2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kız sakin ol bizide heycamlandırıp gaza getiriyon 😂😂 kacıncı denemen senin yaş kaç 😂
Benimki uzun hikaye canım ya 9 gebelik 8 kurtajim 1 kimyasal gebeliğim var bu ikinci denemem ilki 2 yıl önceydi tutmadı yaşım Ağustos da 32 oluyorum bu sefer 5. Gün
5aa kalitede 2 embriyo transfer edildi bu gün daha sifirinci gün öğlen gibi oldum transferi

Kizlar ben dayanamadim erken gebelik testi yaptim :-)

Eklentiler

• 20240313_223030.jpg
    20240313_223030.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 45
Benimki uzun hikaye canım ya 9 gebelik 8 kurtajim 1 kimyasal gebeliğim var bu ikinci denemem ilki 2 yıl önceydi tutmadı yaşım Ağustos da 32 oluyorum bu sefer 5. Gün
5aa kalitede 2 embriyo transfer edildi bu gün daha sifirinci gün öğlen gibi oldum transferi
Hey maşallah sana herşey serbest ozaman 😂 devamke allah yardımcın olsun bu son olsun canım 🙏

8 kürtaj... Önünde egiliyorum çok güçlü olmalısın ben iki tanede perişan oldum. Seni dusunemiyorum 😢 Allah im inşallah yüzünü güldürsün canım benim bu ay. 🤲🏻

Aa iyi olmamış bu gidecegin hastane umarım farklıdır. Bana transferden üç saat sonra yemek getirdiler yetmedi akşam yemeği de verdiler eşime de. Sabah da güzel bir kahvaltı verdiler.memnun ayrildik biz hastaneden.
Aynı hastane canım.
Pozitif sonuçlansin da bunları görmüyor gözümüz artık.
Gittiğim şehirde kalacak yerim var çok şükür.

Ay kızlar bende bugün transfer oldum. Ekran bana dönüktü ama hani öyle bir ultrason görüntüsü vs verilmedi bana. Sadece hocam hep konuştu. Şimdi yerleştiriyoruz embiryonu. Evet gayet güzel gönderdik embiryonu hayırlı olsun dedi. Güzel bir transfer oldu dedi. Ama öyle bu görüntüsü bu fotosu falan yok. Öyle bişi hepinizde oldu mu ? Bende mi olmadı bitek. Evet yeni anksiyetem yüklenmeden biraz rahatlatın lütfen 😬🌸🤍

X