daha can sıkıcı

Hayırlı olsunnn 🧿🌸Ben kan değerim 800 lerdeyken inanılmaz silik çizgi görüp korktum ve koşa koşa doktora gittim☺️ kaset testlere güven olmuyo gerçekten. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏 kan sonucunu bekliyoruz 💃💃

14. Günüm bugün. Pazartesi günü kese randevum var 🙏 benim daha önce negatifle sonuçlanan bir denemem daha vardı. Onda kendimi çok sakındım çok korktum. Ağrılarım vardı ama tarifi zor belirli bir ağrı yoktu. Bu kez çok rahattım rahat da atlatıyorum şükür. Her gebelik farklı, çok kıyaslamamak gerek ama o kadar çok istiyoruz ve korkuyoruz ki başka hiçbir şey düşünemiyor insan. İnş güzel haberler alırız hep birlikte 🙏
Hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin inşallah, ben daha önceden 3 tane tüp bebek yaptım 3 de tuttu Ama düştü maalesef, kalp atışlarını duyuyordum kese vardı ama düşüyordu sonra geçen yıl kendiliğimden kaldım 28 haftalık giden pleswntaayrılması sonucu erken doğum yaptım Bir ay yaşa da oğlum küvezde, tam bir sene oldu hatta pazar günü ölüm yıldönümü olacak normalde sakin bir insanım ama niyeyse bu durumlarda sakin olamıyorum artık belki yaşadıklarımdan dolayı her şeyin hayırlısı olsun benim yaş problemim de var o yüzden korkum bir kat daha fazla oluyor

Günaydın herkese 21 mayıs trasfer olmuştum dün 6.gün sabah ilk idrar ile test yaptım negatifi gördüm aşırı moralim bozuldu eşime sarılıp ağladım eşim daha çok erken ağlama dedi ama ne fayda dün akşam bel ağrısı göğüs ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım dedim ki herhalde adet olucam ilaçları bıraksam mı sonrada forumlarda okudum kan değeri 200 olupta idrarda tek çizgi çıkanlar varmış devam edeyim dedim bugün sabah yaptığım testte pozitif gördüm kahvaltıdan sonra kan testi vericem 7.gün bugün 🤗🤲fotoğraf ekliyorum inşallah kanda da çıkar bebeğim 🤲🤲 isteyen herkes görsün bu iki çizgiyi amiiinnn
Bizi fazla merakta bırakmayın

X