2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde koyulaşma olmadı bugün normal test tarihim 13.30 da kan vereceğim çok korkuyorum 124.5 çıkmıştı 10. Gün

Benimde koyulaşma olmadı bugün normal test tarihim 13.30 da kan vereceğim çok korkuyorum 124.5 çıkmıştı 10. Gün
işte koyulaşma olayına takılmayın canım ters giden bir durum olsa zaten kendini belli eder. değerinin düşmesi için örnek veriyorum kırmızı kan vs gelmesi lazım yad aaşırı karın ağrısı gibi ki süphelen , bunlar yoksa endişenlemeye gerekyok içini rahat tut. hee kırmızı kan bile geldiğinde yine doktorla görüşüp destekleyici iğnelerle mudahale edilebiliyor vs . oyuzden bilmediğimiz şeylere yaşamadığımız şeylere endişelenmeyelim. hepimiz için diyorum kendimde dahil

Çok teşekkür ederim canım herhangi kanama lekelenme hiç olmadı, ağrımda yok çok şükür test yapıp durdukça stresi sokuyoruz kendimizi sanırım, bugün 13.30 da test vereceğim inşallah yükselmiştir

çok şükür canım oyuzden sıkıntı yapma kendine .
ben varya normal günden daha normalim o derece normalim :) gögüs falan hiç yok uyku yok vs
sadece bel ağrım ve kasık da sızılarım var 6.8.10 günler baktırdım çok şükür artışlarım güzel geliyor.
benimde zaman zaman aklıma geliyor coğu kişide gögüs hssasiyeti var kimilerinin damarları vs belirginleşmiş ama işt ekişiden kişiye değişiyor.

Kuzu ben kayserıde yaşamıyorum ondan
Kız acıbadem 750₺ alıyo Ama benım pakette ucretsız hakkım var ondan kullandım.
Kayserıde olsaydm gıder acılde verırdm senın pakete dahıl degılmıydı Beta
Hıc verdınmı kan Ben bugun verdım

bende pakete dahil biliyordum ama bizimde değilmiş galiba bende dışarda yaptırıyorum. Tıp merkezinde 156 TL :)

Liste guncellendııı kızlarr göbusluu hamısı olmayann Yazsın bana Gözden kaçırdıgım varsa

Çok şükür artışlarımız güzel olsunda belirtimiz olmayı versin, bende göğüs hassasiyeti var sadece onun dışında başka belirtim yok şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…