2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Momart ta tedavinizi oluyorsunuz demek ben Murat hocanın tedavisiyle şu an 8+2 haftalık hamileyim inşallah sözde hayırlı güzel haberler alırsınız

Ben erbil neydeyim 3. Gün embriyoları transfer oldum. Ama 7. Gün tesste negetifti. Yarın yine bakıcam kısmet diyelim çok sevindim senin adına inşalah kucağına alırsın sağ sağlim

Ben erbil neydeyim 3. Gün embriyoları transfer oldum. Ama 7. Gün tesste negetifti. Yarın yine bakıcam kısmet diyelim çok sevindim senin adına inşalah kucağına alırsın sağ sağlim
Benim de bu sabah dandik bir testte negatif çıktı, inanmayıp akşam tekrar yaptım. 3.gün olduğu için birkaç gün kayabilir bence umudunu kaybetme

Benim 5. Gün embriyosuydu 9. Gün kanda çıkmıştı üçüncü gün için biraz daha zaman geçmesi gerekebilir 12. Gün kan tahlili istiyorlar inşallah hayırlısı ile de sende hayırlı haberi alırsın inşallah

Kızlar aklınıza geldikçe bana dua edin ailelerimiz kimse bilmiyor sadece eşim ve ben Allah korusun ama eğer olmazsa kimsenin yine dene daha gençsin gibi teselli cümlelerini duymak istemediğimiz için söylemedik hamile olsam dahi saklanamayacak duruma gelene kadar söylemeyeceğiz dua edin bana yarın bu saatlerde bedenmde 2 tatlis olacağıni düşünmekten yerimde duramıyorum

Kız nasıl var gibi resmen pozitif erken olduğu için silik tek embriyo mu transfer edildi
Ya insan inanamıyo ki, sabah olsun da yine yapayım istiyorum Tek embriyo 5AA transfer edildi. Bende pcos var ama semptomların çoğunu göstermiyorum adetim yumurtlamam düzenli, eşimde de morfoloji ve sayı problemi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…