Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Kızlarrr forumda nişanım gelmiş hissetmedim konusu var, mesela ben bunları görünce bi şeyy oluyorum 🥲🥲🥲 korkuyorumm
Nişan gelse de kasılma ya da su gelmesi olmayınca sıkıntı yok diye biliyorum 2 hafta önceden bile gelebilirmiş nişan, yanlış mı biliyorum ki 🤔 ama tabi enfeksiyon vs riski için farketsek daha iyi 😬 o da doktor kontrolü sıklaşınca olurrr sıkıntı yokk 🥲

Nişan gelse de kasılma ya da su gelmesi olmayınca sıkıntı yok diye biliyorum 2 hafta önceden bile gelebilirmiş nişan, yanlış mı biliyorum ki 🤔 ama tabi enfeksiyon vs riski için farketsek daha iyi 😬 o da doktor kontrolü sıklaşınca olurrr sıkıntı yokk 🥲
Aa öyle miymiş acemim bak bunu bilmiyordum 🤩. Yani son haftalardayım ama doktor 2 hafta sonra gel dediği için daha nasıl sık ziyaret ederim bilmiyorum. Doğrudur bence bildiğin ya 🥰🥰

Şimdi geldim doktordan acemim 🤗🩷 nstde sancılar 40-50 arası çıktı. Normalmiş öyle dedi doktorum.
Adet sancıları normalmiş
Beyaz akıntı normalmiş
Tansiyon düşüklüğü normalmiş 🤗 bunları sordum özellikle.
Sulu akıntım vardı onu sordum onada normal dedi bebeğin suyu da iyi durumdaymış çok şükür.
49 cm 2900 gr olmuşuz. Doktor haftada bir kontrole çağırdı biraz aceleci sanırım benim kız 🤗🩷 başka bir şey yok çok şükür. Rabbim hepimize kolaylıkla sağlıkla kucağımıza nasip etsin aminnn
Maşallah 🧿 Sena’mız sağlıkla gelsinnn 🥰🥰🥰

Aa öyle miymiş acemim bak bunu bilmiyordum 🤩. Yani son haftalardayım ama doktor 2 hafta sonra gel dediği için daha nasıl sık ziyaret ederim bilmiyorum. Doğrudur bence bildiğin ya 🥰🥰
Dr. Banu çiftçiden dinlemiştim. Nişan sadece rahim ağzını kapatan tıkaç görevi görüyormuş, yani o tıkaç ayrıldığında rahim ağzı yavaş yavaş açılacak bebişko gelecek 🙈😬 bazen çok hızlı bazen yavaş olur ama açılma kasılmayla olacağı için doğumun başladığını hissederiz bencee

Dr. Banu çiftçiden dinlemiştim. Nişan sadece rahim ağzını kapatan tıkaç görevi görüyormuş, yani o tıkaç ayrıldığında rahim ağzı yavaş yavaş açılacak bebişko gelecek 🙈😬 bazen çok hızlı bazen yavaş olur ama açılma kasılmayla olacağı için doğumun başladığını hissederiz bencee
Teşekkürler acemimm 🥰🤩🥰

Şimdi geldim doktordan acemim 🤗🩷 nstde sancılar 40-50 arası çıktı. Normalmiş öyle dedi doktorum.
Adet sancıları normalmiş
Beyaz akıntı normalmiş
Sulu akıntım vardı onu sordum onada normal dedi bebeğin suyu da iyi durumdaymış çok şükür.
49 cm 2900 gr olmuşuz. Doktor haftada bir kontrole çağırdı biraz aceleci sanırım benim kız 🤗🩷 başka bir şey yok çok şükür. Rabbim hepimize kolaylıkla sağlıkla kucağımıza nasip etsin aminnn
Maşallah yasemincim.
Gözün aydın.
Çok az kaldı artık sayılı günler.
İkimizin arasında 1 gün var. Perşembe gittiğimde bakalım kilosuna ne diyecek.
Ben 2.500 gr. Olur diye tahmin ediyorum.
Hayırla sağlıkla insallah🥰🥰

Adet sancıları normalmiş
Beyaz akıntı normalmiş
Yaaaaa kaç haftalıksın maşaallahh ne güzel kilo almış

Maşallah yasemincim.
Gözün aydın.
Çok az kaldı artık sayılı günler.
İkimizin arasında 1 gün var. Perşembe gittiğimde bakalım kilosuna ne diyecek.
Ben 2.500 gr. Olur diye tahmin ediyorum.
Hayırla sağlıkla insallah🥰🥰
Sağolasın havvacığımmm 🩷🤗 hayırlı sağlıklı haberlerini bekliyorum inşallah 🤗 🤗

Adet sancıları normalmiş
Beyaz akıntı normalmiş
Maşallah Yaseminnnn🙏🧿
En sevdiğim bebek tipi dombikk olann😂
Ne yiyip içiyorsun bizede söyle😂

Adet sancıları normalmiş
Beyaz akıntı normalmiş
Gözün aydın canım bizimde içimizi rahatlatdin 🥰

Günaydın kızlar 🙏🏻🙏🏻 gece uyurken bi sey farkettim normalde bacak arama yastık koyardım yinede rahat edemezdim simdi o yastıgı kafamın altına koyup yan yatıyorum iki gündür daha iyi uyuyorum yani kafamızın yüksekte olması daha iyi geliyor sanki bi deneyin isterseniz
O sırada bir haftadır oturarak uyuyan ben 😂😂 bacak arama bir şey koymayınca, bacaklarımı üst üste koyunca kasık kemiklerimde aşırı ağrı oluyor benim ya 🙄

Maşallah Yaseminnnn🙏🧿
En sevdiğim bebek tipi dombikk olann😂
Ne yiyip içiyorsun bizede söyle😂
Genetik sanırım elifim bende iriyim 😃🩷 kefir maden suyu yumurta kaşar en çok tükettiğim şeyler 😃 ama doktorum memnun değil bu durumdan. Çok kilolu diyor sürekli. Önde gidiyor diyor. Bir ton test yaptı bana bugün kan şeker bilmem ne 🙏 haftada bire çekti kontrolü de , sağlıkla kavuşalım inşallah dombikle 😃

X