2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım nasıl geçti ben hiç birşey hissetmiyorum 11 buçukta oldum transfer öncesi bebislerimi gördüm senin rahim kalinligi kaçtı bana 7.6 mm dedi daha cuma 7.5 mm di moralim bozuldu birazcik
Aaa ben de aynı saatte oldum🥹 Ben de şuan bir şey hissetmiyorum.benim rahim kalınlığı 13mmdi.5 gün emryosu yapıldı

Önemsiz gibi görünüyor ama bunlarda moral oluyor insana. Maddi manevi emek veriyoruz karsılığını görmek mutlu ediyor bence
Kesinlikle. Yani ilk gün çıkıp donmezdik tabiki başka yerde kalırdık ama hastane ortamında olmak hemşirelerin sürekli gelip ilgilenmeleri, yatağa yemek getirmeleri benim bunlar için hiç kalkmamam baya moral olmuştu bana.

ben de gösterdiklerini bilmiyordumm.
Peki şuan yan veye yüzüstü yatmamız sakıncalı olur mu bi bilginiz var mı insan bu zaman da bi garp oluyor ya böyle yapınca tutmazsa gibisinden 😅🤗
Ben pozitif görene kadar hiç yüzüstü yatmadım canım yat ve sırt üstü uyudum. Dün ilk defa yüzüstü uyumaya calistim ama tedirgin olup tekrar yan döndüm 😂😂 yeri rahat olsun bebeklerin dedim 😂

Allah iyiliğini versin ya güldürdün beni 🤣 benim kocam da, herkes çok bekledi bize bı şey almak için fırsat vermezler her şeyi bedava gelir diyor bakalım gorucez inşallah öyle olur 🤣🤣
Kız benim kocam diyor ki bebeklerimize öyle çeyrek falan istemem tam olsun hele aileler 2.5 lu takicaklar tüp bebege yaptiklarimizi cikartiriz diyor bende onlar bebislerimin asla vermem diyorum öyle sapsap hayal kuruyoruz

Kızlar benim yumurta toplama işlemim oldu transfer hazırlıklarına başlicaz1 hafta içinde adet olursun dedi hemşire 9 gün olacak hâlâ gelen giden yok daha çok beklermiyim acaba ilk denememde toplama sonrası 5. Gün adet olmuştum 🥲

Kızlar benim yumurta toplama işlemim oldu transfer hazırlıklarına başlicaz1 hafta içinde adet olursun dedi hemşire 9 gün olacak hâlâ gelen giden yok daha çok beklermiyim acaba ilk denememde toplama sonrası 5. Gün adet olmuştum 🥲
İlk adetle mi başlıyor doktorunuz? Ben ikinci adetle başladım hazırlığa. 3 Ocak opu 5 Mart transfer oldum. İlaç kullanıyor musun o geciktiriyor olabilir

İlk adetle mi başlıyor doktorunuz? Ben ikinci adetle başladım hazırlığa. 3 Ocak opu 5 Mart transfer oldum. İlaç kullanıyor musun o geciktiriyor olabilir
Evet ilk adette başlicaz dostinex ve antibiyotik vermişlerdi acaba onların etkisi mi oldu

X