2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ondan kalmamış işte eczanede benim de bazı yerler çok dolu heralde oralara denk gelince ağlatıyor acıdan valla baya da kullanacağız heralde bu ilacı
İlk 3 ay kullancaz galiba ama bu ilaçta bence tam tutunma ilacı gibi çok önemli biz bulamazsak dolanıyoruz eczane eczane burda baya eczane var şişip morarmasa yine dayanılır da

Ben de ücretli aldım 200 TL fazla gelmedi progesteron yanında bana ama tabi her şeye para vermek çok zorluyor Bu devirde acaba ne zamana kadar kullancaz onu da bilmiyorum
Bende bu akşam gidip eczaneden biten ilaçlarımı aldım 1 kutu progestan dex 25 mg ampul bir kutuda estrofem aldım 1.200 tl ödedim doktora sabah sordum iğnem bitti tekrar kullanacakmıyım diye gebeliğin 12. Haftasına kadar devam edeceksin dedi

Sabah akşam ayrı ayrı mı yapiyon. Ben iki ampulü tek seferde sabah yapıyorum

İğne ucunun fotosunu atar misin? kahverengi olan insülin iğne ucu ile vuruyoruz biz.

Size sanki pahalıya vermişler Bi kaç eczaneye sorup alın bence çünkü Trabzonda indirimsiz fiyatına 860 dediler bize 200 TL estrofem

Bana sabah 1 akşam 1 verdi doktor 1 tanede oksaparım var toplam 3 tane iğnem yani ama bana kalçadan hiç vermedi burada kalçadan olanlarıda gördüm
Anladim ben iki dozu aynı anda vuruyorum öyle demişlerdi en azından akşam birdaha uğramamış oluyorum. Kalçadan olanı denedim ben de iki gün cok zordu bırakmak zorunda kaldım

Bunun başlığı çıkıyor mu peki? Şişe iki seferde bitiyorsa ben yapamam öyle
İşte çıkmıyor neyse Estrofem Alınca alıcam yenisini baksana baya kullancağa benziyoruz iki kez batmasın vücuduma iğne ama bunun ucunu hiç hissetmiyorum çok güzel

İşte çıkmıyor neyse Estrofem Alınca alıcam yenisini baksana baya kullancağa benziyoruz iki kez batmasın vücuduma iğne ama bunun ucunu hiç hissetmiyorum çok güzel
Sen bununla 2 seferde mi cekiyorsun tek ampulü? Ben iki ampul vuruyorum yani 4 defa yapmam gerek o işlemi hiç göze alamıyorum bide progestan biraz yağlı sıvı geçişi kolay oluyor mu igneden

Sen bununla 2 seferde mi cekiyorsun tek ampulü? Ben iki ampul vuruyorum yani 4 defa yapmam gerek o işlemi hiç göze alamıyorum bide progestan biraz yağlı sıvı geçişi kolay oluyor mu igneden
Evet 2 seferde çekmiş oluyorum ama iğnenin ucu çok ince geldi diğeri çok kalındı heralde onla çok acıyordu ondan bunla iki kez yapmaya razı oldum ben günde bir yapıyorum seni yıpratır bu şekilde bende de oluyor eşime vurduruyorum ben sadece derimi sıkıyorum

Çok sagol canim bilgiler için

Kızlar acil yardım akşamdan hafifçe başlayan kasik ağrım baya çoğaldı ve az önce kırmızı leke geldi yerleşme mi yoksa bir problem mi var bilmiyorum evham yapmak istemiyorum ama elimde değil

Bu transferin 6. Günü ağlamak istemiyorum ama zorlanıyorum korkuyorum ya birşey olursa adet olmam deme ilaç kullanıyorum okadar

Kızlar acil yardım akşamdan hafifçe başlayan kasik ağrım baya çoğaldı ve az önce kırmızı leke geldi yerleşme mi yoksa bir problem mi var bilmiyorum evham yapmak istemiyorum ama elimde değil
seninle aynı gündeyiz canım. Kırmızı leke adet kanı gibi mi yoksa az mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…