2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aslında merak ettiğim bir şey daha var bugün transfer oldum ya namaz kılabiliyormuyum acaba fetva hattını aramadan size danışmak istedim 🙄
merhaba, bende 5 vakit namaz kılıyorum. ve ben namaz kıldım. Namaz kılmak ağır bir iş değil. Günlük bir iş. hatta yatmayın hasta gibi yürüyüş yapın diyorlar.

Maşallah canım görünüyor silikte olsa daha yeni tutunuyordur bebisin sağlıkla kucağına al birazcik da olsa moralin yerine geldi mi dün gece çok dua ettim sana bu gün maşallah sen bizi mutlu ettin
Daha güzel mutlu günleriniz olsun sıra sende hamile kadınların duası kabul olurmuş bizede dua et ❤️❤️❤️
ALLAH RAZI OLSUNN♥️♥️ İnşaAllah tutunuyodur sıkıca 🤲🏻🤲🏻
Hep dualarımdasınız ınankııı Rabbım kımsenın kucagonı boş bırakmasın mubarek ramazan ayında yuzumuzu guldursun Rabbım hepımızın🤲🏻🤲🏻

Doktorum aradı moral verdi gayet iyi dedi. Kese ransevusu oluşturdu kan istemiyor artık. Ben de vermem zaten inşallah sağlıkla ilerler süreç. Tedirginligim geçti mi hayiiir geçmedi kalp atışını duyana kadar da geçmez ama duadan başka bir şey yapamam artık nasibimdeyse benimle kalacak zaten 🥹❤️🤲🏻 hepinize cooook teşekkür ederim kalpdaşlarım. İnşallah hepimizin kucağı dolsun sağlıklı evlatlar la❤️🤲🏻🤲🏻
Ne güzel soylemissin kız biz burda kalpdaş olduk ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Canım o anlamda demedim oturarakta kılınabilir sadece transfer sonrası duş almak mı gerekiyor abdest almak yeterli mi onu merak ediyorum ☺️
duşa gerek yok canım ben onu araştırmıştım. sadece namaz abdesti yeterli. Ama içine sinmiyorsa diyanet fetva hattını arayabilirsin. Zaten hemşire bana transferden 3 gün sonra duş alabilirsin demişti. bunun bir önemi var mı bilmiyorum ama ben 3 gün sonra duş almıştım.

Yapma gözünü seveyim işkence oluyor sana böyle seni çok iyi anlıyorum bu annelik iç güdüsü yaşanılan korkular acılar panik yapıyor insanı bak Dr begenmese tekrar et kanı der takma kafana free ol hamileligin azcikta olsa tadını çıkar
Yaşamayan bilemez ne kadar yasasanda her birinin acısı diğeri gibi olmaz ama sabır ediyoruz dua ediyorum ayyy nasıl sevindim merry ye
Beni anlayan birilerinin olduğunu görmek rahatlatıyor beni. Allah razı olsun canimm çok sağol. Evet dediğin gibi yapicam inşallah başladım yavaş yavaş moda girmeye her şeyi yaşayıp gorucez düşünmek bı şeyleri değiştirmiyor. Dualarım seninle canım inşallah poztif haberini yazacaksın sonra ağlarız beraber mutluluktan 🥹❤️🥰

duşa gerek yok canım ben onu araştırmıştım. sadece namaz abdesti yeterli. Ama içine sinmiyorsa diyanet fetva hattını arayabilirsin. Zaten hemşire bana transferden 3 gün sonra duş alabilirsin demişti. bunun bir önemi var mı bilmiyorum ama ben 3 gün sonra duş almıştım.
Teşekkür ederim canımm bana detay bilgi vermedi hemşire sadece arayıp sebze ağırlıklı beslen 2 gün dinlen sonra normal hayatına devam et dedi duştan hiç bahsetmedi bile 🙄

Pozitif görenlere sorum var simdii. Estrofemi kesti mi doktorunuz? Benimki elinde bitince alma diyor üç günlük var tamam alma bırak dedi. Ya ama herkes de kalp atışında biraktiriyor anlamadım yine 🤔

selamünaleyküm kızlar
Uzun süredir bu siteye girmiyordum taki transfer olup dün akşam test yapıp pozitif görünceye kadar🥰
6 yıl önce kızım transfer olmuştu çok şükür ttutundu.5 buçuk yaşına geldi
İkinci bebeği istememize rağmen olmadı.Kizimdan sonra bu 3'cü denememiz. Ekim ayında başladık tedaviye menopoza girme ihtimalim varmış yaş 35 bu arada. O yüzden tedaviye baya güçlü ilaçlarla başladık. 2 tane 5.ci gün embriyo ve 1 tane 3.cu gün embriyo oluştu.onlar donduruldu çünkü rahimde polip varmış o alındı. 2 ay dinlenme verdi doktor şubat adetiyle ilaç tedavisine başladık rahimde uygun olunca tek 3cu gün embriyosunu çözduler v ilerlemesine baktılar. 5.ci güne gidince martın 5.de transfer oldum. :anneadayı: Hala bir çok ilaç kullanıyorum tutunursa da ınşallah 2 ay boyunca devam edecekmisiz
Dünde 8.ci gün dayanamadım test yaptım Kizimdada böyle çıkmıştı:):KK25:yarın doktorum kan vermemi istedi 10,cu gün.
Inşallah buradaki herkes pozitif sonuç alır güzel ilerler yarını sabırsızlıkla bekliyorum bende. Bu çizgi yanıltmaz bizi ınşallah 🙏

Eklentiler

• 17104269218055955134897402231081.jpg
    17104269218055955134897402231081.jpg
    399,2 KB · Görüntüleme: 30
Ben pozitif olursa ne zaman bırakabilirm diye sormuştum 12. haftaya kadar kullan demişti. Çok rahatsız ediyor beni estrofem

selamünaleyküm kızlar
Uzun süredir bu siteye girmiyordum taki transfer olup dün akşam test yapıp pozitif görünceye kadar🥰
6 yıl önce kızım transfer olmuştu çok şükür ttutundu.5 buçuk yaşına geldi
İkinci bebeği istememize rağmen olmadı.Kizimdan sonra bu 3'cü denememiz. Ekim ayında başladık tedaviye menopoza girme ihtimalim varmış yaş 35 bu arada. O yüzden tedaviye baya güçlü ilaçlarla başladık. 2 tane 5.ci gün embriyo ve 1 tane 3.cu gün embriyo oluştu.onlar donduruldu çünkü rahimde polip varmış o alındı. 2 ay dinlenme verdi doktor şubat adetiyle ilaç tedavisine başladık rahimde uygun olunca tek 3cu gün embriyosunu çözduler v ilerlemesine baktılar. 5.ci güne gidince martın 5.de transfer oldum. :anneadayı: Hala bir çok ilaç kullanıyorum tutunursa da ınşallah 2 ay boyunca devam edecekmisiz
Dünde 8.ci gün dayanamadım test yaptım Kizimdada böyle çıkmıştı:):KK25:yarın doktorum kan vermemi istedi 10,cu gün.
Inşallah buradaki herkes pozitif sonuç alır güzel ilerler yarını sabırsızlıkla bekliyorum bende. Bu çizgi yanıltmaz bizi ınşallah 🙏
Aleykum selam canımm hayırlı olsun inşallah kanda da güzel bir değer görürsün. Testin çok net çıkmış masallahh🥰 Allah kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻🌸

Ben pozitif olursa ne zaman bırakabilirm diye sormuştum 12. haftaya kadar kullan demişti. Çok rahatsız ediyor beni estrofem
Yaa beni hiç rahatsız etmiyor. Nasıl bir etkisi var ki? Doktorum oncekinde de biraktirmisti kalp atışı alamadik. Acaba birden bıraktım diye mi oldu soru işareti kaldı aklımda. Şimdi de bırakmaya korkuyorum açıkçası.

X