2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Aaa…. Kaç haftalık olcaksın o zamanlar 39 falan dimi

Ayy bizimde beyazlarımız kaldı ütülenecek bende hafta sonu çantamı hazırlıcam artık.
Eşim hafta sonu camları sildi bu haftada halıları yıkamaya vericez eşimde evi silcek bu sefer

Reactions: Jou
Annemden grip kaptım, pazartesi sezaryen ertelenebilirmiş . Kendimi iyileştirmem lazım Jouuu
Hadi yaaa üzücü bi durum oldu yaaa
Nane limon içebilirsin
Yada ıhlamur yada zencefil çay bal limon
Burnuna sprey sık okyanustan al eczaneden
Inşaallah toparlanırsın ozamana kadar daha var

Çok geçmiş olsun canım çok zor bir süreç olmuş bu hamileliğin, ama çoğu gitmiş azı kalmış dayan 35-36. Haftalarda dediğin gibi ağrılar, yalancı kasılmalar çok sıklaştı. Sende ekstra fıtık da olmuş kendini daha çok kollaman lazım kolaylıklar diliyorum canım acil şifalar ahududu yaprağı çayı bildiğim kadarıyla doğumun başlaması için içiliyor istersen birkaç hafta daha bekle, bebeğin kilosu biraz artsın

Teşekkür ederim canım artık dayanmalarımında sonuna geldim yani Evet kasılmalar çok sıklaştı bende doğum belirtilerimi acaba yaklaşıyor mu diye korktum. Kızım rahat bıraksa şu fıtık olayı daha rahatlayacak ama yok hep tepemde aaa ahududu yaprağı çayı rahmi besleyip güçlendiriyor sandım dur aman sakın başlatmasın ayyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…