💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Ben evelisi gün estrofem e başladım transfer için kısmetse bakalım kaçıncı günün de olacağım. 2 adet 3. Gün embriyosu var ikiside transfer olacak başka embriyom yok yaş 40 ilk defa transfer olacağım geç evlendim biraz oyuzden bakalım rabbim nasip etsin en kolaylikla inşallah dua etmekten başka çarem yok elimden geleni yaptım.
İnşallah olur bizler elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi bak 6. Denemem olucak nasip olmayınca olmuyor.
2 adet olması şansını arttırır 3. Gün olmalarınada hiç takılma cook var öyle hamile kalan 😊

İnşallah🥲 ilk denemede gonal-f 300 kullanmıştım. Bu denemede gonal-f 150, pergoveris 150 ve genotropin 1.2 yaptım.

Bana senkronizasyon için bir şey vermedi, sonraki kontrolde bir tanesi daha önden gidene yetişmiş dedi. Yani 2 tanesi diğerlerinden biraz daha büyüktü. Sorun olarak görmedi belki de bilmiyorum ki.
İlk tedavim de sadece gonalf 900 kullandım ve 5 yumurta toplandı ve iptal oldu embriyo dahi oluşmadı. İkinci kez farklı bir merkez bu sefer gonalf 900 Gonatropin kullandim 10 yumurta topla di 9 u dolu 8i dollendi. Yani Gonatropin kaliteyi arttırıyor.

İlk tedavim de sadece gonalf 900 kullandım ve 5 yumurta toplandı ve iptal oldu embriyo dahi oluşmadı. İkinci kez farklı bir merkez bu sefer gonalf 900 Gonatropin kullandim 10 yumurta topla di 9 u dolu 8i dollendi. Yani Gonatropin kaliteyi arttırıyor.
İnşallah öyle olur 🙏🏻 konuya yeni girdim diğer mesajlarınızı okuyamadım, ikinci tedavide kaliteli embriyo oldu mu peki?

Ayy maşallah😍 darısı başıma. Ben şuan çoktan 3.opuya psikolojik olarak hazırladım kendimi, doktorun bana yaptığı hazırlık konuşmasından sonra🥲
O iğnenin faydasını göreceğini umuyorum 1 tane olsun altın yumurta olsun insallah güzel düşünelim güzellikler görelim 🤲🌺

İnşallah. Yarın gireceğim opuya bakalım çok heyecan var. Hepimiz güzel haberler alalım🌼
İnsallah kaliteli embriyolarin olur 🥰 ben bu işin opu kısmını sevdim uyandigindaki o tatli sersemlik hali. Transferim biraz zor olmustu canım yanmisti o yuzden transferden biraz korkuyorum

İnsallah kaliteli embriyolarin olur 🥰 ben bu işin opu kısmını sevdim uyandigindaki o tatli sersemlik hali. Transferim biraz zor olmustu canım yanmisti o yuzden transferden biraz korkuyorum
Hadi ya🥲 ben hiç transfer yaşamadım bilmiyorum, anestezisiz olduğu için biraz zor geçiyodur ister istemez. İnşallah bu kez pozitif olur transferin🌼
Komik ama opudan uyanmak ve odaya getirilen kahvaltı, o gün işe gitmeyip evde dinlenmek benim de hoşuma gitmişti😅 opu günü sorunsuzdu ama sonraki iki üç gün çook şişkinlik ve ağrı olmuştu.

Evet opu zor bi süreç 4 kez olmuş biri olarak 🥹
5 tane 5. Gün embriyom oluştu cok şükür canım
Sen ne aşamadasın şuan?
Canım ben bu ay 19.da reglinin 2.günü gittim muayene oldum.4 ekimde gel baskılama iğnesiyle başlayacağız dedi.sonra regl de de ganol f başlayacağım,baskılama yöntemi nasıldır daha mı iyidir bilmiyorum da dr yumurta rezervin düşük bu yöntemi yapacağız dedi,ilk tüp bebek denemem.1 defa da aşılama olmuştu,inşallah hayırlısı olur.hepimiz için

Ben evelisi gün estrofem e başladım transfer için kısmetse bakalım kaçıncı günün de olacağım. 2 adet 3. Gün embriyosu var ikiside transfer olacak başka embriyom yok yaş 40 ilk defa transfer olacağım geç evlendim biraz oyuzden bakalım rabbim nasip etsin en kolaylikla inşallah dua etmekten başka çarem yok elimden geleni yaptım.
Bende 40 yaşın içindeyim canım.2 yıllık evliyim geç evlendim bende

Hadi ya🥲 ben hiç transfer yaşamadım bilmiyorum, anestezisiz olduğu için biraz zor geçiyodur ister istemez. İnşallah bu kez pozitif olur transferin🌼
Komik ama opudan uyanmak ve odaya getirilen kahvaltı, o gün işe gitmeyip evde dinlenmek benim de hoşuma gitmişti😅 opu günü sorunsuzdu ama sonraki iki üç gün çook şişkinlik ve ağrı olmuştu.
Siz özelde yaptıriyorsunuz dimi işlemleri,okuldan sonra odaya geçmek,kahvaltı falan deyince Öyle anladım.ben devlette yaptırıyorum saatlerce muayene transfer sırası bekliyorlar çok yoğun oluyor herkes gergin,hemşireler tahammülsüz,süreci düşününce daha çok stres oluyorum

X