2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Öncelikle inşallah bu sefer bebişin sana tutunur ❤️ benimde 2 embriyom var ısrarla havuz denilmesine rağmen kabul etmedim. Ama içimi korku sardı ya çözülürken embriyolar bozulursa. Başka embriyomda yok
Canım hayırlısı olsun benimde son iki emriyom vardı transfer günü gittiğimde Zaten 1 tanesini koyucaklardi öyle konuşmuştuk ama 2 şer tane donduruldugu için 1 tanesi çöpe gitti yani son emriyomdu transfer oldum umarım pozitiftir.Emriyolar çözülürse zor oluyor çünkü ya koyucak ya çöp olucak 5.gun taze dondurulmuş embriyo koyuldu .inşallah güzel sonuçlar alırız

ama kalitesi iyi olmayanı dondurmuyorlarki, gebelik vaad eden embriyoları donduruyorlar, benim bahçecideki denememde 2 yumurtam olmuştu 1i 3. gün transfer edildi ama ıyı demişlerdi, diğeri de 6. gün 4BC demişlerdi orta kaliteli demişlerdi gebelik vaad ediyor donduracağız dediler. olmayacak olsa direkt imha ederlerdi diye düşünüyorum. arasınlar bakalım ben de merak ettim.
Kaliteleri iyi değil havuz ypalım dedi doktor o kadar vaktim yok demistim gecen sene istememistim o zaman ikisini transfer edicez demişti. Şimdi tekrr transfer hazırlığı icin görüsünce dediler ki size havuz önerilmedi mi yumurta kaliteleriniz iyi değil. Kabul etmedim dedim. İsterseniz önce yumurta toplayalım dediler. Yarı fiyatını ödeyeceksiniz ama tutmazsa sil baştan başlayıp 60 bin küsür ödeyeceksiniz dediler. Benim ona vaktim yok ben sadece transfer icin gelebilirim dedim. Aramalarını bekliyorum bakalım meymiş kaliteleri birde benim korkum çözülürken imha olması

Canım hayırlısı olsun benimde son iki emriyom vardı transfer günü gittiğimde Zaten 1 tanesini koyucaklardi öyle konuşmuştuk ama 2 şer tane donduruldugu için 1 tanesi çöpe gitti yani son emriyomdu transfer oldum umarım pozitiftir.Emriyolar çözülürse zor oluyor çünkü ya koyucak ya çöp olucak 5.gun taze dondurulmuş embriyo koyuldu .inşallah güzel sonuçlar alırız
İnşallah tutmuştur. Bana 2 taneside transfer edilecek öyle konusmustuk

İnşallah tutmuştur. Bana 2 taneside transfer edilecek öyle konusmustuk
İnşallah canım 🙏🤲Allah'ım nasip eder inslalah benimde son çünkü .Süper 2 transfer daha iyi tutuyor çünkü geçen sene de benim ikizdi ama 5 aylıkken kaybettim umarım seninde tutunur ve sağlıkla ilerler

Kaliteleri iyi değil havuz ypalım dedi doktor o kadar vaktim yok demistim gecen sene istememistim o zaman ikisini transfer edicez demişti. Şimdi tekrr transfer hazırlığı icin görüsünce dediler ki size havuz önerilmedi mi yumurta kaliteleriniz iyi değil. Kabul etmedim dedim. İsterseniz önce yumurta toplayalım dediler. Yarı fiyatını ödeyeceksiniz ama tutmazsa sil baştan başlayıp 60 bin küsür ödeyeceksiniz dediler. Benim ona vaktim yok ben sadece transfer icin gelebilirim dedim. Aramalarını bekliyorum bakalım meymiş kaliteleri birde benim korkum çözülürken imha olması
çözülürken bozulması baya düşük bir ihtimal o pek olmuyor sadece çözdükten sonra takip ediyorlar gelişim göstermeye devam etmıyor olabilir benımki öyle olduğu için 3. imha edildi

İnşallah en güzel şeklide tutunur. Bende kayseri acıbademdeyim. 8 yumurta toplandı 3. Güne 5 tanesi geldi. 5. Güne 2 tanesi. Onlarıda telefonda iyi kalite demislerdi doktorla görüsmeye gidince klitesi iyi değil havuz yapalım dedi. Kabul etmedim. Aradn 1,5 yıl gecti transfer hazırlığına başladım bu ay. Telefonda yine kalitesi iyi değil havuz öneriyoruz dediler istemiyorum dedim
Neden 2. Opuyu istemediniz acaba ?

Neden 2. Opuyu istemediniz acaba ?
Doktora sordum ya yine kaliteli cıkmazsa ne olacak diye elimizdekini kullancwz dedi bi garantisi var mı dedim yok dedi. Mesela yine 2 embriyo kalsa dondurulsa o hastaneye bağlanmıs olucam. Belki tutmazsa başka hastaneye gecmek istersem diye düşündüm. Birde yurtdısındn gidiyorum daha zor oluyor. O yüzden bunu bi deniycem inşallah tutunur. Sonra yaşadığım ülkede 3 tüp bebek tedavi hakkım var onu denemek istiyorum tutmazsa. Onlarda da başarılı olunmazsa kıbrısa gitmek istiyorum aslında o yüzden

çözülürken bozulması baya düşük bir ihtimal o pek olmuyor sadece çözdükten sonra takip ediyorlar gelişim göstermeye devam etmıyor olabilir benımki öyle olduğu için 3. imha edildi
İşte onlardan korkuyorum kalitesi iyi değil dediler ya gelişim göstermezse diye

merhab dondurulmuş embriyolarım vardı transfer için ilaç kullanıyorum 19. günüm ama hala yapabiliriz demedi doktor bir sorun var gibi T negatif bu nedenle transferi iptal edebiliriz pazartesi bakıcaz dedi yada sonraki aylarda ama ben bu T POZİTİF yada T NEGATİF DURUMUNU anlamadım bilen var mı aranızda nedir bu tabirler rahim kalınlığı iyi dedi aslında 9mm

Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah ne zaman kan testin bende 27 Mayıs'ta oldum transfer tek emriyo 😘♥️🤲

Merhaba canım inşallah pozitif sonuç alirsin Allah emeklerinin karşılığını versin. Ben pazartesi opu olacağım. Ancak taze transfer olmayacak. Dondurul 2 adet sonra transfer yapalim dedi drum. Insallah kaliteli embriyolarim olur da ilerisi için de kafam rahat olur.🤲🌺

Merhaba canım inşallah pozitif sonuç alirsin Allah emeklerinin karşılığını versin. Ben pazartesi opu olacağım. Ancak taze transfer olmayacak. Dondurul 2 adet sonra transfer yapalim dedi drum. Insallah kaliteli embriyolarim olur da ilerisi için de kafam rahat olur.🤲🌺
İnsalalh 🤲 canım inşallah 🤲🙏 hayırlısı olsun inşallah canım 😘♥️

X