2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bende baska doktora gıdecegım O doktorda hem tup bebek hem dogum yaptırıyor. InsaAllah Takıp ederım derse onunla devam edecegım, en azında hangı ılaclar kullanılmalı daha ıyı bılır diye Ona randevu aldım.
Benım tup bebek yaptırdıgım doktor kese ve kalp atışı ucretlıymıs pakette degılmış bende gerek yok dıye Baska doktora gıdecgım ıste
Tüp bebek doktorları 8 haftaya gelene kadar takibi bırakmıyor ilginç geldi bana

Canım bende baska doktora gıdecegım O doktorda hem tup bebek hem dogum yaptırıyor. InsaAllah Takıp ederım derse onunla devam edecegım, en azında hangı ılaclar kullanılmalı daha ıyı bılır diye Ona randevu aldım.
Benım tup bebek yaptırdıgım doktor kese ve kalp atışı ucretlıymıs pakette degılmış bende gerek yok dıye Baska doktora gıdecgım ıste
Benim Allah in izni ile bundan sonra gidecegim doktor tup bebek yapmiyor. Yapmali mi sizce? Istanbul Bahcelievler Medipol de Derya Doktor. Eskiden Nisa hastanesi idi adi. Belki bileniniz vardir. Ama o hastanede genel olarak tup bebek yapilmiyor zaten.

Benim ilki 4aa pgt li tutmadı hem de daha önce ilk aydan normal yolla hamile kalabildiğim halde meğerse katil hücre problemim varmış lütfen Bi test yapıp baktır canım büyük sorun o
Merhaba. Katil hücre problemi nedir? İlk defa duyuyorum. Benim de pgt’li 6AA embriyom tutmadı. Daha önce de bir doğal gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı.

Benim bugün transferimin 2. Günü hiç belirti yok bende henüz 😊 senin belirtiler ne zaman başladı transferden sonra bu 10 gün nasıl geçecek bilmiyorum 🤭🤭😂

Düne kadar kasık ağrılarım oluyordu ama bugün hiçbir ağrım olmadı. 8. Günüm bugün 28 martta kan vericem yine olmayacak diye korku içindeyim 😔

X