2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de bı stresi bırakıp heyecanlanabilsem süper olacak da stres yakamı bırakmıyor. 🤦 İnşallah canım hayirlisi olsun hakkımızda. Yarın güzel sonuclarla gel inşallah 🥰 üçüncü kanı doktor mu istedi senden?
Aslında doktorum benden sadece 2 kan istedi, biri 10. Gündeki kanım diğeride 14. Gün kanım. Ama tabikide ben yerimde duramadığım için 8-10-12 olmak üzere kan vermiş oldum😂😂😂😂
Yarın doktorun istediği 2. Kan günüm. İnşallah kese zamanımı da söyler 🥰🥰

Canım aynı gün transfer olmuşuz 8 martta. 18 Mart kan testi günümüz çok erken henüz idrar testi için ben kanı bekliyorum sabırla. Önden idrar testi yapıp moral bozmaya gerek yok zaten olmuşsa olmuştur şimdiye hiç bir şeyi değiştiremeyiz maalesef 🤗
Yaa ne guzel belli bir belirtin varmi bana 17 mart dediler 5 gun ve embriyo glue yaptilar

Kızlar benim ilk test 86.8 di ikinci test 155 çıkmış modum düştü biraz yine. Çünkü diğer hamileliğimde iki katı artmiyordu kalp atışı alamadik içime doğmuştu sanki bu da. 😔
Canım lütfen kendini bu düşünceler içine sokma stres üzüntü yapmamamız lazım artık bebişlerimiz etkileniyor bi doktordan dinlediğim kadarıyla %53 artış olması yeterli diyor evet süreç kolay değil ama kendini strese sokma inşallah bebeğin seninle eski yaşanmışlıklara da sünger Çek 🙏❤️🙏❤️Dualarımdasın

Eki Görüntüle 3400579
Kızlar benım 7. Gunum test yaptım ama cok silik cıktı sızce varmıdır Dün agrılardan sonra dayanamadım yapayım dedım.
Canım herşey yolunda görünüyor sabırla test vermeyi bekle zaten bunun sonu yok mesela ben kalp atışını bekliyorum 25 inde biliyorum ki bebeişlerimiz bizimle ❤️❤️🙏🙏

Canım lütfen kendini bu düşünceler içine sokma stres üzüntü yapmamamız lazım artık bebişlerimiz etkileniyor bi doktordan dinlediğim kadarıyla %53 artış olması yeterli diyor evet süreç kolay değil ama kendini strese sokma inşallah bebeğin seninle eski yaşanmışlıklara da sünger Çek 🙏❤️🙏❤️Dualarımdasın
Elimden geleni yapicam bu konuda artık 26 Mart a kadar her şeyi bir kenara bıraktım canım Allah razı olsun. Her hamilelik birbirinden farklı İnşallah güzel olsun her şey hepimiz için 🥹❤️🤲🏻 desteğin için çok teşekkür ederim duamdasin her zaman🤲🏻🥹🥰❤️

Kızlarrr transferimi olup geldim doktorum senden çok umutluyum oldu diye düşünebilirsin dedi ama nasip artık 23 ünde test yapmamı istedi ben şimdi trendyoldan kaset test sipariş vericem geldiği gibi her gün bitane test yapmayı düşünüyorum o çift çizgiyi görmeyi çok istiyorum deli gibi hergün test yapar dururum artık 😂🙈

Cumartesi kan vericem ama benim negetifti çok bir beklentim yok ama bana bakıp heves kırmayın spermler sağlıklı değil bizim ondan sorun büyük genetik bizimki.🥹
Sedanur inşallah mucizen bulacak seni. İdrar testi negatif olanlar çok var. Sana bir sperm yetecek unutma. Kalbim dualarım seninle canım🤲🏻❤️🌸

Kızlarrr transferimi olup geldim doktorum senden çok umutluyum oldu diye düşünebilirsin dedi ama nasip artık 23 ünde test yapmamı istedi ben şimdi trendyoldan kaset test sipariş vericem geldiği gibi her gün bitane test yapmayı düşünüyorum o çift çizgiyi görmeyi çok istiyorum deli gibi hergün test yapar dururum artık 😂🙈
Yaa bak daha transfer bile olmadan testi hesaplamış biri 🤣🤣 yapmayinn beni dinleyin boşuna stres olmayınnn. kanı bir gün erken verdim bak stresten mahvoldum en güzeli beklemek canım. Ama tabi sen bilirsinn😂

Yaa bak daha transfer bile olmadan testi hesaplamış biri 🤣🤣 yapmayinn beni dinleyin boşuna stres olmayınnn. kanı bir gün erken verdim bak stresten mahvoldum en güzeli beklemek canım. Ama tabi sen bilirsinn😂
Ayy gelde heyecanlanma şimdi 🥰 transfer olana kadar nötr düm tutmaz zaten diyodum transferden sonra ne olduysa sanki tuttu gibi bir hissiyat doğdu dayanamam yaparım her gün testi bi gelsinde 🤭🤭🌸

Doktorum aradı moral verdi gayet iyi dedi. Kese ransevusu oluşturdu kan istemiyor artık. Ben de vermem zaten inşallah sağlıkla ilerler süreç. Tedirginligim geçti mi hayiiir geçmedi kalp atışını duyana kadar da geçmez ama duadan başka bir şey yapamam artık nasibimdeyse benimle kalacak zaten 🥹❤️🤲🏻 hepinize cooook teşekkür ederim kalpdaşlarım. İnşallah hepimizin kucağı dolsun sağlıklı evlatlar la❤️🤲🏻

Eki Görüntüle 3400579
Kızlar benım 7. Gunum test yaptım ama cok silik cıktı sızce varmıdır Dün agrılardan sonra dayanamadım yapayım dedım.
Maşallah canım görünüyor silikte olsa daha yeni tutunuyordur bebisin sağlıkla kucağına al birazcik da olsa moralin yerine geldi mi dün gece çok dua ettim sana bu gün maşallah sen bizi mutlu ettin
Daha güzel mutlu günleriniz olsun sıra sende hamile kadınların duası kabul olurmuş bizede dua et ❤️❤️❤️

Aynı şeyi yaşadığım için korktum canım. Geçen transfer 44.8 sonra 69 oldu sonra 133. Kese gördük yolk sac vardi ama kalp atışı duyulmadı. Zaten yavaş ilerliyordu sağlıksızdi muhtemelen demişti. Şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Yapma gözünü seveyim işkence oluyor sana böyle seni çok iyi anlıyorum bu annelik iç güdüsü yaşanılan korkular acılar panik yapıyor insanı bak Dr begenmese tekrar et kanı der takma kafana free ol hamileligin azcikta olsa tadını çıkar
Yaşamayan bilemez ne kadar yasasanda her birinin acısı diğeri gibi olmaz ama sabır ediyoruz dua ediyorum ayyy nasıl sevindim merry ye

X