Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Merhaba kızlar sağlık ocağından kontrole çağırdılar bugün oraya gittim. Tansiyon 13-7. Dinlenme anında ölçüyor musunuz hiç dedi evde de tansiyon aleti yok ölçemiyorum çok mu sizce
Benim de sizin gibi bi problemim oldu enfeksiyon için acile gittiğimde 15 e 10 çıktı sonra başka cihazla olctuler 12 kusur çıktı. Bi önce doktora kontrole gittiğimde 13 8 çıktı. Dinlendikten sonra olctuler 12 7 çıktı. Tabi beni de uyqradıkları için panik oldum hemen tansiyon aleti sipariş ettim tuzu baya baya azalttım. 1 haftadır olcuyorum evdeyken 11 üzerine yükselmedi. Yani doktir da genel anlamda dinlenirken yüksek olmasını istemeyiz dedi. E sıcak hastaneye gidince stres yapılıyor ve öyle yükseliyor olabilir. Sende benim gibi hemen panik yapma ama takipte kal. Mutlaka düzenli ölçüm yap

Benim de sizin gibi bi problemim oldu enfeksiyon için acile gittiğimde 15 e 10 çıktı sonra başka cihazla olctuler 12 kusur çıktı. Bi önce doktora kontrole gittiğimde 13 8 çıktı. Dinlendikten sonra olctuler 12 7 çıktı. Tabi beni de uyqradıkları için panik oldum hemen tansiyon aleti sipariş ettim tuzu baya baya azalttım. 1 haftadır olcuyorum evdeyken 11 üzerine yükselmedi. Yani doktir da genel anlamda dinlenirken yüksek olmasını istemeyiz dedi. E sıcak hastaneye gidince stres yapılıyor ve öyle yükseliyor olabilir. Sende benim gibi hemen panik yapma ama takipte kal. Mutlaka düzenli ölçüm yap
Evet canım korktum biraz bende. Tansiyon aleti aldım hemen trendyoldan. Bir iki güne gelir. Yeme içme işini de çok abarttım hamur işi vs çok yedim. Evden çalışıyorum çok hareketsizim bundan sonra çok dikkat edeceğim 18. Haftadayım 20. Haftadan sonra sorun olabiliyormuş yüksek tansiyon. Takip edicem sık sık

Oy yerem 🥹 ben hiç ayakkap almadım yav, acaba ilk yaz ne giyiyor bu bebeler? Numara falan da bilmiyorum hiç nasıl hesapladın
İlk yazları altı 6 7 aylık olur ayakta fa duramazlar pek ayakkabı giyeceklerini sanmıyorum fotoluk bişey olarak kalıyor ama almamak lazım erkenden çünkü benim oğlumun en küçük numarası ayağı tombik etli olunca boyu tam ama üstten giyemedi öylece kaldi😁1 yaşında da yürüme ayakkabısı olarak geçiyor o zamana alınır ayakkabı işine girmeyin hiç bence doğmadan

Evin nemini hiç ölçtün mü bilmiyorumda bizim burası kışın 40 larda oluyor evin nemi denizden gelen nem sanırım ankara gibi kuru hava varsa kesinlikle lazım ama deniz olan yerlerde çok lazım mı emin olamadım
Ben sahile çok yakın oturuyorum ama yazları artık felakete dönüştüğü için nem oranı çok fazla, tüm gün klima açık zaten. Hangi marka alacaksın baktın mı?

İlk yazları altı 6 7 aylık olur ayakta fa duramazlar pek ayakkabı giyeceklerini sanmıyorum fotoluk bişey olarak kalıyor ama almamak lazım erkenden çünkü benim oğlumun en küçük numarası ayağı tombik etli olunca boyu tam ama üstten giyemedi öylece kaldi😁1 yaşında da yürüme ayakkabısı olarak geçiyor o zamana alınır ayakkabı işine girmeyin hiç bence doğmadan
Yok ben buyuk aldim bayagi 😂

Ben de ayakkabı almam diye düşünüyorum, yazın tatilde yazlıkta vs kullanması için ne önerirsiniz? Kum sıcak oluyor ya korumak için iyi olabilir

Belirti olarak ne azaldı zaten artık prenses zamanındayız belirtilerin gitmesi çok normal vücut hamileliğe alıştı artık bundan sonra belirti bel ağrısı kasık ağrısı falan olur benim bazen göğüs ucunu acı girip çıkıyor birde o var sık değil ama
Aaa benim de göğüs ucuna ağrı girip çıkması çok şaşırtıyordu demek ki normalmiş 😂😂

Düğüne gittim, anacığımı gördüm, keyfederken KK aklıma gelmedi demiyor da :KK70:
Yakalandım 😂😂
Dhcldjckd atomu mu parçalıyormuş kız onlar? Ne güzel sohbet ediyoruz, Ocak annelerine baktım içim şişti yine burası çok güzel ajfmdjdl anan nasıl oldu bu arada
Ayyy sorma bi Ekim anaları cici gerisi öef... Anam iyii dönerken accuk ağlamış olabilirim ama olsun iyi gördüm 🥹🧡

X