2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benim ilk test 86.8 di ikinci test 155 çıkmış modum düştü biraz yine. Çünkü diğer hamileliğimde iki katı artmiyordu kalp atışı alamadik içime doğmuştu sanki bu da. 😔

IMG_4463.jpeg

Kızlar benım 7. Gunum test yaptım ama cok silik cıktı sızce varmıdır Dün agrılardan sonra dayanamadım yapayım dedım.

Eklentiler

• IMG_4461.jpeg
    IMG_4461.jpeg
    230,4 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar benim ilk test 86.8 di ikinci test 155 çıkmış modum düştü biraz yine. Çünkü diğer hamileliğimde iki katı artmiyordu kalp atışı alamadik içime doğmuştu sanki bu da. 😔
Canım nıye oyle dusunuyosun Olumlu dusun Artar Allahın ıznıyle bısemı ddıkş doktor

Hemen neden olumsuzluğa kapıldın %66 artış bile yeterli diyorlarken senin artışın gayet iyi duruyor. Herşey yolunda gidecek inşallah stres yapma kendine en net bilgiyi sana doktorun verecektir

Hemen neden olumsuzluğa kapıldın %66 artış bile yeterli diyorlarken senin artışın gayet iyi duruyor. Herşey yolunda gidecek inşallah stres yapma kendine en net bilgiyi sana doktorun verecektir
Aynı şeyi yaşadığım için korktum canım. Geçen transfer 44.8 sonra 69 oldu sonra 133. Kese gördük yolk sac vardi ama kalp atışı duyulmadı. Zaten yavaş ilerliyordu sağlıksızdi muhtemelen demişti. Şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

Aynı şeyi yaşadığım için korktum canım. Geçen transfer 44.8 sonra 69 oldu sonra 133. Kese gördük yolk sac vardi ama kalp atışı duyulmadı. Zaten yavaş ilerliyordu sağlıksızdi muhtemelen demişti. Şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Yaşamayacaksin inşallah. Her gebelik aynı değil sen bizden daha tecrübelisin. İnşallah yoluna girecek herşey boşuna üzüldüm diyeceksin 🤲🏻

Maşallah canım sağlıkla ilerlesin inşallah 😍
Çok sağol canım benim 🥰🥰

Ayyyy hayırlııı olsunn canım cok sevındımmm belırtıı varmıydıı sende
Aminn çok sağol canım 🥰 belirtim çok olmadı ne göğüs hassasiyeti ne bi şey çok nadir kasıkta sızlanma bir de iki gün önce açık kahve lekemsi bi şey gelmişti o kadar

X