2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

cok ıyı canımm ıkızmı 😅
Bilmiyorum ikiz mi ama 2 tane transfer edilmisti. :-) biraz arastirdim, 1000 ile baslayip teki goren de var, 100 ile baslayip cifti goren de var. Nasip. Saglikli olsun olsunlar da. Tek ikiz, kiz erkek cok fark etmiyor. Ins pozitif goren tum arkadaslarin gupguzel artmaya devam eder. Negatifler de ins bundan sonraki ilk denemede pozitifi gorsunler. Amiiiiiiin

Bilmiyorum ikiz mi ama 2 tane transfer edilmisti. :-) biraz arastirdim, 1000 ile baslayip teki goren de var, 100 ile baslayip cifti goren de var. Nasip. Saglikli olsun olsunlar da. Tek ikiz, kiz erkek cok fark etmiyor. Ins pozitif goren tum arkadaslarin gupguzel artmaya devam eder. Negatifler de ins bundan sonraki ilk denemede pozitifi gorsunler. Amiiiiiiin
InsaAllah canım benım dogru tabı Öyle nasıp herşey Bazen Tek bölünebılıyormuş Çift te tekı tutabılıyormus Rabbım saglıkla kucagımza almayı nasıp etsın

Kuzu ben kayserıde yaşamıyorum ondan
Kız acıbadem 750₺ alıyo Ama benım pakette ucretsız hakkım var ondan kullandım.
Kayserıde olsaydm gıder acılde verırdm😅 senın pakete dahıl degılmıydı Beta
Hıc verdınmı kan Ben bugun verdım
Yok doktor bidaha verme 2 hafta sonra gel dedi daha o zamana randevu da almadım. Bugün sabah ilaçlarımı yazdırmaya sağlık ocağına gittim genel bi kan tahlili istedim bir de beta istiyorum hocam betayı unutmayalm dedim o kadar yaşlı ki ya beta bakmamış her şeye bakmış neyse merakımdan istemiştim betayı zaten diğer kan testlerim de iyi çıkmış çok şükür öyle besleniyorum ki ilaçsız demirim kanım fırlamış hiç böyle olmamıştı

Yok doktor bidaha verme 2 hafta sonra gel dedi daha o zamana randevu da almadım. Bugün sabah ilaçlarımı yazdırmaya sağlık ocağına gittim genel bi kan tahlili istedim bir de beta istiyorum hocam betayı unutmayalm dedim o kadar yaşlı ki ya beta bakmamış her şeye bakmış neyse merakımdan istemiştim betayı zaten diğer kan testlerim de iyi çıkmış çok şükür öyle besleniyorum ki ilaçsız demirim kanım fırlamış hiç böyle olmamıştı
Bana ver dedı 2 gun sonra
Ne yıyosun kız banada soyle 😅😅
Tuh Merakın gecerkı Nıye almıyosa beta
Kendın mı baktın tahlıllere bazen enazbıza ertesı gun dusuyor

Gebeliğin 3. Ayına kadar devam ediyormuş ve de :/ dayanacağız artık napalım. Ama her gün iğne gerginliği oluyor üzerimde. Sizin doktorunuz kimdi
Bence bı gorusun doktorla gobekten vurulanla degıstırebılır belkı. Kalcadan vuruluyosanz

Bana ver dedı 2 gun sonra
Ne yıyosun kız banada soyle 😅😅
Tuh Merakın gecerkı Nıye almıyosa beta
Kendın mı baktın tahlıllere bazen enazbıza ertesı gun dusuyor
Diğerleri hep çıkmış beta yok ya ay delircem 😁 saati günü kaçtı şimdi gidip başka yerde versem olmaz zaten herkes kızıyor bebeğe kan kalmayacak diye 😁 ya ben kan değerlerime inanamadım cidden mutlaka her gün yediğim yumurta avokado peynir süt kefir çilek muz çiğ kuru yemiş akşam da protein işte ama hayatımda ilk defa bu kadar yiyorum gece 12 de bamya çorbası yaptım 😁 normalde aralıklı oruç yapar sigarayı da çok içerdim maalesef şimdi de içiyorum ama azalttım 🙄 inşallah Semih hoca buraları okumuyordur bu sefer gerçekten dövebilir😁

X