2024 Eylül tüp bebek yaptıracak olanlar

Pgt liydi, herşey yolundaydı tüm değerlerim. Medipol de oldum. Embriyo kalitesi de iyiydi, doğal siklus denedik olmadı, büyük hayal kırıklığı oldu bizim için ama dondurulmuşlardan devwm edeceğiz, ara vermek istemedim perşembe başlıyoruz yeniden
Bende pgtli transfer olacağım hazirlik sürecindeyim pgtli olunca olasılık daha yüksek diyorlar o yüzden şaşırdım zamani değilmiş diyelim... rabbim kolaylıkla sonuca ulaştırsın sizi ve ben dahil tüm bekleyenleri

tedaviniz hayırlı olsun. günlük gonal f dozunuz mu 600? oldukça yüksek bir değer de merak ettim. ben de 44 yaşındayım ve gonal f dozum 375 idi. transferi bekliyorum ben de.. burada 300 doza bile yüksek diyenlerin olduğunu okudum, sormak istedim size...
Reglimin 2. gününde doktora gittim, sağda 2 solda 1 yumurtam olduğunu ve kistlerimin olduğunu ama zararsız olduklarını da söyledi. 110 kiloyum belki onun için bu kadar yüksek dozla başlamış olmalı diye düşünüyorum.

siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz benimde cumartesi kontrolüm var ama doğal olduğu için süreç uzun sürer sanırım benim transfer ayın 26 sını falan bulur gibi
Ben şu anda rahim için ilaç kullanıyorum estrofem ecopirin imom OMEGA vegofem ve son olarak climara kullanıyorum.Benim dogal degil o yüzden çok fazla süreç uzamiyor cuma kontrole gidicem bakalım ne cikicak rahim kalınlığı benim de haftaya olur diye düşünüyorum herşey iyi olursa

Ben şu anda rahim için ilaç kullanıyorum estrofem ecopirin imom OMEGA vegofem ve son olarak climara kullanıyorum.Benim dogal degil o yüzden çok fazla süreç uzamiyor cuma kontrole gidicem bakalım ne cikicak rahim kalınlığı benim de haftaya olur diye düşünüyorum herşey iyi olursa
anladım kolaylıkla size bulsun bebeğiniz inşallah

Merhaba arkadaşlar ben Eylül gibi adet olacagim ve transfer için kontrole gideceğim bejim gibi olanlara bilgi paylaşmak güzel olur diye bu konuyu actim
Merhaba bende bugün adetimin 4.günü 150 gonalf 150 meriofert olarak başladım kullanmaya. İlk tüp bebeğim geçen ay iki tane kistim vardı ve hormon salgıladıkları için tedavi iptal olmuştu bu ay her şey yolunda şükür. Aklıma takılan sağda 5 solda 5 folikül saydı doktorum yaşım 28 normal mi bu sayılar ? 30-40 yumurta toplananları görünce bu sayı az gibi geldi

Merhaba bende bugün adetimin 4.günü 150 gonalf 150 meriofert olarak başladım kullanmaya. İlk tüp bebeğim geçen ay iki tane kistim vardı ve hormon salgıladıkları için tedavi iptal olmuştu bu ay her şey yolunda şükür. Aklıma takılan sağda 5 solda 5 folikül saydı doktorum yaşım 28 normal mi bu sayılar ? 30-40 yumurta toplananları görünce bu sayı az gibi geldi
Doktorlar özellikle söylüyor sayısının bir önemi yok önemli olan kalitesi içinin dolu olması hiç kafana takma o yüzden 💖

İnsan bu süreçte her şeye takılıyor çok istiyorum rahat akışına bırakan biri olmayı ama ne mümkün 💖
Sana öyle yazdım ama inan bende öyleyim aylardır neler yaşıyorum bir ben bir Allah biliyor.Eşimle ikimiz karar aldık hiç kimseye bir şey söylemicez diye ama artık kimseyle konuşamamaktan bugün burada hesap oluşturdum içimi rahatlatayım diye..olumsuz hiçbir şey yazmak istemiyorum o yüzden 💗

Sana öyle yazdım ama inan bende öyleyim aylardır neler yaşıyorum bir ben bir Allah biliyor.Eşimle ikimiz karar aldık hiç kimseye bir şey söylemicez diye ama artık kimseyle konuşamamaktan bugün burada hesap oluşturdum içimi rahatlatayım diye..olumsuz hiçbir şey yazmak
Öyle zor ki konuşmamak ama bi süre sonra o kadar çok şey oluyorki kimseye anlatacak mecalim kalmıyor çok iyi anlıyorum seni. Sen hangi aşamadasın

Kızlar selamlar. 19’unda opu olacağım. Sizler gen tarama yaptırdınız mı embriyoların? Tamamı mı yapılıyor nasıl oluyor?

Öyle zor ki konuşmamak ama bi süre sonra o kadar çok şey oluyorki kimseye anlatacak mecalim kalmıyor çok iyi anlıyorum seni. Sen hangi aşamadasın
Hala yumurta geliştirmedeyim cumartesi kontrolüm var yumurta toplama gününü belirlicez inşallah bir aksilik çıkmazsa🫠

X