Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Kızlar ben monovit d vitamini kullanıyordum saglık ocagının verdigini ama sanırım o cocugumda huzursuzluk ve gaz yapıyor sizin önerilerinizle ocean d vitamini alıcaz bugün nasıl sizinkilerde gaz vs yapıyor mu memnun musunuz

Bende bunu araştırıyorum bu ara ya monicim içeriği temiz olsun istiyorum ben kendime venatura kullanıyorum çok memnunum aceba onun bebekler için olanını mi alsam yoksa başka birşey mi kullansam bilemedim konu bebekler olunca daha çok araştırasim geliyor

Kızlar ocean dan memnunmus canım ben de onu alıcam bugün monoviti bıraktım cok sıkıstırıyor cocugu

Selam arkadaslaar 26 haziranda oglen 1 de kizim dunyaya geldi sukur toparlıyorum yavaş yavaş bebisimi küveze almışlar uzerini giydirip sonradan fark etmisler hemen kuveze almışlar solunum sikintisi varmis odaya geldigimde kizim yoktu odada benimde aşırı mide bulantim oldu ameliyattan once ameliyat sirasinda odama goturulurken belki 10 defa kustum oyle bebisim once yurumeye baslayinca gidip gordum ama kucagima almak yoktu sut sag getir dediler ertesi gunde bebisini doyurabilirsjn dediler emzirmeye basladim gidip geliyordum cuma gunu taburcu olacagimiz gun doktor ultrasona bakilacak dedi 5 anne beraber ultrasona gittik ve yogun bakim alanina döndük sukur doktor taburcu dedi bebisim kalsaydi mecbur bende kalicaktim hastanede yani taburcu olacagimiz gun sabah kizim taburcj oldu odaya getirdik oglenden sonra 2 dede biz taburcu olduk cok sukur pazar günü acilden kontrol edildi cocuk doktoru bakti sukur bi sikinti cikmadi dünde yani pazarteside yatisa bakan doktor hanim muane etti yenidogan bebeklere bakti bizde hastanede gosterdik sukur oda sıkıntı gormedi kilosu 3400du anne karninda 3kilo 10gram dogdu sonra 2 900e dusmustu acilde baktiklarinda 2kilo 700 grama dusmustu cocuk doktoru bakti yine geri kilo almis gorunuyordu sadece bi kan kültür mu ne onun sonucu cikmamisti onuda doktor hanim cuma gunu gelin sonuc çıkmış olur dedi ilk zamanlar hastanede sutum cok azdı suan sukur artis oldu bebisimde doyuyor bizim yasadiklarimiz bunlar

Hepimizin bebekoları huysuz mu ne ya bugün 05.30 sonrası hep mızıldanma var Çağla hanımda. 15-20 dk bile uyumadan ağlamaya başlıyor sırtım koptu he pışpış yapmaktan

Hepimizin bebekoları huysuz mu ne ya bugün 05.30 sonrası hep mızıldanma var Çağla hanımda. 15-20 dk bile uyumadan ağlamaya başlıyor sırtım koptu he pışpış yapmaktan
Benim kızda bu gece durdu ama sabah oldu kriz içindeyiz artık oturup bende ağladım yani. Şimdi endi kucağımda uyuyor.

Korkma kuzum birsey yok ondan hemen bitiyo az birşey ağlıyolar tamam sadece ateşini kontrol etceksin yarım olçek calpol vericeksin tabi doktorun hangisini verdiyse genelde dolven daha iyi düşürüyor
Ben az önce hemşire ile görüştüm bu aşıda ateş olmuyor genelde dedi sadece o gün yıkamayın dedi yarın gideceğiz bizde

Reactions: Jou

Hayırlısıyla saglikla gelsin inşallah canım dualarımız seninle

Hayırla gelsin inşallah. 41 e giricem bende hala tık yok ya

Doğurdun mu kııaaazzz

Ardından sancı da geldiyse aynı benimki gibi olabilir. 7 saat doğum ağrısı çekmiştim. Sabah namazı sonrası başlayıp ikindi okunmadan doğurmuştum

Ayy bir avazda kurtul insallahh su gibi dogur saglikla kavusun bebeginizle
Kızlar hepınıze tesekkurlerrrr
Suyum geldıkten sonra sancılarım bırden geldı 7 dk 1 vurmaya basladı. hazırlandım esım annemı aldı geldı hastane 20 dk yolu var vardığımızda saat 8 di gelınce acıklık 8 cmdi. 8 40 gibi doguma girdim 9 da dogdu. Eli yuzundeydı o yuzden kafası bıraz zor cıktı neyse kı saglıklıyız ıkımızde. ara ara sancı gıbı kasıklarıma vuruyor onun dısında iyiyiz. Ön süt gelıyor sıktıkça bakalım surec nasıl ilerleyecek Maraton basladı

Ya kızlar bugün selim kuşum hiç uyumadi 15-20 dk ya bı en fazla yarım saate bir sürekli uyandı ağladı emzirdim yatırdım yine aynı sabahladik bugun siz de de oluyor mu böyle zamanlar
Canım bizim de öyle oluyor bazen çok güzel uyuyor bazen emerken resmen kavga ediyor bana ayakları ile vuruyor öyle zamanlarda kaldırıyorum gazı varsa çıkarıyorum kucağımda sakinleştiriyorum baya bir süre geçince kendi kendi dalıyor ama çok zorluyor beni. Çoğunlukla uzun süre uyanık kalınca oluyor bende uykusuzluktan yapıyor tam dalamadığı için bilemiyorum

Summerr
Hadi gözün aydın Allahım sağlıcakla büyütmeyi nasip eylesin

Ayyy gözunaydınnnnn

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…