2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tüp bebekte hesaplama neye göre yapılıyor son adet tarihimi transfer zamnimi gittim doktora son adet tarihine göre hesapladı 4haftalik dedi kese yok erken dedi transfere görede 10 .gün bugün
Canım daha cok erken zaten Transfwrın 10. Gunuyse kese transferın 25. Gunu gorunuyor

Kızlar bugün kontrole gittim keseyi gördük çok şükür doktor ilaçlara aynen devam etmemi istedi. Birkaç gündür çok az sarı akıntım oluyor enfeksiyon olabilir diye doktora söyledim hamilelikte olur önce keseye bir bakalım sıkıntı varsa düşük önleyici iğne yaparız dedi baktı bir sıkıntı yok dedi çıkardı beni devlette olunca böyle oluyor sanırım sizde de sarı lekelenme var mı ? Bide ben keseyi görünce heyecandan doktora kaç haftalık olduğunu sormayı unuttum oda sağolsun hiçbir şey söylemedi 5 mart tarihin de 5. Gün embriyosu trasfer oldum benimle yakın tarihlerde transfer olupta kaç haftalık olduğunu öğrenen var mı

Bişey söylemediler keşke taze olsa neye göre karar veriyorlar acaba beklemek iste istemiyorum
Embriyo biriktirmek gibi bir derdi olmayanlara, genetiğe gitmesini gerektirecek bir durumu okmayanlara taze transfer yapıyorlar tabi endometrium kalınlığı uygun olursa diye biliyorum

Maşallah rabbim gönlünüzce versin inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…