2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

3. Gün embriyosuna 8. Gün kan testi yapmıyorlar keşke bekleseydin benimki 5. Gün embriyosuydu 9. Gün beta 57 çıktı yani 8. Gün idrarda çıkmazdı büyük ihtimalle. Herkesin betası çok büyük rakamlarla başlamıyor stres yapma bence tutunmayı olumsuz etkileme
Teşekkür ederim canım

Geçen perşembe transfer oldum yaşım 40 testim silik çıktı yarın kan testi var bir sorum var silik çıkıpta tutmayan oldu mu çok cnm sıkıldı bugün de silik çıktı ama testi gün içinde yaptım başka teste bsy çıkmadı erken testte silik çıktı 2.si sansimizda yok cok pahaliymis valla ikinci 3. Deneme yapanlar nasil yapiyor şaşirdim valla dua edin bana da çok ihtiyacım var 🤲🤲

Geçen perşembe transfer oldum yaşım 40 testim silik çıktı yarın kan testi var bir sorum var silik çıkıpta tutmayan oldu mu çok cnm sıkıldı bugün de silik çıktı ama testi gün içinde yaptım başka teste bsy çıkmadı erken testte silik çıktı 2.si sansimizda yok cok pahaliymis valla ikinci 3. Deneme yapanlar nasil yapiyor şaşirdim valla dua edin bana da çok ihtiyacım var 🤲🤲
Benim 9.gün silik cikti, sonra 11.gun kanda 828 beta cikti. :-) Hani 50 ustunu gösteriyordu bu idrar testleri dedim.

İnşallah canım seneye de bebislerle oruç tutan var mı nasıl geçiyor diye konuşmak nasip olur

Bence insan içi nasıl rahat ediyorsa öyle yapmalı bu süreçte ne kadar yoruluyoruz hepimiz yipraniyoruz rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Bu arada Dr bana 10 gün sonra randevuya gitmemi söyledi bende haftaya cumaya aldım daha önümde sabırla beklemem gereken 12 gün var ☺️☺️
Ben de perşembe gunu gıdecegım ınsaAllah 4 gun var 🥹

Kızlar çarşamba günü transferim var ve evim 3.kat asansörde yok.İlk gün merdiven çıkmak zarar verir mi acaba?Kaynanamda kalmam için diretiyor herkes ama rahat edemeyeceğim için kalmak istemiyorum bir yandan da merdiven olayı beni strese sokuyor sizce ne yapmalıyım?
Canım merdıvenden cıkabılırsın Ama hergun ın cık yapacaksan Kayınvalıdene gıt. Benım doktorum mesela cıkabılırsın ama tekrar ıneceksen asansörlu bı evde kalmdedı Hergun ın cık yapacaksan eger

Kızlar çarşamba günü transferim var ve evim 3.kat asansörde yok.İlk gün merdiven çıkmak zarar verir mi acaba?Kaynanamda kalmam için diretiyor herkes ama rahat edemeyeceğim için kalmak istemiyorum bir yandan da merdiven olayı beni strese sokuyor sizce ne yapmalıyım?
En azından bir veya iki gün çıkmamanı öneririm ben de son transferimden sonra merdiven çıktım ama sadece bir kat

Bende 3. Katta oturuyorum canım sıkıntı yapma merdiven çıkmamak aklıma bile gelmedi🫢 ben pozitifi gördüm çok şükür darısı senin ve tüm bebek bekleyenlerin başına inşallah🥰

Bizim ikimizin de 7 mart transferdi. Ben de cuma sabaha randevu aldim. Ins keseyi saglicakla goruruz. :-) Ben baska doktora gidiyorum artik. Tup bebek doktorum 4.500 olunca... hem de cok uzak bize. Sen naptin?
Canım bende baska doktora gıdecegım O doktorda hem tup bebek hem dogum yaptırıyor. InsaAllah Takıp ederım derse onunla devam edecegım, en azında hangı ılaclar kullanılmalı daha ıyı bılır diye Ona randevu aldım.
Benım tup bebek yaptırdıgım doktor kese ve kalp atışı ucretlıymıs pakette degılmış bende gerek yok dıye Baska doktora gıdecgım ıste

X