2024 Eylül tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba arkadaslar, ben de tedavime Funda Gode ile basladim. Ilaclari ve igneleri duzenlemek icin benden bazi kan testleri istedi. Glukoz (açlık), vitamin D, vitamin B12 gibi. Bazi testler icin saglik ocagina gittim ama Prolaktin, VDRL, Anti HBS, Anti HCV, HIV, Ig-g, Ig-m gibi testleri yapmadilar. Sizler bu testleri nerede yaptirdiniz acaba?

ben henüz olmadım lekelenmem var henüz kırmızı olmadı o zaman sayılmaya başlıyor biliyorsunuz benim doktorum farklı bir ilde transfere kadar 3-4 kontrol oluyor dedi doğal olacakmış sizin nasıl
Benimde bugün başlıyor tedavim ilaçlardan korkuyorum.Ilac dozlarınız yüksek mi

Merhaba arkadaslar, ben de tedavime Funda Gode ile basladim. Ilaclari ve igneleri duzenlemek icin benden bazi kan testleri istedi. Glukoz (açlık), vitamin D, vitamin B12 gibi. Bazi testler icin saglik ocagina gittim ama Prolaktin, VDRL, Anti HBS, Anti HCV, HIV, Ig-g, Ig-m gibi testleri yapmadilar. Sizler bu testleri nerede yaptirdiniz acaba?
Mrb bende funda hnm hastayım şuan tedavideyim.ben onları 2 yıl önceki tedavimde yaptırmıştım.bozyaka devlet hastanesinde

Çoğunu sağlık ocağı yapıyor aslında

Şimdi baktım tekrar 4.ayda yaptırmışım hepsini sağlık ocağı yapmış

Çok iyi canım bende rahim hazirliklarina başladım cuma günü kontrolüm var bakalım ne yapacak transfer günü ona göre belirlenecek inşallah 🤲
siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz benimde cumartesi kontrolüm var ama doğal olduğu için süreç uzun sürer sanırım benim transfer ayın 26 sını falan bulur gibi

Merhabalar, Ağustos grubundan Eylül’e geçtim, transferim geçen ay tutmadı maalesef, hiç ara vermeden başlama kararı aldık. Perşembe muayenem var herşey yolunda ise transfere hazırlık yapacağız. Geçende doğal siklıs denemiştik bu kez ilaçlı olacak. Genetiği iyi 6aa embriyomuz tutmadı maalesef. Bu ay içinde korkuyorum yine ters gitmesinden ama ertelemekte istemedik. İnşallah bu grupta birbirimize güzel haberler veririz

Merhabalar, Ağustos grubundan Eylül’e geçtim, transferim geçen ay tutmadı maalesef, hiç ara vermeden başlama kararı aldık. Perşembe muayenem var herşey yolunda ise transfere hazırlık yapacağız. Geçende doğal siklıs denemiştik bu kez ilaçlı olacak. Genetiği iyi 6aa embriyomuz tutmadı maalesef. Bu ay içinde korkuyorum yine ters gitmesinden ama ertelemekte istemedik. İnşallah bu grupta birbirimize güzel haberler veririz
merhaba pgtli miydi embriyonuz hangi hastanede oldunuz

Merhabalar, ben de dün başladım tedaviye. Benim kilom var ve yaşım 40, doktor gonal-f verdi 600 birim kullanıyorum. Cuma günü kontrole gideceğim.
tedaviniz hayırlı olsun. günlük gonal f dozunuz mu 600? oldukça yüksek bir değer de merak ettim. ben de 44 yaşındayım ve gonal f dozum 375 idi. transferi bekliyorum ben de.. burada 300 doza bile yüksek diyenlerin olduğunu okudum, sormak istedim size...

merhaba pgtli miydi embriyonuz hangi hastanede oldunuz
Pgt liydi, herşey yolundaydı tüm değerlerim. Medipol de oldum. Embriyo kalitesi de iyiydi, doğal siklus denedik olmadı, büyük hayal kırıklığı oldu bizim için ama dondurulmuşlardan devwm edeceğiz, ara vermek istemedim perşembe başlıyoruz yeniden

X