💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Amiiin olumlu düşünün olumlu olsun. hem sorununuz da yokmuş baskılama yöntemi nedir bilmiyorum ama kolaylıklar diliyorum şimdiden
Amh düşüklüğü olanlara yapıyorlarmış şehir hastanesinde başladım çok yoğun oluyor ve dr çok bilgi vermiyor.anladigim kadarıyla bu ay yumurtalarımı baskılayıp diğer ay ikisini bir toplayacak daha çok yumurta toplayabilmek için

Amiiin olumlu düşünün olumlu olsun. hem sorununuz da yokmuş baskılama yöntemi nedir bilmiyorum ama kolaylıklar diliyorum şimdiden
Ilk opu sizin olacak süreciniz yani inşallah ilk pozitifi sizden öğreneceğiz hayırlısıyla,moralimizi hep yüksek tutup olumlu şeyler düşünelim,beynimiz ne düşünürse vücudumuz da onu algiliyormus,herşey güzel olacak Allahım izniyle🤗

Amh düşüklüğü olanlara yapıyorlarmış şehir hastanesinde başladım çok yoğun oluyor ve dr çok bilgi vermiyor.anladigim kadarıyla bu ay yumurtalarımı baskılayıp diğer ay ikisini bir toplayacak daha çok yumurta toplayabilmek için
Anladim simdi bazı doktorlar da bunu mini tüp bebek olarak anlatıyordu. Biraz uzun olabilir ama daha sağlıklı olacaksa neden olmasin

Ilk opu sizin olacak süreciniz yani inşallah ilk pozitifi sizden öğreneceğiz hayırlısıyla,moralimizi hep yüksek tutup olumlu şeyler düşünelim,beynimiz ne düşünürse vücudumuz da onu algiliyormus,herşey güzel olacak Allahım izniyle🤗
Ay böyle diyince bi heyecanlandım:)) umarım hepimiz istediğimize kavuşuruz tez zamanda Allah hiçbirimizin emeklerini bosa cıkarmasin. Gün gün haberleselim lütfen

Merhabalar bende başlayacaktım ama doktor kist olmuş bu ayı boş gecirip gel diyince bende beklemekten sıkıldığım için başka doktorda 3. aşılamayi yapayım dedim iğneli olacak kullanıyorum pazartesi kontrolüm var inşallah Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin tez zamanda 🤲🏻🤲🏻🌸💖

Merhabalar, 32 yasındayım, amh dusuklugum var. İlk tüp bebeğimizi bu ay yaptık ama geçen ötesi opu'da olan 2 yumurtam da boş çıktı maalesef. Bu reglimde değil sonraki reglimde tekrar gel dedi doktor bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz

Merhaba arkadaşlar dün itibariyle estrofem e başladım sanırım 20 güne kadar transferim olabilir. 2 adet 3. Gün embriyosu olacağım başka emriyom yok arkamda. İnşallah altın yumurtayi buluruz .bu yolda emek veren tüm kaderdaşlarima bol śans ve en hayırlısıni en kolaylikla atlatmasini diliyorum inşallah şans topigi olur hepimiz hamiş oluruz🙏🙏🥺

Selam kızlar. Benim yaş 33, ikinci opum bu cumartesi olacak. İlkinden iyi kalite embriyo çıkmadı maalesef, transfer olmadı. Doktorum dedi ki, ilk denemedeki olumsuz sonuçtan sonra ilaçları değiştik. Ama ikinci denemede farklı ilaçlarla yine tam istediğim yanıtı göremedim dedi (yumurtalar tam senkronize büyümedi). Bu durumda artık bir rezerv sıkıntısından söz edebiliriz dedi:KK43: Yaşınız genç, eninde sonunda kaliteli embriyo çıkacağına eminim ama birkaç deneme alabilir dedi. Moral bozmak için değil hazır olman, ilkindeki gibi şok yaşamaman için söylüyorum dedi.

Daha opuyu olmadan böyle konuştuğuna göre var bir b.kluk demek ki:) Canım sıkıldı. Opu sırasında prp de yapacakmış, bekliyorum bakalım şanş dileyin kızlar..

Ay böyle diyince bi heyecanlandım:)) umarım hepimiz istediğimize kavuşuruz tez zamanda Allah hiçbirimizin emeklerini bosa cıkarmasin. Gün gün haberleselim lütfen
İ nşallah çok güzel geçer bol bol yumurtaların olsun sağlıklı kaliteli embriyoların olsun.heyecam iyidir stres yapmamaya gayret et.haberleselim tabi

Hayırlısı olsun cnm eğer taze ise ilk hamiş sen olacaksın cnm benim 🙏🙏🥺🥺 çok duygusal ve heyecanlı ya. Sakın stres etme cnm. Her gün ceviz kuru incir ye
Ah insallahhhh:))) stres de var heyecan da ilk deneyim haliyle engelleyemiyorım kendimi. Yarın son kontrolüm opudan önce umarım yolundadır her şey. Transferden sonra mı ceviz ve incir yiyim? Şimdi kaliteli yumurta içinde ananas yedim baya iyi de geldi. Bu arada teşekkür ederim motivasyon için hepimiz hamis olalım sırayla insallah🥰🥰🥰🥰

Selam kızlar. Benim yaş 33, ikinci opum bu cumartesi olacak. İlkinden iyi kalite embriyo çıkmadı maalesef, transfer olmadı. Doktorum dedi ki, ilk denemedeki olumsuz sonuçtan sonra ilaçları değiştik. Ama ikinci denemede farklı ilaçlarla yine tam istediğim yanıtı göremedim dedi (yumurtalar tam senkronize büyümedi). Bu durumda artık bir rezerv sıkıntısından söz edebiliriz dedi:KK43: Yaşınız genç, eninde sonunda kaliteli embriyo çıkacağına eminim ama birkaç deneme alabilir dedi. Moral bozmak için değil hazır olman, ilkindeki gibi şok yaşamaman için söylüyorum dedi.

Daha opuyu olmadan böyle konuştuğuna göre var bir b.kluk demek ki:) Canım sıkıldı. Opu sırasında prp de yapacakmış, bekliyorum bakalım şanş dileyin kızlar..
Canim öncelikle bu seferki hayırlı olsun insallah. İhtimalleri tabiki doktor söylemek zorunda. Kafanı da kalbini de ferah tut. Stres yapma bu dönemde sana ne iyi gelir onu araştır uygularsın her şey güzel olacaktır Allah’ın izniyle🙏🏼

Ah insallahhhh:))) stres de var heyecan da ilk deneyim haliyle engelleyemiyorım kendimi. Yarın son kontrolüm opudan önce umarım yolundadır her şey. Transferden sonra mı ceviz ve incir yiyim? Şimdi kaliteli yumurta içinde ananas yedim baya iyi de geldi. Bu arada teşekkür ederim motivasyon için hepimiz hamis olalım sırayla insallah🥰🥰🥰🥰
Transfer öncesi ye cnm. Kalitesi için iyi geliyor. Aynı işlemi transfer sonrası da yap cnm. Bende heyecanlıyim cnm aslında. Sana diyorum ama kendime engel olamıyorum dediğimi yap yaptığımı yapma misali 🤪🤪

X