2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar merhaba morelım cok bozuk bugun 18. Gunum yıne leke pembe kahverengı sekılde kaldı Afedersın sumuk gbı bıse de vardı neden oluyo bu aceba Morelım cok bozuldu ya
Canim modunu düşürmek istemem ama bebek sağlıksız olduğunda oluyor diye biliyorum vücut atmak istiyormuş. Kalp atışını duydunuzmu. Benim ilk tedavimde öyle olmuştu. 7 buçuk haftalık filanken kendi düşmüştü.

Ypk görmedım morelım cok bozuk.
Kan sulandırıcı ve corasprını kes dedı 4 gun kullanmıyodm bı skntı yoktu smdı tekrar Bugun ıcınde oldu cok korkuyorm ıns bse olmaz
Çok düşünme herşey olacağına varıyor, kendini çok yorma ayağa kalkma bol su iç

Yok bız hıcbıse duymadık Ne kese gorduk ne kalp duyduk smdı bı acıle gıdıp beta verıcem yukselmısmı dusmusmu

Yok bız hıcbıse duymadık Ne kese gorduk ne kalp duyduk smdı bı acıle gıdıp beta verıcem yukselmısmı dusmusmu
Ben keseyi filan görmüştüm kanamam varken bile kesem duzgundu. Kadın doğum doktoru öyle söylemişti sagliksiztir diye. Belki geç gelişiyordur diye bekledik ama olmadı maalesef ama genetik taramada bende kan pihtilasmasi çıktı sizin ilk tedaviniz mi

Senın nasıl olmuştu ? Benım 5 haftalık
Canim ben transferden sonra betam çok iyiydi hatta kanama olduğunda bile 15 binlerdeydi kesen filan da iyiydi. Ama kalp atışı vermedi bı turlu sonra zaten sağlıksız gebelikmis düşük yaptım çok şükür ki kendi düştü kürtaja filan gerek kalmadı

hayr benim 2. tedavim ama ilkkez tuttu ben CR aspirinle kan sulandırıcı kullanıyorum canım CR aspirini kullandığım zaman ben de kanama oluyor dört gündür kesmiştim olmamıştı kanama bugün tekrar kullandım kanama oldu

Progestan vermedi mi kalçadan. Benim kanamam olursa yaptır diye iğne verdi doktorum iki tedavim de de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…