2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar hamilelik nasıl gidiyor herkes detaylı ultrasonunu yaptırdı mı? Sıcaklarla nasıl baş ediyorsunuz? Ev işi vs yapan var mı kendinizi sakınıyor musunuz? Alışverişe başladınız mı?
Sıcaklar zorluyor vantilatör sürekli üstüm de.
2 ağustosta detaylıya gircem.
Ev işi olarak basit işleri yapıyorum.
Alışverişe de henüz başlamadım yakın da başlicaz.

Sicaklardan evden cikmiorum
Vendilatör kulaniyorum ise gitmiyorum rapor aldim dinleniyorum … ev islerinde kendimi yormuyorum 24 saatin 18 saati yatiyorumdur 😬 dun gece bu sabah vajinal batmalar vardi bu aksam
Doktor kontrolum var bebege gorucezmi bakalim… buarada gunde 3 kere dush giriyorum rahatlamak
Icin gecede yatak odasinda degil koltukda yatiyorum cok wc gitim icin
Ben de yatıyorum genel olarak temizliğe ya annem yardım ediyor ya kadın geliyor o kadar sıcak ki. Vajinal batma oluyor bazen basınç oluyor normalmiş inşallah görürsünüz bebişi🤍

Benim ağustosun 10'unda detaylım bakalım heyecanlı :) siz yaptırdınız mı nasıl ? Ben 2 haftada bir kendi doktoruma gidiyorum bir bahane uydurup meraktan hoşuma gidiyor görmek :)) malesef ki çalıştığım için sıcaklar çok zorluyor
Temmuz 11de yaptırdık çok şükür temiz çıktı. Kımıldamaya başlamadı mı? Hareketini hissetmeden önce bende sürekli gitmek istiyordum şimdi 6 hafta oldu daha kendi doktoruma gitmedim hem detaylı da gördüm sonrasında hareketleri başladı içim rahat ediyor hareket edince ama bu sıcaklarda hareketi de azalıyor sanırım ya

Temmuz 11de yaptırdık çok şükür temiz çıktı. Kımıldamaya başlamadı mı? Hareketini hissetmeden önce bende sürekli gitmek istiyordum şimdi 6 hafta oldu daha kendi doktoruma gitmedim hem detaylı da gördüm sonrasında hareketleri başladı içim rahat ediyor hareket edince ama bu sıcaklarda hareketi de azalıyor sanırım ya
Ben hissedemiyorum ya yada anlayamıyorum 20+1 bugün

Sıcaklar zorluyor vantilatör sürekli üstüm de.
2 ağustosta detaylıya gircem.
Ev işi olarak basit işleri yapıyorum.
Alışverişe de henüz başlamadım yakın da başlicaz.
Biz alışverişi bitirdik inanır mısın😬 annemgil durmadı bende ufak tefek alayım dedim sonra neler almışız bi yazıp eksik çıkaralım dediğimizde eksik kalmamış😁 bi tek yenidoğan kıyafetleri hastane çıkışı kaldı o da doğum kilosu az çok belli olunca diyoruz çünkü eşimde bende boyluyuz ve iri doğmuşuz

Ben hissedemiyorum ya yada anlayamıyorum 20+1 bugün
24 e kadar hissetmemek normal bende tam senin zamanların hissetmeye başladım zaten kasıklarımda mısır patlıyor gibi seğiriyor gibi oluyordu şimdi biraz güçlendi ama güçlü bi kaç tekme olmuştur onun dışında hala aynı ben de 22+4deyim

Biz alışverişi bitirdik inanır mısın😬 annemgil durmadı bende ufak tefek alayım dedim sonra neler almışız bi yazıp eksik çıkaralım dediğimizde eksik kalmamış😁 bi tek yenidoğan kıyafetleri hastane çıkışı kaldı o da doğum kilosu az çok belli olunca diyoruz çünkü eşimde bende boyluyuz ve iri doğmu
Onlar içim alınan her eşya ne kadar değerli ve güzel dimi ben ilk eşyaların da çok duygulandım sürekli bakmak istiyorum

Kızlar sarı akıntım gelmeye başladı kokusuz ama yanma var çok şiddetli olmasa da 🥺 başına gelen var mi

Kızlar sarı akıntım gelmeye başladı kokusuz ama yanma var çok şiddetli olmasa da 🥺 başına gelen var mi
Ayy benim de bugün olmaya başladı akıntım hep vardı fitil yüzünden ama alt kasığımda bi yanma var hafif ağrı var sarı akıntı var bazen su gibi iki defada küçük sümük gibi oldu bebek kımıldıyor diye rahatım bugün gitmiyorum ama yarın gidicem.

Ayy benim de bugün olmaya başladı akıntım hep vardı fitil yüzünden ama alt kasığımda bi yanma var hafif ağrı var sarı akıntı var bazen su gibi iki defada küçük sümük gibi oldu bebek kımıldıyor diye rahatım bugün gitmiyorum ama yarın gidicem.
Benim de kokusuz sarı akıntım oluyor bunun için antibiyotik fitil kullandım geçti yine tekrarladı idrar tahlili temiz çıktı neden oluyor bilmiyorum

Benim de kokusuz sarı akıntım oluyor bunun için antibiyotik fitil kullandım geçti yine tekrarladı idrar tahlili temiz çıktı neden oluyor bilmiyorum
Doktorum bugün normal her şey dedi benim ilk defa sarı sümüksü bi akıntım oldu koku yoksa enfeksiyon değildir önemsiz dedi. İdrarda değilde kasıkta yanma ve ağrı da vardı ona da normal dedi yani Kayseri'nin bana göre en iyi doktoru olmasa ve güvenmesem söylediklerine inanmazdım ama inanıyorum şuan zaten ağrım azaldı ama akıntı devam.

Kizlar aranizda ayaginin alti agriyan varmi ya benim yurudumde ve evin icinde bile biraz is yapim ayakda durum agriyor uyudumda sabah uyandimda usdune basdimda bile cok agriyor yasiyan varmi

X