💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Merhaba düşük amh lı vae mi aranızda bayanlar ? Benim amh düşük 32 yaşındayım tüp bebek yaptırmak için aylardir gidiyorum ama başlayamadık bi türlü hep bi pürüz çıkıyor bu ay da dün gittim 2 yumurta ikiside kist cuma günü kist operasyonu yapacak için o boşaltacak ve prp yapacakmış. Benim kan pıhtılaşması riskim olduğu için bana hormon half idogum kontrol hapı veremediğini söyledi doktor dolayısıyla kistlerin içini operasyon ile boşaltacak cuma günü çok korkuyorum inşalalh doğru bi karardır. Sonrasında hafif doz doğum kontrol hapı ve yumurtalık uyarımı düşünüyormuş inşallah ekimde bende başlayabilirim
AdChoices
ADVERTISING​

Cnm kaç yumurtan görünüyor ultrasonda ? Baskılama nasıl oluyor acaba hiç bilgim yok bana da havuz yapacağını söyledi ve prp yapacakmış. Inşallah artık başlayabiliriz ikimizde bu aydan umutluyum olmadı bakalım ekimde ne olcak. Senin her ay ertelenme sebebi neydi ?

Benim mart ve nisanda 4 yumurta vardı başlayacaktık fakat eşimle bi anlaşmazlık yaşadık tedavi ücreti ile arabayı yeniledi elde bişey kalmadı mayistada para olmayınca doğal denedik haziranda biraz ücreti toplayıp gittik ama fsh tavan yapmıştı doktor uygun görmedi başlamayı diğer ay gel dedi temmuzda gittim 1 yumurta vardı sadece o da kist olmuştu. Diğer ay gel dedi agustostada başka doktora gittim bi türlü baslayamadigim için farklı bi görüş alırım diye 1 yumurta var dedi ignelerle tedaviye başladık 1 tane daha göründü arkdan ama ikiside gelişmedi ve tedavim iptal oldu. Bir daha tüp bebek denememi önermedi doğal dene hala menapoza girmemişsin belli mi olur dedi. O yüzden geri eski doktoruma adet olunca gittim Bu ayda 2 tane kist biri kist biri kist olmak üzere dedi ve içlerini boşaltalım operasyonla dedi aynı anda prp de yaapcakmis. Cuma günü operasyon olucam ardından yumurtalık uyarımı yapabilirim dedi düşük bir ihtimal ama hiç olmayacak gibi de değil dedi. Deneyecek yani bilmiyorum çok zaman kaybı oldu yumurtalarım gitti en sonunda menapoza gircem diye korkuyorum bi başlayamadık tedaviye. Umarım diğer ay kaliteli yumurtam olurda başlayabiliriz ve umarım 1 tane değil daha fazla çıkar korkuyorum ya hiç çıkmazsa diye artık
Canımm valla çok stres yapıyorum bende aylardır bekledim bakalım ekim ayı başlamış olacağım bir aksilik çıkmazsa,amh rezervi düşük olduğundan korkuyorum yumurtam az olur toplamada onlarda da boş çıkıyor,dolu çıkanlardan da embriyo bir iki tane oluyor,oda 5.güne ulaşır mi bunları düşününce stressiz olamıyor insan

Bi araştırayım cnm bende çok duydum ama neler yapmadim ki kalite için bu süreçte. Insalalh cnm Allahtan ümit kesilmez evet bizim zor özelikle de benim ama ben ümidimi kesmiyorum Rabbimden bakalım ne olacak. Seneye bu zamanlar hangi aşamada ne dudumda olacağız acaba inşallah gebe kalabiliriz mucizelerimiz gelir de.
Ahh canımm ne güzel söyledin.Allahtan hep ümidimiz var çok şükür.nasipten öte yol yok.ama bizde elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz.amh düşüklüğünü çok düsünmeyin diyorlar.1 yumurta yetiyor Allah verecek olduktan sonra.dedigin gibi belki seneye bebelerimiz kucağınıza olur.🙏

Ahh canımm ne güzel söyledin.Allahtan hep ümidimiz var çok şükür.nasipten öte yol yok.ama bizde elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz.amh düşüklüğünü çok düsünmeyin diyorlar.1 yumurta yetiyor Allah verecek olduktan sonra.dedigin gibi belki seneye bebelerimiz kucağınıza olur.🙏
Ekim ayı için bizde liste yaparız arakadaslarimizla beraber mutluluğumuzu paylaşırız iyi düşünelim herşey güzel olsun 🌼

Merhabalarr
benim de taze transferim ekimin ilk günleri olacak muhtemelen. Taze mi dondurulmuş mu daha iyidir bilemiyorum ama doktorum herkesin durumu farklı diyor. 30 unda opu yapılacak insallah. Amh iyi 27 yas 2,76 yumurta gelişimi gayet iyi gidiyor şu an. Eşimde varikosel var ameliyat da oldu ama normal gebelik olmadı maalesef. İlk deneyimim heyecanlıyım. Umarım hepimiz pozitifleri görürüz🤍

Inşallah cnm yaaa biz umut etmekten çabalamaktan vazgeçmeyelim nasipse ne varsa o. Rabbim bilir. 1 yumurta kaliteli olsun yeter diyorlar ama işte neler yapmadin ki o yumurta kalitrlensib diye nasip olmadı bi inşallah olur çabalarımızla kaliteli yumurta az olsa da öz olsun bizin olsun bebek olsun inşallah

Merhabalarr
benim de taze transferim ekimin ilk günleri olacak muhtemelen. Taze mi dondurulmuş mu daha iyidir bilemiyorum ama doktorum herkesin durumu farklı diyor. 30 unda opu yapılacak insallah. Amh iyi 27 yas 2,76 yumurta gelişimi gayet iyi gidiyor şu an. Eşimde varikosel var ameliyat da oldu ama normal gebelik olmadı maalesef. İlk deneyimim heyecanlıyım. Umarım hepimiz pozitifleri görürüz🤍

Merhaba benim geçen ay gittiğim doktor bana dedi ki taze ve donmuş arasında bi fark yok tutma oranı olarak o yüzden durumunuza göre doktorunuz en doğrusunu zaten tercih eder. Muhtemelen taze de olabilirsiniz rezerv sorunu da yokmuş ek bi durum cikmazsa

Merhaba benim geçen ay gittiğim doktor bana dedi ki taze ve donmuş arasında bi fark yok tutma oranı olarak o yüzden durumunuza göre doktorunuz en doğrusunu zaten tercih eder. Muhtemelen taze de olabilirsiniz rezerv sorunu da yokmuş ek bi durum cikmazsa
Ama şunu anlayamıyorum opu olduktan 12 sonra adet olacağım yeterli olacak mı gün olarak bi de 3 5 gün embriyo gelisimini bekliyorlar ya doktoruma her şeyi soramıyorum sakin ol diyo 😂

Merhabalarr
Canım sürecin hayırlı olsun,inşallah pozitifi görürsün,hepimiz tabi.benim de öyle ilk deneyim olacak heyecanlıyım ve korkuyorum yumurta toplama vs ama yapacak birşey yok.Allahim ilk denemede veriri inşallah

Merhabalarr
30una birşey kalmadı,beslenmeye dikkat edin,bol su zaman buldukça yürüyüş yapın

Canım sürecin hayırlı olsun,inşallah pozitifi görürsün,hepimiz tabi.benim de öyle ilk deneyim olacak heyecanlıyım ve korkuyorum yumurta toplama vs ama yapacak birşey yok.Allahim ilk denemede veriri inşallah
Hepimize hayırlı olur insallah canim tesekkur ediyorum. Kaçında olacak opu islemin? Ben de korkuyorum ama pazartesi günü göreceğim az kaldı

Ama şunu anlayamıyorum opu olduktan 12 sonra adet olacağım yeterli olacak mı gün olarak bi de 3 5 gün embriyo gelisimini bekliyorlar ya doktoruma her şeyi soramıyorum sakin ol diyo 😂
Evet malesef herşey sorulmuyor,ama yeterlidir öyle olmasa dr o şekilde devam etmez diye düşünüyorum.opudan sonra 12 gün sonra yani adet olunca vücud hazır oluyor diye biliyorum.gönlünü ferah tut

Evet malesef herşey sorulmuyor,ama yeterlidir öyle olmasa dr o şekilde devam etmez diye düşünüyorum.opudan sonra 12 gün sonra yani adet olunca vücud hazır oluyor diye biliyorum.gönlünü ferah tut
Evet bakalım bekleyip göreceğiz hepimiz. Allah kolaylıklar versin sana da insallah. sorununuz nedir özel değilse

Evet bakalım bekleyip göreceğiz hepimiz. Allah kolaylıklar versin sana da insallah. sorununuz nedir özel değilse
2 yıllık evliyim hiç korunmadım ama olmadı sebepsiz infertilite.amh düşük.dr doğal olir dedi ama yaş ileri olunca istersen tüp bebek yapalım dedi yaş 39

Kaç aydır ertelendi hastane kaynaklı.bakalim ekimde başlayacağım inşallah.amh düşük baskılama yöntemiyle yapacağız dedi dr.insallah hepimizin süreci olumlu olur.🙏

Kaç aydır ertelendi hastane kaynaklı.bakalim ekimde başlayacağım inşallah.amh düşük baskılama yöntemiyle yapacağız dedi dr.insallah hepimizin süreci olumlu olur.🙏
Amiiin olumlu düşünün olumlu olsun. hem sorununuz da yokmuş baskılama yöntemi nedir bilmiyorum ama kolaylıklar diliyorum şimdiden

Hepimize hayırlı olur insallah canim tesekkur ediyorum. Kaçında olacak opu islemin? Ben de korkuyorum ama pazartesi günü göreceğim az kaldı
Benim belli değil daha 4unde gideceğim baskılama iğnesi başlanacak eğer uygunsa.okadar kişi oluyor biraz ağrı oluyor sonra geçiyor diyorlar kötü şeyler yazan olmuyor fazla

X