2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayyy öyle mi koyulaşmayınca korktum vallahi 🥹yarın tekrar deniycem 🥰
canım koyulaşma olayına hiç takılma normalde beta artıkca tabiki koyulaşması lazım ama yüksek betalarda bile cokcok belirgin çizgiler görmediğimiz oldu hatta korkup test verenler oldu koyulaşmıuor diye . Oyuzden cok net bir bilgide değil bu durum seni yıpratırsa aklına takılırsa yarın falan kan verebilirsin . hepimiz hayalet çizgilerle gördük ilk <3

canım koyulaşma olayına hiç takılma normalde beta artıkca tabiki koyulaşması lazım ama yüksek betalarda bile cokcok belirgin çizgiler görmediğimiz oldu hatta korkup test verenler oldu koyulaşmıuor diye . Oyuzden cok net bir bilgide değil bu durum seni yıpratırsa aklına takılırsa yarın falan kan verebilirsin . hepimiz hayalet çizgilerle gördük ilk <3
Benim transferden sonra yaptığım ilk testti bu beklentimi çok yüksek tutmuştum silik çıkınca korktum ama dediğin gibi kuzu sonuç iyi olsun da gerisi mühim değil🥹💜 aa yok kan testi veremem doktorun asistanı özellikle tembihledi size söylediğimiz günden önce kan vermeyin yoksa doktor bey yorumlamaz dedi doktor kendi arayıp pozitif haberi veriyor hastalarına sanırım bu yüzden istemiyorlar tutuyorum kendimi cumartesi gününe kadar🙈

Evet aciller gıcık gercekten yaaa Bakmıyolar baksalarda laf
Kız ben systemde baktırdım 260 lira parasıyla değil mi neye laf edecekler melikgaziye gitme ama 500 lira sanki neye bakıyorlarsa Memorial 300 lira tabi bunlar acil normalde memorialde 85e baktırıyorum ben. Girişte beta baktırıcam diyip ücretini öde muayene ücretine gerwk yok muayene olmayacaksın direk laboratuvara gidip kan vereceksin

Benim her gün kalçadan iğnem var:/ alternatifi var mı diye transfer günü hemşireye sordum en etkili iğne dedi :/ cidden her gün kalçadan iğne hem acısı hem gitmek konusunda sıkıntılı
evet benim de kalçadan iğne var promester Allahım diğerinin acısı bitmeden bi daha vuruluyor 😢ve daha yarısına anaca geldim.:/

Güzel güzel embriyolara dönüşsünler güzel güzel bebeklere dönüşsünler inşallah şey çok garip değil mi mesela bu sene transfer olduğunuz gebelik olcak doğacak diyelim diğeri iki sene doğacak ama hepsi aynı anda oluştular bana bu çok şaşırtıcı geliyor her seferinde 🤣
İnşallah. Aynen çok şaşırtıcı. Biz anlamlandıramasakta tıbben bir açıklaması vardır mutlaka:-)

evet benim de kalçadan iğne var promester Allahım diğerinin acısı bitmeden bi daha vuruluyor 😢ve daha yarısına anaca geldim.:/
benimde 2 ampul promester . bu iğneyi çok kullanan yok galiba hiç görmüyorum neye göre bilmiyorum diğeride axaperin bunuda hiç görmedim herkes axapar kullanıyormuş

X