Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Genetik sanırım elifim bende iriyim 😃🩷 kefir maden suyu yumurta kaşar en çok tükettiğim şeyler 😃 ama doktorum memnun değil bu durumdan. Çok kilolu diyor sürekli. Önde gidiyor diyor. Bir ton test yaptı bana bugün kan şeker bilmem ne 🙏 haftada bire çekti kontrolü de , sağlıkla kavuşalım inşallah dombikle 😃
Ayyy bu doktorlarda ya bize evham yaptırmaktan başka birşey bildikleri yok😡

Kızlarrrr
Kapalı arkadaşlar nasıl lohusa takımları aldınız acaba ben hala karar veremedim. Sizlerden fikir almak istedim.
Ben trendyoldan lacivert bir takım aldım elif uzun kollu bilekten elbise ve sabahlığı var. Ama bide dizde aldım elbise. 2 tane de pijama takımı aldım. Ziyaret saatinde uzunları giyerim normal saatlerde kısalarla takılırım dedim. Malum çok sıcak oluyor havalar

Şimdi haftalığı fazla olanlar kilosunu derken biz gerideyiz ya bizim bebeler çok zayıfmış gibi geliyor normalmi acaba diyoruz ya aslında normal yanii hahahah😃😃
Haftaya bebişe göre değişiyor işte kuşum sağlıklı olsun da gerisi önemli degil 🙏🏻🙏🏻

• Amin
Reactions: Jou
Kızlarrrr
Kapalı arkadaşlar nasıl lohusa takımları aldınız acaba ben hala karar veremedim. Sizlerden fikir almak istedim.
Ay ben bir gecelik almıştım beyaz yerlere kadar, bir de büyük almışım tövbestafurullah hastanede beni koridorda görenin rüyasına girerim o derece korkunç 😂😂😂 bence emzirmeye uygun olduğu sürece lohusa takımı diye almaya gerek yok, çok pahalı değiller mi 🙄 gerçi gelen giden olacak şık durur ama ben rahatçıyım 🤓

Kızlarrrr
Ben iki tane düğmeli pijama takımı aldım uzun kol, ama gömlek kumaşında ince bayağı. Bir de trendyoldan kısa kollu penye sabahlıklı bir takım aldım. Sabahlığı var diye kısa kollu olmasını umursamadım.

Kızlarrrr
Elif ben de suwen den kısa kollu düğmeli pijama takimi aldım. Sabahlikli.
Yani sabahlikli olması bizi kurtarıyor sanki
Ben diğer dogumlarimda acıktım. Daha 2 yıl olmadı kapanali. Çok merak ediyorum hastanede rahat edebilecek miyim diye

Yaklaştı valla bende çok heyecanlıyım 😃
Kucağına alınca o kokuyu varyaa o kokuu çamaşır deterjanı bile yapamazsı. O derece şahane bi koku 1 hafta yıkama bebişi hep kokla 🥲🥲 zaten kordon düşene kadar yıkayacakmısın ben kizımda yıkadım eve gelir gelmez gitti o koku bide kordon geç düştü ıslaklığından oyuzden buna yapmıcam düşene kadar yıkamıcam

Kucağına alınca o kokuyu varyaa o kokuu çamaşır deterjanı bile yapamazsı. O derece şahane bi koku 1 hafta yıkama bebişi hep kokla 🥲🥲 zaten kordon düşene kadar yıkayacakmısın ben kizımda yıkadım eve gelir gelmez gitti o koku bide kordon geç düştü ıslaklığından oyuzden buna yapmıcam düşene kadar yıkamıcam
Valla biz gelir gelmez yikiyoruz canım bebekleri 1 hafta olmadan düşüyor zaten kuruluyoruz tamamdir

Ay ben bir gecelik almıştım beyaz yerlere kadar, bir de büyük almışım tövbestafurullah hastanede beni koridorda görenin rüyasına girerim o derece korkunç 😂😂😂 bence emzirmeye uygun olduğu sürece lohusa takımı diye almaya gerek yok, çok pahalı değiller mi 🙄 gerçi gelen giden olacak şık durur ama ben rahatçıyım 🤓
Yaa acemi sesli güldüm Allah iyiliğini versin 🤣🤣🤣🤣 ahhahahah

Ohh okurken mis kokular geldi burnuma 🤗🩷 ya doktoru dinlerim bu konuda jou yıka derse yıkarım yıkama derse yıkamam 🤗 pamukla silerim biraz olmazsa. Göbeği düşene kadar

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ohh okurken mis kokular geldi burnuma 🤗🩷 ya doktoru dinlerim bu konuda jou yıka derse yıkarım yıkama derse yıkamam 🤗 pamukla silerim biraz olmazsa. Göbeği düşene kadar
Aynenn yasemoşşş doktorun tavsiye daha önemli bize hemşire gittiğinde yıkayabilirsin dedi bizde yıkamıştık amaa sonra kan koktu ıslaklık mutlaka değiyo onda

X