💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Bilmiyorum ki cnm bugün adetin 3. Günü kaçıncı gün yapar rahimin duuruma göre sanırım 17.22.gun arası diyorlar hep bu sitede bakalım ne zaman olacak
Bugün mü başladınız iğnelere o zaman dün mü
İnşallah tutar hissettikleri gibi gönlünüz ferah olsun 🤍

Kaç tane iğne kullanıyorsunuz şimdi ne verdiler tam olarak
Opu için soruyorsan kişiye göre değişiyor cnm. Amh durumuna göre vs. Vs. Ben gonalf 900 kullandım ve menopur diye bir iğne daha var onu kullandım her gün 225 doz iki ilaç toplam olarak. 10 gün kullanılıyor. Şimdi estrofem kullanıyorum transfer hazırlığı olduğu için cnm 1 hafta sonra iğne verceklermis yine

Merhabalar bende başlayacaktım ama doktor kist olmuş bu ayı boş gecirip gel diyince bende beklemekten sıkıldığım için başka doktorda 3. aşılamayi yapayım dedim iğneli olacak kullanıyorum pazartesi kontrolüm var inşallah Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin tez zamanda 🤲🏻🤲🏻🌸💖
Canım bu da bir şanstır belkide,aşılamayla tutup tüp bebeğe gerek kalmasın diye önüne böyle bir süreç girmiş olabilir.Allah hayırlısı neyse hakkımızda onu nasip etsin🤲

Merhaba arkadaşlar dün itibariyle estrofem e başladım sanırım 20 güne kadar transferim olabilir. 2 adet 3. Gün embriyosu olacağım başka emriyom yok arkamda. İnşallah altın yumurtayi buluruz .bu yolda emek veren tüm kaderdaşlarima bol śans ve en hayırlısıni en kolaylikla atlatmasini diliyorum inşallah şans topigi olur hepimiz hamiş oluruz🙏🙏🥺
Canım bu 20 gününü güzel degerlendir,sağlıklı beslenmeye çalış ve stresten uzak ol elinden geldiği kadar,hepimiz birbirimize çok dua edelim mutlu haberler için.inaniyorum ki ekim ayı hepimize iyi gelecek,altın yumurtan embriyo olsun sağlıkla büyüsün inşallah.buraya yazacağım mutlu haberi bekliyor olacağım 🤲🤗🌼

Canım bu 20 gününü güzel degerlendir,sağlıklı beslenmeye çalış ve stresten uzak ol elinden geldiği kadar,hepimiz birbirimize çok dua edelim mutlu haberler için.inaniyorum ki ekim ayı hepimize iyi gelecek,altın yumurtan embriyo olsun sağlıkla büyüsün inşallah.buraya yazacağım mutlu haberi bekliyor olacağım 🤲🤗🌼
İnşallah cnm benim Rabbim herkrsin emeğini karşılığıni versin yüzünü güldürsun inşallah cnm
Bugece rüyam da bebeğimi emziriyordum çok değişik bir duygu 🥺🥺🥺

Canım bu da bir şanstır belkide,aşılamayla tutup tüp bebeğe gerek kalmasın diye önüne böyle bir süreç girmiş olabilir.Allah hayırlısı neyse hakkımızda onu nasip etsin🤲
Teşekkür ederim hiç böyle düşünmemiştim çok üzüldüm doktor erteleyince hastanenin önünde dilencilerin ellerinde dizlerinde 3er 5er çocuk görünce isyan bile ettim niye diye 😞 biz bunca zaman beklerken ya olmaz ya ertelenir hep sorun stres kimide dilendirir çöpe atar diye saatlerce düşündüm ama içimdeki sesi dinleyip diğer doktora gittim tüp bebek yapılamıyorsa aşılama yapacam pes etmeyecem dedim kendi kendime düşükten sonra daha çok istedim sanki onu fark ettim
Sizinde dediğiniz gibi inşallah şanstır meleğimin böyle gelmesi gerekiyordur
Rabbim tez zamanda hepimizin ısrarını emeğinin karşılığını Salih Saliha sağlıklı evlatlarımızla taçlandirsin 🤲🏻🤲🏻🌸 💖

Bende ekim sonu gibi dondurulmuş embriyo transferi olacağım hayırlısıyla inşallah ☺️ 🤲
Allah kimsenin emeğini boşa vermesin, kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah 🤲 🥰
Aramızda 1.2 hafta olacak cnm Allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler verelim biraya destek olalım birbirmize bizi bizden daha iyi anlayan yok

Bilgilendirme;
Kızlar benim pazartesi opu kesinleşti. Doktorumla konuşacağız taze mi dondurulmuş mu diye o gün duruma göre

Selam kızlar. Benim yaş 33, ikinci opum bu cumartesi olacak. İlkinden iyi kalite embriyo çıkmadı maalesef, transfer olmadı. Doktorum dedi ki, ilk denemedeki olumsuz sonuçtan sonra ilaçları değiştik. Ama ikinci denemede farklı ilaçlarla yine tam istediğim yanıtı göremedim dedi (yumurtalar tam senkronize büyümedi). Bu durumda artık bir rezerv sıkıntısından söz edebiliriz dedi:KK43: Yaşınız genç, eninde sonunda kaliteli embriyo çıkacağına eminim ama birkaç deneme alabilir dedi. Moral bozmak için değil hazır olman, ilkindeki gibi şok yaşamaman için söylüyorum dedi.

Daha opuyu olmadan böyle konuştuğuna göre var bir b.kluk demek ki:) Canım sıkıldı. Opu sırasında prp de yapacakmış, bekliyorum bakalım şanş dileyin kızlar..
İnşallah kaliteli yumurtaların toplanir ve tekrar bir opuya gerek kalmaz. İkinci deneme de hangi ilaclari kullandin ilkinden farklı olarak. Bu arada climara forte bant kalite ve senkronizasyon için vermişti bana drum

İlk deneme cnm geç evlendim biraz. Yaş 40 oldu. Opuda çok sevinmiştim 19 yumurta toplandı diye ama 2 tane kaldı geriye doktor yaş faktörü var oyuzden kalitesiz olmuştur dedi. Bilmiyorum artık . İnşallah altın yumurtadir da bidaha gerek kalmaz cnm
Merhaba ben 30 yaşındayık bendende 19 yumurta toplandi 1 tanesi 5.güne geldi doktoruma sordugumda normal oldugunu zaten ignelerle yapay olarak buyuttugunu hepsinin kaliteli olamayacagini soyledi ama 1 tane de cok az yani burda okuyorum 8 9 embriyosu 5.güne gidenler var

Merhaba ben 30 yaşındayık bendende 19 yumurta toplandi 1 tanesi 5.güne geldi doktoruma sordugumda normal oldugunu zaten ignelerle yapay olarak buyuttugunu hepsinin kaliteli olamayacagini soyledi ama 1 tane de cok az yani burda okuyorum 8 9 embriyosu 5.güne gidenler var
Valla bende anlamadım cnm arkadaşin 8 yumurta topladılar 6si döllendi ki onun da ileri yaş demekki vücut a göre

Herhalde öyle. Ilk denememde 20 yumurtam toplandiginda sevinmistim hic biri 5.güne gelememisti o zaman tecburesizdim tabi 😅
Benim en sona 2 embriyom kaldığını söylediler 5. Güne ulaşabilirdi ama yolda giderken ölebilir arkanda başka embriyon yok riske girmeye gerek yok dediler. 3. Gün dondurdu

X