2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok iyi maşallah 🧿 tek embriyomuydu canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
Kızlar çarşamba günü transferim var ve evim 3.kat asansörde yok.İlk gün merdiven çıkmak zarar verir mi acaba?Kaynanamda kalmam için diretiyor herkes ama rahat edemeyeceğim için kalmak istemiyorum bir yandan da merdiven olayı beni strese sokuyor sizce ne yapmalıyım?

Kızlar çarşamba günü transferim var ve evim 3.kat asansörde yok.İlk gün merdiven çıkmak zarar verir mi acaba?Kaynanamda kalmam için diretiyor herkes ama rahat edemeyeceğim için kalmak istemiyorum bir yandan da merdiven olayı beni strese sokuyor sizce ne yapmalıyım?
yavaş yavaş adımlarla çıkarsan sorun olmayabilir canım benim dr öyle demişti

Merhaba hayırlı olsun bebisiniz inşallah güzel haberlerinizi alırız

Ben varım galiba grupta tek oruç tutan sadece transfer günü ve ertesi gün döndüğüm için tutmadım şuan 12 günüm tutuyorum ilaçlarımı iftar sahur arası ayarladık fitilimi düzenli kullanmamı söylemişti ki fitil orucu bozmuyor bu kişiye kalmış birşey iftardan sonra kabak cekirdegimi ayva nar suyu bol bol su sahurda yumurtam avakado elimden geleni yapmaya çalışıyorum elhamdülillah pozitif dün betam 847 çıktı tamamen size kalmış ben hep seneye bebeğim olursa borç tutmak daha zor olur diye borcum olsun istedim
Maşallah canım senin adına sevindim göz aydınlığı eylesin Mevla. Amin inşaallah. Ben oruç tutmak istiyorum, kime sorsam tutmasan iyi olur diye tavsiye etti. Şimdi senden boyle duymak da umut oldu. Fitil orucu bozmuyor mu

Maşallah canım senin adına sevindim göz aydınlığı eylesin Mevla. Amin inşaallah. Ben oruç tutmak istiyorum, kime sorsam tutmasan iyi olur diye tavsiye etti. Şimdi senden boyle duymak da umut oldu. Fitil orucu bozmuyor mu
Susuz kalma dediler canım sen su işini nasıl çözdün

Öyle mi teşekkür ederim canım.Senin sonucun ne oldu pozitifleri görmüşsündür inşallah
rica ederim canım ya çünkü bu zamanda en rahat edeceğin yer evin başka yerde zor ☺️
yarın ben de kanda test baktıracağım inşallah güzel çıkar değerim idrarda pozitifdi ama bakalım yarını heyecanla bekliyorum

Kaynananda kalıp stres yapacağına merdiven çık bişey olmaz stres daha zararlı bende transferden 1 saat sonra hastane asansör beklemek istemedim hemşire merdivenden inebilirsin bişey olmaz demişti

Kızlar bugün transferin 8. Günü 3. Gün embriyosu gebelik vaad eden embriyolar denildi. Bugün 2de test yaptım negatif çıktı. Suyu çok içmiştim. Sonuç yanıltıcı olabilir mi? 2den beri okumadığım forum kalmadı çok kötü durumdayım. Kanda pozitif görür müyüm sizce :KK43:
3. Gün embriyosuna 8. Gün kan testi yapmıyorlar keşke bekleseydin benimki 5. Gün embriyosuydu 9. Gün beta 57 çıktı yani 8. Gün idrarda çıkmazdı büyük ihtimalle. Herkesin betası çok büyük rakamlarla başlamıyor stres yapma bence tutunmayı olumsuz etkileme

Araştırdığım kadarıyla fitil bozmuyor vücuda gıda vermediği için ve vajinal olduğu için tutup tutmamak size kalmış Allah korusun tutunmazsa kendinizi suclayacaksaniz tutmayın sonra borcunuzu tutarsınız kişinin kendine kalmış bir durum gönlünüz nasıl rahat edicekse onu yapmanizi tavsiye ederim

Ben ilk günler namazımı oturarak kıldım sonrasında normal kıldım
Asla yönlendirme yapmak istemem size kalmış bir durum benim eşimde tutma demişti ama ben tutmak istedim

Ben ramazandan 4 gun once transfer olmuştum ondan ılaclarımda duzenlı saatı oldugu ıcın Degıstıremezdım Ondan tutmadım.
Tabı bebekle daha zor olur seneye bu zamanlar 3 aylık olur bebısımız belkı emzırdıgmzden yine tutamayız ama rabbım guc kuvvet verır belkı tutarız
İnşallah canım seneye de bebislerle oruç tutan var mı nasıl geçiyor diye konuşmak nasip olur

Bence insan içi nasıl rahat ediyorsa öyle yapmalı bu süreçte ne kadar yoruluyoruz hepimiz yipraniyoruz rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Bu arada Dr bana 10 gün sonra randevuya gitmemi söyledi bende haftaya cumaya aldım daha önümde sabırla beklemem gereken 12 gün var ☺️☺️

Hemşire merdiven çıkmak asansöre inip binmek etkilemez demişti

Ben de 4.cü katta oturuyorum yarın kan tahlili vercez. Bence evine git doktor tek tek çık merdivenleri bişey olmaz dedi

X