2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Doktora sordum ya yine kaliteli cıkmazsa ne olacak diye elimizdekini kullancwz dedi bi garantisi var mı dedim yok dedi. Mesela yine 2 embriyo kalsa dondurulsa o hastaneye bağlanmıs olucam. Belki tutmazsa başka hastaneye gecmek istersem diye düşündüm. Birde yurtdısındn gidiyorum daha zor oluyor. O yüzden bunu bi deniycem inşallah tutunur. Sonra yaşadığım ülkede 3 tüp bebek tedavi hakkım var onu denemek istiyorum tutmazsa. Onlarda da başarılı olunmazsa kıbrısa gitmek istiyorum aslında o yüzden
Çok iyi dusunmussunuz
Embriyo olunca o doktora bağımlı kalınıyor.

Aradılar görüşme yapıldı. Transfer yapılmaya uygun cok kötü değil denildi. Ama ne olduğunu söylemediler bilmiyorum kafam allak bullak oldu. Erken blas dediler. Doktorda transfer olacak kadr iyi demiş

Pozitifle sonuçlansın saglıkla ilerlesinnnn ❤️😍 kaç embriyo transfer oldu
Teşekkür ederim inşallah canım 🙏🤲😘♥️ Tek emriyo transferi oldu bu sefer gecen sene iki transfer olmuştum ikizlere hamile kalmıştım erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken coronodan dolayı doktor da bu sefer 1 tane koydu İnslalah pozitif sonuç alırız 😘♥️ korkmuyorum biraz sonuçtan

Ne güzel bu iyi bişey vala aynısını da bana da söyledi güzel konustu hatta tutucagini söyledi ama tabiki nasip kısmet hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲😘
Amin bakalım ne olacak? Transfer edilecek embriyo bir önceki tedaviden kalan embriyo. Umarım çözülürken kalitesi düşmez.

X