2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende de sarı akıntı oluyor canım çok az ama enfeksiyon olacak kadar ileri olduğunu sanmıyorum hiç demedim doktora da

Ben yine yokum ama

Hanımlar benim de bugün 6. Günüm transfer sonrası. Bugün biraz fazla ağrım oldu. Yani ara ara oldu ama sağlam oldu. Bir de sarı akıntım var enfeksiyon olmuş olabilr mi başka problemim yok şükür. Bir de doktor progestan fitil verdi onu kullanıyorum kullandıktan sonra yatıyorum biraz ama ayağa kalkınca beyaz şekilde geri geliyor. Sizde de oluyor mu bu durum?

Ooohhh masallahhhh çok güzel hadi hayırlısı
Amin

Embriyo biriktirmek gibi bir derdi olmayanlara, genetiğe gitmesini gerektirecek bir durumu okmayanlara taze transfer yapıyorlar tabi endometrium kalınlığı uygun olursa diye biliyorum
Anladım bugün 13 yumurta toplandı herşey yolunda giderse cuma cumartesi transfer

Merhaba kızlar nasılsınız 2 gündür giremedim buraya çok yoğun geçti. Ama aklımda burada kaldı
Benim Kasık ağrılarım arttı iyice,çoğunluk yatarak dinleniyorum. Çok uyku halim var sizlerinde
öyle mi? Bu arada ilaçlar haftada bitiyor cidden yazdıracak doktor bulamadım. Kendi dr özel
Rapor çıkartanlar vardı hangi doktora nasıl çıkartınız bilgi verir misiniz kızlar?
Keseyi görenler olmuş çok sevindim darısı gidince bize Kalp atışlarını da birer birer duyarız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…