2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim de transferim 15 Haziran. Doktorum pazartesi keseye bakalim dedi ama yarin sabah da gidecegim. Camasir sepeti kaldirdim. Hafif lekelenemem oldu cok cok hafif. Panik olunca gel icin rahat etsin dedi.
Çamaşır sepeti ile bişey olacağını düşünmüyorum içiniz rahat etsin ben hiç umursamadan fütursuzca bulaşık makinesi boşaltıp tabakları 2. Rafa dizdım üst üste koyarak 5 li 6 lı o kadar eğilip kalktım ki belim ağrıyınca oturdum ve bu yazılanları okuyup korkmaya başladım ama herkes yapıyordur sanırım bunları ya kim yapacak yani ip atlamadım sonuçta 🙄

Valla biz soyledik kalbimize de kotu birsey getirmedik Allah'ın izniyle hicbirsey olmaz rabbim korur dedik soyledik insan sevincini paylaşmak istiyor
Ponciks canım bugun ben devlet hastanesine gittim, keseleri gördük cok sukur henuz kalp atısı yoktu , bence senin keseler de olusmustır 🥰🥰

Kızlar bende duş aldım çıktım sacım tararken oturdum sonra yürüyünce aşırı adet ağrısı çektim. Kasıklarım cok kötü ağrıdı korkmaya başladım. Gün geçtikce ağrılar coğalıyor. Normal mi sizce
Bence normal herkes kendinde belirti arıyo sizde var işte sevinin😄

Ponciks canım bugun ben devlet hastanesine gittim, keseleri gördük cok sukur henuz kalp atısı yoktu , bence senin keseler de olusmustır 🥰🥰
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin sonuç pozitif olunca tek mi çift mi embriyo tuttuğu değerden mi anlaşılıyor benim yarın 10. Günüm sabah tekrar kan verecegım

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin sonuç pozitif olunca tek mi çift mi embriyo tuttuğu değerden mi anlaşılıyor benim yarın 10. Günüm sabah tekrar kan verecegım
Canımsın cokk tsk ederim , aminnn hepimiz saglıkla alalım. Evet kuzum kan degerleri daha yuksek oluyor , ben betadan tahmin etmiştim

Benim ağrılar çoğalınca korktum test yaptım. Su falan içmiştim tabii ilk idrar değil böyle çıktı. Birde sabah ilk idrarla deniycem.
IMG_1474.jpeg

Benim ağrılar çoğalınca korktum test yaptım. Su falan içmiştim tabii ilk idrar değil böyle çıktı. Birde sabah ilk idrarla deniycem.
Eki Görüntüle 3445462
Canım içtiğimiz ilaçlardan dolayı regl olmuyoruz zaten o yüzden ilaçları bırakmadan da regl kanaması gelmez. ağrılar regl ağrısı gibi olsa da değil aslında bence panik yapmamaya çalış.

Bir konu da gebelik öğremenler yakınlarınıza (anne baba kardeş gibi) ne zaman söylediniz? Ne yapmak mantıklı
Ben idrar testini 9. Gün yapmıştım anneme babama ve eşimin babasına kardeşine söyledik, bir de çok yakın iki arkadaşım vardı haber bekleyen onlara söyledim. Ertesi gün test günümdü kan verdim, 2. Kandan sonra da soran olursa söyledim çünkü benim tedavi gördüğümü çevrem biliyordu

Canım içtiğimiz ilaçlardan dolayı regl olmuyoruz zaten o yüzden ilaçları bırakmadan da regl kanaması gelmez. ağrılar regl ağrısı gibi olsa da değil aslında bence panik yapmamaya çalış.
Biliyorum canımda hani ilac kullanırken lekelenmeleri kanamaları oluyor ya arkadasların acaba öyle olacak mı falan diye korku oluyor. Çünkü ağrı öyle hafif falan olmuyor. Batma şeklinde değil sanki adetim zorluyormus gibi çok zorluyor. İnşallah güzelce ilerler artık elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor.

Biliyorum canımda hani ilac kullanırken lekelenmeleri kanamaları oluyor ya arkadasların acaba öyle olacak mı falan diye korku oluyor. Çünkü ağrı öyle hafif falan olmuyor. Batma şeklinde değil sanki adetim zorluyormus gibi çok zorluyor. İnşallah güzelce ilerler artık elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor.
İnsan korkuyor tabii yine de ama gönlünü ferah tut, benim de iki gün regl ağrım olmuştu ama gebelik belirtileri de regl ağrısıyla aynı oluyor🙏🏼 umarım sağlıkla ilerler

Uğur hoca soğuk evet bende görüştüm iyice araştırdım zeki hocaya karar verdim. Hayırlısı olsun ❤️
Gerçekten de zeki hoca süper beni okadar rahatlatı ki okadar güzel konuştu ki tüy gibi hafifledim resmen vereceğim bütün yanlış kararlardan döndürdü resmen zamanın da çok yanlış yolar izlemişim yanlış yönlendirme sonucu bakalım artık hayırlısı

Gerçekten de zeki hoca süper beni okadar rahatlatı ki okadar güzel konuştu ki tüy gibi hafifledim resmen vereceğim bütün yanlış kararlardan döndürdü resmen zamanın da çok yanlış yolar izlemişim yanlış yönlendirme sonucu bakalım artık hayırlısı
Senin adına sevindim ❤️gerçekten öyle kandırmaz da olumlu olumsuz herşeyi söyler. Mesela benim halam kaç doktora gitti tüp bebek yap tek çaren dediler zeki hoca onu da yapma çünkü yumurtaların büyümüyor boşa para verme demişti. Bende ondan gidip konustum❤️

Senin adına sevindim ❤️gerçekten öyle kandırmaz da olumlu olumsuz herşeyi söyler. Mesela benim halam kaç doktora gitti tüp bebek yap tek çaren dediler zeki hoca onu da yapma çünkü yumurtaların büyümüyor boşa para verme demişti. Bende ondan gidip konustum❤️
Evet banada dedi yazık dedi sana daha yaşınız genc normal yola kala biliyorsun boşuna o iğneleri vücuduna yapmışsın keşke 2 aşılamayida yapmasaydın açık açık dedi sen buraya tüp bebek için geldin istesem üstünden çok para kazanırım ama vicdanım el vermiyor ciddi bir problemin yok kalırsın dedi vicdanım bu kadar genç birine tüp bebek yapmama musade etmiyor alın terini vercen bana sen stresin, üzüntün, zorlukları cabası çok yakın hisetim kendime hsg filmini kaybetmiştim tekrar yapalım dedim hayır dedi cekildigin yerden git al bu işlem sırasında böbreklerini kaybeden çok kişi var bir kere yeterli dedi insanların ne dediğini umursama herkes kendince bir şey önerir dedi git muaneye gel dedi gerçekten esaslı adammış Allah razı olsun ondan

X