2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

cetrotide iğnesine sadece 3000 küsur verdik biz

Transfer acılı mı oluyor bide arkadaşlar ilaçlara ne kadar ödediniz
Daha önce iki aşılama oldum ama transfer daha basitmiş. Hiç hissetmedim nerdeyse. Transfer ilaçlarini genelde yazdırıp alabiliyorsun. Ama göbekten olan progestan var o ücretli maliyeti fazla oluyor 3 ay kullanacagimizdan. Tabi gebelik olursa. Kalçadan denedim daha fazla dayanamadım göbekten olana devam ediyorum
Yumurta toplama öncesi ilaçları da rapor cikarirsan devlet çoğu kısmını ödüyor.

Benim ilki 4aa pgt li tutmadı hem de daha önce ilk aydan normal yolla hamile kalabildiğim halde meğerse katil hücre problemim varmış lütfen Bi test yapıp baktır canım büyük sorun o

Sağolun bu yumurta büyütme iğneleri ne kadar tutar acaba

Transfer acılı mı oluyor bide arkadaşlar ilaçlara ne kadar ödediniz
Transfer acılı degıl aksıne cok guzel bı an bebegının sana verıldıgını görmek
Transferden sonra alınan ılaclara 5-6 bın verdım oncesı hazırlıgındakıne de 2500 vermıştım.

Sağolun

Sağolun bu yumurta büyütme iğneleri ne kadar tutar acaba
Rica ederim valla aslında benim yumurta için kullanmam gereken iğne biraz uzun sürdü ama totalde tüm iğneler ilaçlar 50 bin tutmuştur tüm tedavi boyunca kişiden kişiye değişebilir tabi vitamini vs derken

Ben bugün dayanamayıp erken test yaptım, negatif çıkma ihtimalini biliyodum ama moralim çok bozuldu
Biraz önce predictor ile tekrar ettim, baya silik çıktı ama var gibi ne nersiniz? Transferden 5 gün sonra 5.gün embryosu

Eklentiler

• 1000027983.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…