2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktorum aradı moral verdi gayet iyi dedi. Kese ransevusu oluşturdu kan istemiyor artık. Ben de vermem zaten inşallah sağlıkla ilerler süreç. Tedirginligim geçti mi hayiiir geçmedi kalp atışını duyana kadar da geçmez ama duadan başka bir şey yapamam artık nasibimdeyse benimle kalacak zaten 🥹❤️🤲🏻 hepinize cooook teşekkür ederim kalpdaşlarım. İnşallah hepimizin kucağı dolsun sağlıklı evlatlar la❤️🤲🏻🤲🏻

Doktorum aradı moral verdi gayet iyi dedi. Kese ransevusu oluşturdu kan istemiyor artık. Ben de vermem zaten inşallah sağlıkla ilerler süreç. Tedirginligim geçti mi hayiiir geçmedi kalp atışını duyana kadar da geçmez ama duadan başka bir şey yapamam artık nasibimdeyse benimle kalacak zaten 🥹❤️🤲🏻 hepinize cooook teşekkür ederim kalpdaşlarım. İnşallah hepimizin kucağı dolsun sağlıklı evlatlar la❤️🤲🏻🤲🏻
Çok sevindim canım hayırlı olsun inşallah🥰😍😍 Doktorun kese randevusunu kaçıncı gününde verdi🥰

Çok teşekkürler ❤️ 26 Mart a randevu. Transferden 22 gün sonrasına denk geliyor. 🥰❤️ Bugün transfer sonrası 10. Günüm
Ay çok heyecanlı 🥰🥰😍😍
Keseden sonra kalp atışınıda duyursak inşallah hepten rahatlamış olacağız inş🥹🧿
Bende yarın kan vereceğim.Ve sonrasında doktorumla konuşacağım🌸 O yüzden sormak istedim sana fikir olması için 😍🌸 Allahım sağ salim çocuklarımıza kavuştursun bizi.

Insallah goguslerim 4 gunden itibaren cok kotu adet olacakmisim gibi öğrenen varmi acaba 8 martta transfer olup
Canım aynı gün transfer olmuşuz 8 martta. 18 Mart kan testi günümüz çok erken henüz idrar testi için ben kanı bekliyorum sabırla. Önden idrar testi yapıp moral bozmaya gerek yok zaten olmuşsa olmuştur şimdiye hiç bir şeyi değiştiremeyiz maalesef 🤗

Ay çok heyecanlı 🥰🥰😍😍
Keseden sonra kalp atışınıda duyursak inşallah hepten rahatlamış olacağız inş🥹🧿
Bende yarın kan vereceğim.Ve sonrasında doktorumla konuşacağım🌸 O yüzden sormak istedim sana fikir olması için 😍🌸 Allahım sağ salim çocuklarımıza kavuştursun bizi.
Ben de bı stresi bırakıp heyecanlanabilsem süper olacak da stres yakamı bırakmıyor. 🤦 İnşallah canım hayirlisi olsun hakkımızda. Yarın güzel sonuclarla gel inşallah 🥰 üçüncü kanı doktor mu istedi senden?

X