Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Dhcldjckd atomu mu parçalıyormuş kız onlar? Ne güzel sohbet ediyoruz, Ocak annelerine baktım içim şişti yine burası çok güzel ajfmdjdl anan nasıl oldu bu arada
Eveet bizim topicten 3-5 kişinin adını Ocak Annelerinde gördüm. Siz ocakta bile doğum yapsanız Aralık annesisiniz tamam mıııı

Prilamı yeniden bırakma girişimini gerçekleştirdim dün akşam. Eşim dedi acaba içmesen mi? Bu ilaç seni sersemleştiriyor çocuguda belki içerde sersemleştiriyordur. Dedim olabilir, olu bi daha deneyeyim bırakmayı. Prilamsız ilk günden bildiriyorum. ☺️ Sabah 7 de uyandım daha da uyuyamadım. Prilamsız günler cok erken uyanıyorum. Prilam gercekten beni sersem yapıyor. Gözümü açmakta zorlanıyorum. Yataktan zor kalkıyorum. Bugun erken kalktım diye bir sürü işimide gördüm mis gibi. Aşuremi bile yaptım 🥰 yemeklerim hazır. Çarşıda ki işlerimi halletmeye gideceğim. Şu prilamdan kurtulmak istiyorum artık 🥹 outoffit outoffit
meyveliruj3 meyveliruj3 edahandro edahandro bugun yeniden bi umut doğdu bana hadi bakalım🥲

Yakalandım 😂😂

Ayyy sorma bi Ekim anaları cici gerisi öef... Anam iyii dönerken accuk ağlamış olabilirim ama olsun iyi gördüm 🥹🧡
Oyyy analardan ayrılmak her yaşta çok zor ya, allah başımızdan eksik etmesin. Yav zaten gebelik konusunda evhama müsaitim apır sapır şeyler yazıyorlar tetikleniyorum yine hiç rahat değilim ya. Bakmayacağım bir daha

Yaaaa kıyamamm 🥹 🥹 Aslında uzaktan çalışmıyor musun biraz uzatsaydın tatili kuzum
Anneme çok misafir geliyor anam, toplantılarda çok sıkıntı çıkıyor daha önce denedim öyle. Eşim de yanımdaydı o işe dönecek artık, bi ara gezmeye gelcez annişle 🧡
Oyyy analardan ayrılmak her yaşta çok zor ya, allah başımızdan eksik etmesin. Yav zaten gebelik konusunda evhama müsaitim apır sapır şeyler yazıyorlar tetikleniyorum yine hiç rahat değilim ya. Bakmayacağım bir daha
Amin 🧡

Ay dedim ya biri çıktı ordan Aralık anneleri hep pozitif konuşuyor burası beni çok gerdi ben çıkıyorum yazdı biri 🤦🏿‍♀️

Nebülizatör alırım kesin, nasılsa lazım olacak. Ben buhar makinesini dedim odasında kullanmak için
Buhar makinası weewell arkadasım verecek🥰 bi de philips avent buharlı pişirici. Biberon ısıtma ve strelisazyon cihazıda varmış onlarıda vereyim kullan dedi. Çarşamba perşembe kahvaltı yapmaya gideceğiz sapanca taraflarına, o zaman getirecek vereceklerini. Arkadasım weewell'den çok memnun kaldım demişti. Cocugunda burun eti büyümesi var 4bucuk yasına geldi ameliyat olacak artık. Küçükküpünden beride nefes almakta hep zorlandı. Nebülizatör, buhar mak filan cok kullandı. Arkadasım vermeseydi buhar mak almazdım. Bizim burasıda deniz kenarı nemli. Tabi o da nemi kışın doğalgaz calısınca ne olur bilemiyorum. bizim evde bi tane eşimin cok önceden aldıgı basit bi buhar mak vardı kullanmıyoruz hic onu kullanırdım en kötü.
Philips avent buharlı pişirici alacak listemdeydi o çok iyi oldu benim için. 🥰 insanın böyle arkadaşları olması gercekten cok güzel 🤍

Kızlar selam doktor kontrlüm vardı demir ilacı başlancak mı ona karar verecekti doktor başlandı. Bide şöyle bir şikayetim var benim sol bacakla vajianın birleştiği kısım tam kasık değilde biraz daha aşağısı bayadır ağrıyor yürürken oturduktan sonra kalkrken yatakta dönerken onu sordum bugün doktor elle muayene etti fıtık ihtimali için genel cerrahiye yolladı elle baktı o da bir şey yok ama ultrason çekelim dedi 28 ağustosa gün verdiler taa. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Buhar makinası weewell arkadasım verecek🥰 bi de philips avent buharlı pişirici. Biberon ısıtma ve strelisazyon cihazıda varmış onlarıda vereyim kullan dedi. Çarşamba perşembe kahvaltı yapmaya gideceğiz sapanca taraflarına, o zaman getirecek vereceklerini. Arkadasım weewell'den çok memnun kaldım demişti. Cocugunda burun eti büyümesi var 4bucuk yasına geldi ameliyat olacak artık. Küçükküpünden beride nefes almakta hep zorlandı. Nebülizatör, buhar mak filan cok kullandı. Arkadasım vermeseydi buhar mak almazdım. Bizim burasıda deniz kenarı nemli. Tabi o da nemi kışın doğalgaz calısınca ne olur bilemiyorum. bizim evde bi tane eşimin cok önceden aldıgı basit bi buhar mak vardı kullanmıyoruz hic onu kullanırdım en kötü.
Philips avent buharlı pişirici alacak listemdeydi o çok iyi oldu benim için. 🥰 insanın böyle arkadaşları olması gercekten cok güzel 🤍
Aa süper, Weewell baktıklarım arasındaydı. Buharlı pişiriciyi listeme yazdım ama kısa süre kullanıyormuş herkes o yüzden eledim evim küçük kısa süreli eşya almak istemiyorum pek ama arkadaşınızın vermesi süper olmuş 😂👍🏻 biz de deniz kenarındayız ama İstanbul artık Antalya gibi olduğı için alırım muhtemelen evin nemi yüksek.

Anneme çok misafir geliyor anam, toplantılarda çok sıkıntı çıkıyor daha önce denedim öyle. Eşim de yanımdaydı o işe dönecek artık, bi ara gezmeye gelcez annişle 🧡

Amin 🧡

Ay dedim ya biri çıktı ordan Aralık anneleri hep pozitif konuşuyor burası beni çok gerdi ben çıkıyorum yazdı biri 🤦🏿‍♀️
Ahahahahahcjdjckdj ciddi misin. Bugün baktım artık ben de yazacaktım yemin ederim dedim polemik çıkmasın vazgeçtim, bir kere ona benzer bir şey yazmıştım linçlendim çünkü.

X