Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Bu haldeyken güzel birşey söyleseler bile alıngan olacağız o yüzden ağızlarını acamiyorlar bence

Kızlar bilen birileri şütfen yardımcı olsun kafam cok karıstı bel agrım olunca bulundugum sehirde fakulte acile gittim kendi doktorum sehir dısında oldugu için devlete gittim idrar bakıldı protein 30 geldi enfeksiyon falan yok. Tansiyon takibi yap denildi ben devamlı yapıyorum hep 10/6 cıkıyor bşrde kendi hastanende veririsn bşr hafta sonra olmadı 24 saatlik idrar bakılır dendi. Bende ordan cıktım kendi doktorumun bulundugu özel hastaneye gittim medikalpark acilde idrar verdim burada nagatif cıktı protein ben şimdi hangisine güveneyim aynı gün içinde böyle fark olurmu

Kızlar şükür bugun iyiyim ama gece sabahı sabah ettim desem yeridir. Yazanalra yeşekkür ediyorum. Sezeryan sonrası bazı hastalar ayılmak için amelıyathanede bekletilebiliyor. Benı bekletmişlerdi ben aşırı derecede ğşümüştüm. Mayıs ayında doğum yapmıştım o sene. Battaniye örtüytmüştüm üstüme. Ama bu süre uzun sürmüyor daha sonra nazrkozu atmak için de bol bol kahve su içip yürüyüş yapın. Benım narkoz vucuduöda sıkışmıştı 15 gün boyunca aşırı derecede baş ve o ız ağrısı çekmiştim. Çok şükür ki kızımı doğurduğumda onları yaşamadım. Her doğumun hikayesi farklı. Bende yanıma hoşaf yapıp götürmeyi düüşünüyorum malum sezeryan hemen süt gelmeye bilir. Hatta yaptığım günde içebilirim önceden etki etmesi kolay olsun diye . Gece 12 den sonr ayeme içme yasak olacak çünkü sezeryanda birde ameliyattan 4-6 saat snra ilk yemeğinizi yiyorsunuz yanlış hayırlamıyorsam . Ondada bana bir kase çorba ile hoşaf vermişyiler ama sudan ibaretti hatta dalga geçmiştik içinde üçtane üzüm vardi

Sen bilirsin ama bence tırnak olayına bulaşma canım yani ben protez anladım uzun oluyo ya onlar zor olabilir ilk günlerinde kalıcı ojeyse onu bilemem, organik boya ben de denemedim hiç ama röfle ombre gibi bi şey olmadığı sürece cogu renk olur diye düsünüyorum, boya olayına herkesin yaklasımı farklı benim doktorum boyatabileceğimi söyledi bilmiyorum henüz karar vermedim

Canim sezeryen olacaksan tirnak yaptirma dogumda 1tane tirnak en azindan ojesiz olmali cihaz bagliyorlar

Kızlar hastane çantasına dependin hepsini koydunuz mu, gözüme çok büyük geldi, 5 tane depend, 5 tane de lohusa pedi koydum yetmez mi ki?

Kızlar hastane çantasına dependin hepsini koydunuz mu, gözüme çok büyük geldi, 5 tane depend, 5 tane de lohusa pedi koydum yetmez mi ki?
Bence yeterli. Hastaneler ilk gelip sızı ayağa kaldıracağı zman zatem kendılerı verıyor . Ama sonrasını hatırlamıyorım bende verdilermi diye bebiş küvezdeydi sitresten aklımda gerisi yok

Benim hemen süt geldi ama hoşafı bilmiyordum kimsede dememiştii bana ne zor bi gaz geçirdim bitürlü veremedim herkes gitti en son ben kaldım ne rezil olmuştum ya

Benim doktorum boyatabilirsin dedi bana. Ben yılda bir kez balyaj yaptırıyorum şimdi de tam 1 yıl olmuş kendimi kötü hissetmeye başlamıştım saç dibinden yapılmayacağını söyledim yaptırabilirsin dedi. 2 yıldır aralıksız kalıcı oje yaptırıyordum onu da hamileliğin 2.ayında çıkarttırdım. Hem uv ışınları zararlı konusu çıktı hem de doğumdan sonra 3 haftada bir gidip onu yeniletmekle uğraşmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…