2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlaaar bugün kese randevum vardı 8 martta transfer olmuştum 2 tane embriyo ama bir tanesi tutmuş çok şükür sağlıkla ilerler hepimizin gebeliği inşallah
Hayırlı olsun,gözün aydın,sonuna kadar sağlıkla devam etsin inşallahAynı gün transfer olmuşuz Bugün benimde kese randevum var 13.30 da inşallah bana da nasip olur bu görüntüyü görmek

Evet doğru söylüyorsunuz. Aramamak en iyisi ama işte bazen düşündürüyor bu süreç
Kendi inancınıza göre dua edebilirsiniz yapması zor ama teslimiyet en güzeli ben Allah'a emanet ettim hala da öyle yani kalp atışı duymadık kese görmedik benim karnımda ama Allah'a emanet diyorum içim rahatlıyor üzerine düşünmeyi bırakıyorum.

amiiinn inşallah hepimiz birbirimize pozitif haberlerini verir saglıkla kucagımıza alalım

Evet evet öyle yapıyorum bol bol dua ediyorum ancak öyle sakinleşebiliyorum

Selam rahim kalınlığına ne zaman baktılar ben de bugün toplamaya gidiyorum
Merhaba, yumurta toplanmadan 2 gün önce doktor bakmıştı o gün yumurta toplanırken de bakmış 12 mm kalınlığındaymış bu ay transfer yapamayız rahim dinlensin deyip Aksef ve dostinex verdi. Transfer olabilmesi için 8-9 mm olması gerekiyormuş

Bende toplamadan çıktım doktor taze transfer demiş bakalım gelip konuşacak karar değiştirmezse

Hemşirem sadece göbekten iğneni veririm o süreçte kendin yaparsın inip çıkmazsın dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…